Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 53 656 532 km-t sportoltatok

Címketalálatok

Atlétika - 20 éves a magyar maratoni csúcs

Bozót | 2016-09-30 | 7 hozzászólás

Földingné Nagy Juditnak a pontosan húsz éve, 1996. szeptember 29-én a Berlin Marathonon elért 2:28:50-es rekordjánál máig nem futott jobb időt egyetlen magyar hölgy sem. A győri Spuri Futóbolt vezetője interjúnkban visszaemlékezik a sikerre, s azt állítja: előtte való nap soha nem érzett fáradtság tört rá.

Keszthelyi Kilométerek kánikulában a pünkösdi hétvégén

Bozót | 2014-06-10 | 2 hozzászólás

Rekkenő hőségben került sor Pünkösdkor a Keszthelyi Kilométerek futóversenyre, ahol a kánikula ellenére az előzetesen regisztrált  1560 főből 1491 részt vett. A maratoni versenyszámot Berec Lajos és Földingné Nagy Judit nyerte.

Földingné Nagy Judit második lett 50km-en

Bozót | 2013-05-03 | 2 hozzászólás

Zabari János (TFSE), és Földingné Nagy Judit (Futóbarátok) 2013.04.25-én az ATomsport szervezésében Castellbologneseben 50km-es viadalon vett részt.

Földingné Nagy Judit bronzérmes a 100 km-es EB-n

pen | 2012-04-23 | 4 hozzászólás

Földingné Nagy Judit bronzérmet szerzett a 100 kilométeres ultrafutó Európa-bajnokságon április 22-én az olaszországi Seregnóban. Az Eb-vel együtt bonyolították le a világbajnokságot is, ahol Judit hatodik lett. A vb-n 36 ország 222 futója vett részt.

Mindkét címvédő ott lesz a 100 kilométeres világbajnokságon

pen | 2012-04-17 | 3 hozzászólás

Az IAU legfrissebb közleménye szerint 36 ország 222 futója vesz majd részt április 22-én a 100 Kilométeres Világ- és Európa-bajnokságon Seregno-ban. Ilyen sok országból korábban még sosem neveztek futókat a 100 kilométeres vb-re.

Hét magyar induló a 100 km-es világbajnokságon

pen | 2012-04-11 | 3 hozzászólás

35 ország 246 futója vesz részt április 22-én az IAU által megrendezett 100 Kilométeres Világ- és Európa-bajnokságon Seregno-ban. A magyar színeket a hivatalos nevezési lista szerint hét versenyző képviseli majd.

Atlétika: Magyar futók sikeres szereplése Pozsonyban

pen | 2010-03-30 | Nincs hozzászólás!

Az ötödik alkalommal kiírt Bratislava Maratonon Kálovics Anikó a félmaratoni távon győzött, míg Földingné Nagy Judit a maratonon második lett. Félmaratonon Koszár Zsolt bronzérmet szerzett, maratonon Rezessy Gergely negyedik lett.

Atlétika: Bene és Földingné nyerte a Pécs-Harkányt

pen | 2010-03-09 | 2 hozzászólás

Bene Barnabás, illetve a címvédő Földingné Nagy Judit diadalmaskodott a huszonhatodik alkalommal megrendezett 25 kilométeres Pécs-Harkány országúti futóversenyen. A viadalon több mint nyolcszázan álltak rajthoz.

Atlétika: Földingné pályacsúccsal nyerte meg a Pozsony Maratont

pen | 2009-03-31 | 3 hozzászólás

Földingné Nagy Judit 2:50:21-es új pályacsúccsal nyerte meg a 4. Pozsony Maratont. Judit hat percet javított a korábbi, 2007-es rekordon. A férfiaknál Aleksey Haurychenko nyert.

Futás: Rezessy és Földingné sikere a Plus Maratonon

pen | 2008-10-06 | Nincs hozzászólás!

A hétvégi volt a 23. Plus Maraton. A 42 kilométeren valamint a hozzá kapcsolódó kiegészítő távokon összesen majdnem 13000 futó vett részt, közel ötven országból.

atlétika balaton bringa bsi budapest dopping eb edzés egyéb sport fogyatékkal élők sportja frissiteni futás félmaraton gyalogtúra hegyikerékpár hosszú katinka iaaf ironman itu kerékpár london maraton mob mtb olimpia országos bajnokság országúti kerékpár parasport szabadidősport teljesítménytúra terepfutás tour de france triatlon túra ultrafutás vb világbajnokság világcsúcs világkupa úszás