Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 53 658 642 km-t sportoltatok

Címketalálatok

Triatlon - Ironman világbajnokság Hawaii

Bozót | 2015-10-12 | Nincs hozzászólás!

Az elmúlt hétvégén került megrendezésre az Ironman Világbajnokság Hawaii szigetén. A legendás viadalon sajnos mégsem indult magyar versenyző. A világbajnoki címet a férfiaknála német Jan Frodeno, míg a nőknél a svájci Daniele Ryf szerezték meg.

Triatlon - meghívót kaptak a magyar szervezők az ironman VB-re

Bozót | 2015-10-01 | 4 hozzászólás

Nagy megtiszteltetés érte az IRONMAN 70.3 Budapest versenyét: VIP meghívó érkezett az Egyesült Államokból a budapesti verseny szervező bizottsága részére az idei hawaii IRONMAN világbajnokságra!

Triatlon - #50womentokona a nemi diszkrimináció ellen

Bozót | 2015-04-10 | Nincs hozzászólás!

A triatlon fellegvárának számító Hawaii Ironman versenyen 50 elit kategóriás férfi versenyző indulhat, míg a hölgyek számára csak 35 hely adott. A TriEqual weboldal által 50 Women to Kona néven indított kampány ez ellen lép fel, szerintük ez hátrányos megkülönböztetést jelent.

Triatlon - Kindl Gábor beszámolója a Hawaii Ironman VB-ről - ma este!

Bozót | 2014-12-10 | Nincs hozzászólás!

Már most unod a téli felkészülés nedves és hideg szürkeségét? Esetleg csügged az edzések iránti lelkesedésed? Engedd meg, hogy eredeti hawaii napsütést csempésszünk a borongós decemberi napokba egy motivációrobbantó élménybeszámolóval!

Triatlon - Carfrae és Keinle az Ironman világbajnokok

Bozót | 2014-10-14 | 3 hozzászólás

Az ausztrál Mirinda Carfrae és a német Sebastian Keinle nyerte meg az IRONMAN Hawaii szigetén megrendezett világbajnokságot. A magyar triatlonisták közül hárman álltak rajthoz, közülük a fiatal tehetség Flander Márton szenzációs versenyzéssel szerezte meg az összetett 38. helyet, valamint a korosztályos ezüstérmet. Ideje 9:06:12, ami országos szinten is kimagaslóan jónak számít.

Triatlon - vigyázó szemetek Hawaira vessétek

Bozót | 2014-10-10 | Nincs hozzászólás!

Miközben a futók a maratonnal vannak elfoglalva, a triatlonisták Kona-lázban égnek, hiszen ezen a hétvégén kerül sor a hosszútávú triatlon "királyetapjára", az Ironman Világbajnokságra.

Ironman Kona - magyar PRO kategóriás indulókkal

Bozót | 2013-09-03 | Nincs hozzászólás!

Az Ironman legnagyobb éves eseménye a Hawaii verseny, amiről minden évben a hosszú távú triatlonisták legtöbbje álmodik. Idén a PRO mezőnyben 2 magyar versenyző is biztosan ott lesz: Csomor Erika és Csőke Balázs. Major József jelenleg nincsen a listán, de biztosra vehetjük, hogy nem az idei eredményei miatt!

Chrissie Wellington visszavonul

Bozót | 2012-12-05 | Nincs hozzászólás!

A négyszeres ironman világbajnok, Chrissie Wellington saját weboldalán jelentette be, hogy végleg visszavonul. Az utóbbi egy évben már nem versenyzett, rajongói visszatérését várták, ám a szakmát nem lepte meg a 35 éves sportoló döntése.

Pete Jacobs és Leanda Cave győzött Konán

pen | 2012-10-15 | Nincs hozzászólás!

Az ausztrál Pete Jacobs és a brit Leanda Cave nyerte a triatlon világbajnokságot a hétvégén Hawaii-on. A magyarok közül Major József a profi férfiak mezőnyében 28., míg age-group-ban Kis Gyula a 30-34 éves korosztályban 17., Vatai Miklós 40., 40-44 éves versenyzők között Nemes Tibor 190., a 45-49 évesek között pedig Szunyog Zsolt 27. lett. Csomor Era nem ért célba.

Lance Armstrong interjú a féltáv győzelem után

pen | 2012-05-23 | 9 hozzászólás

A hétszeres Tour de France győztes Lance Armstrong a hétvégén megnyerte a floridai féltávú Ironman bajnokságot. A győzelem után az egyik amerikai triatlonos portál készített interjút vele. Kicsit rövidítettem az eredeti szövegen

Ironman: Craig Alexander és Chrissie Wellington győzött a vb-n

pen | 2011-10-09 | Nincs hozzászólás!

Akárcsak 2008-ban és 2009-ben, idén is az ausztrál Craig Alexander és a brit Chrissie Wellington nyerte meg az ironman világbajnokságot. Major József 19., Csőke Balázs a 32. lett.

Egymillió dolláros bónusz a dupla győzelemért az ironman vb-n

pen | 2011-03-25 | Nincs hozzászólás!

Michael és Andreas Raelert hihetetlen ajánlatot kapott: az ironman versenyek 33 éves történetének legnagyobb pénzdíját ajánlották fel nekik, ha sikerül megszerezniük a világbajnokságon Konán októberben az első és a második helyet.

Kerékpár: X2S-KONA csapat a Pilis Kupa nemzetközi MTB versenyen

pen | 2009-04-21 | Nincs hozzászólás!

Az év első komoly XCO versenye nagy kihívás elé állította az idén először teljes csapatot kiállító KONA kerékpármárkát: képes lesz-e az itthon a nagy XC hagyományokkal rendelkező csapatokkal versenybe szállni, a főleg extrém és tereptriatlon versenyeken edződött gárdával, akik az XC versenyek hangulatát, pörgését még nem igazán szokták meg? Még akkor is, ha a maguk sportágában jelentős nemzetközi eredményekkel rendelkeznek.

atlétika balaton bringa bsi budapest dopping eb edzés egyéb sport fogyatékkal élők sportja frissiteni futás félmaraton gyalogtúra hegyikerékpár hosszú katinka iaaf ironman itu kerékpár london maraton mob mtb olimpia országos bajnokság országúti kerékpár parasport szabadidősport teljesítménytúra terepfutás tour de france triatlon túra ultrafutás vb világbajnokság világcsúcs világkupa úszás