Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 53 655 445 km-t sportoltatok

Címketalálatok

Futás - erdélyi magyar győzelem a Bánki-tónál

Bozót | 2016-06-20 | Nincs hozzászólás!

A Bánki-tónál második alkalommal megrendezett Running Warriors extrém akadályfutó versenyen Csiszer Zsombor erdélyi triatlonista és Jancskár Ildikó szerezték meg a győzelmet a 6 km hosszú távon.

Sikeres magyar szereplés az eplényi Spartan Race-en

Bozót | 2015-10-26 | 4 hozzászólás

Eplényben második alkalommal rendezték meg a Spartan Race extrém akadályfutást, most a „super" elnevezésű középtávon. A férfiaknál Tóth Ádám szerezte meg a bronzérmet, a csapatversenyben pedig a tereptriatlonistákból Running Warriors X2S TEAM csapat állhatott a dobogó második fokára.

Sikeresen zárult a Running Warriors akadályfutás első magyar versenye

Bozót | 2015-06-15 | Nincs hozzászólás!

Szombaton került sor a Running Warriors akadályfutás első magyar futamára a Nógrád megyei Bánkon, ahol a különleges kalandpályán 2 távon indulhattak a résztvevők, de a gyerekeknek is alkalmuk volt kipróbálni az akadályfutás szépségeit.

Atlétika - botrányos érem huzavona az Ázsiai Játékokon

Bozót | 2014-09-30 | Nincs hozzászólás!

Igen kínos közjáték zajlott az Ázsiai Játékokon: az aranyérmet szerző Ruth Jebetet eredményhirdetés közben fosztották meg aranyérmétől. Amit aztán később újra megítéltek neki.

Szépen helytálltak a magyarok a Spartan Race világbajnokságon

Bozót | 2014-09-22 | Nincs hozzászólás!

Az 5. Spartan Race világbajnokságot Vermontban rendezték meg, ahol az európai válogatott keretében 3 magyar sportoló is rajthoz állt az idei világkupa szereplésük alapján. Kempelen Zita és Lukács Lilla 138 induló közül a 60. és 61. helyen, Mester Bálint pedig 418 induló közül a 76. helyen zárták a világbajnokságot.

Magyar csapat is részt vesz a Spartan Race világversenyen

Bozót | 2014-09-17 | Nincs hozzászólás!

A világbajnokság megrendezésére a Spartan Race „szülőhazájaként" emlegetett Killingtonban, Vermont államban kerül sor. A közép-európai régiót cseh, szlovák és magyar versenyzők képviselik majd, hazánkból Lukács Lilla, Kempelen Zita és Mester Bálint utazik szeptember 16-án az Egyesült Államokba.

Extrém - szombaton jön a Burger KIng Brutálfutás Budapest 1.0

Bozót | 2014-08-28 | Nincs hozzászólás!

Ahogy a világban, úgy az itthon is egyre népszerűbb extrém futóversenyek néhány éves története során először robban be Budapest szívébe a legkülönlegesebb akadályfutás. Augusztus utolsó szombatján az ország legismertebb stadionja ad otthont a BURGER KING® BRUTÁLFUTÁS BUDAPEST 1.0-nak.

Atlétika EB - kizárták a 3000 m akadályfutás győztesét

Bozót | 2014-08-15 | 16 hozzászólás

Már a célba érkezés előtt ünnepelni kezdett Mahiedine Mekhissi-Benabbad a 3000 méteres akadályfutás győztese az atlétikai Európa-bajnokságon Zürichben. A francia sportoló annyira biztos volt sikerében, hogy a célegyenesbe fordulva lehúzta magáról a mezét és a szájába vette, így ünnepelve meg első helyét. A sportszerűtlen cselekedetéért előbb sárga lappal büntették (mintha futballmeccsen lettünk volna), majd később a versenybírók kizárták.

Extrém terepfutás - magyar érmek a Spartan Race Super távján

Bozót | 2014-07-08 | Nincs hozzászólás!

A „super" jelzésű hosszútávon megrendezett Spartan Race extrém akadályfutáson ismét több magyar siker született.
Az elit férfi csapatversenyben a X2S CUBE TEAM Salomon szerezte meg az ezüstérmet szoros versenyben. A női versenyben Kempelen Zita hozta a formáját és megszerezte a bronzérmet.

Melegük volt a Brutál Futóknak Nyáregyházán

pen | 2012-06-18 | 5 hozzászólás

Nagy melegben, fantasztikus hangulatban zajlott le az első Brutál Futás Nyáregyházán a MotoCross pályán, a BSI szervezésében. A viadal leginkább egy katonai kiképzőpálya és egy akadályverseny keverékére emlékeztetett.

Egy hónap múlva lesz az első BSI BrutálFutás

pen | 2012-05-16 | 5 hozzászólás

Június 16-án szervezi az eddigi legnehezebb futóeseményét, a 7 kilométeres BSI BrutálFutást a Budapest Sportiroda. Ez az esemény nem egy hagyományos futóverseny, inkább egy katonai kiképzőpálya, egy akadályverseny és egy futóverseny keveréke. A helyszín eleve különleges, egy igazi, épített motocrosspálya 14 dombbal/ugratóval Nyáregyházán.

Fighters Run akadályfutás tűzön, vízen át

pen | 2012-05-02 | 1 hozzászólás

Nagy sikerrel bonyolították le vasárnap a Békéscsaba melletti pósteleki erdőben a Royal Vodka Fighters'run elnevezésű akadályversenyt. A versenyzők egyéniben és csapatban 7, illetve 14 km-en mérhették össze tudásukat a tűzzel, vízzel, sárral, iszappal, szalmabálákkal és betonfalakkal nehezített akadálypályán.

Bulvár: Tolvajt fogott a spanyol akadályfutó

pen | 2009-04-03 | 1 hozzászólás

Rosszul időzítettek azok az áruházi tolvajok, akik pont a spanyol 3000 méteres akadályfutó, Jose Luis Blanco orra előtt szaladtak ki egy szupermarketből zsákmányukkal. Az üldözéses verseny kimenetele nem volt kérdéses. Az EB ezüstérmes atléta elmondta, karrierje során még sosem kapott ennyi figyelmet a médiától, mint most.

Atlétika: Kálovics Anikó győzött a Cinque Mulini-n

pen | 2009-02-02 | Nincs hozzászólás!

A 77. Cinque Mulini mezeifutó versenyen Olaszországban Kálovics Anikó nyerte a női versenyt. Anikó három évvel ezelőtt már nyert ugyanitt, tavaly pedig harmadik helyen ért célba. A férfiak között a 3000 méteres akadányfutás világcsúcstartója, a katari Saif Saaeed Shaheen győzött.

Pekingi Olimpia: Új olimpiai játék

pen | 2008-06-24 | 1 hozzászólás

Még a héten a boltokba kerül a Sega legújabb sportos konzoljátéka, a Beijing 2008. A játékban 36 olimpiai versenyszámban próbálhatod ki magad, lehetsz sprinter, akadályfutó, de kerékpározhatsz vagy pillangózhatsz is..

Ötperces interjú - Günther Weidlinger, osztrák hosszútávfutóval

pen | 2007-12-19 | Nincs hozzászólás!

Az Európai Atlétikai Szövetség „ötperces interjúk" sorozatában legutóbb a többszörös osztrák csúcstartó hosszútávfutót, Günther Weidlingert mutatta be. A hazájában igen népszerű atlétáról kiderül többek között, hogy Madzdával jár, imádja a csokoládét és a vörösbort - és még nőtlen! :o)

atlétika balaton bringa bsi budapest dopping eb edzés egyéb sport fogyatékkal élők sportja frissiteni futás félmaraton gyalogtúra hegyikerékpár hosszú katinka iaaf ironman itu kerékpár london maraton mob mtb olimpia országos bajnokság országúti kerékpár parasport szabadidősport teljesítménytúra terepfutás tour de france triatlon túra ultrafutás vb világbajnokság világcsúcs világkupa úszás