Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 53 655 523 km-t sportoltatok

Címketalálatok

Triatlon - a fiatalság diadala Nagyatádon

Bozót | 2016-08-02 | 1 hozzászólás

A férfiaknál óriási csatában végül Flander Márton győzedelmeskedett, a nőknél pedig Hajnal Adrienn nyerte a nagyatádi hosszútávú triatlon országos bajnokságot.

Atlétika - Varga Judit is maratoni szintre készül

Bozót | 2016-01-19 | Nincs hozzászólás!

A 2004. óta Olaszországban élő, az év végi ünnepekre Gencsapátiba hazalátogató Varga Judittal készített interjút a vaol.hu honlap.

Triatlon - Szabó Attila a 22. helyen végzett a VB-n

Bozót | 2015-07-01 | 2 hozzászólás

Szabó Attila a 22. helyen végzett a svédországi Motalában rendezett hosszútávú triatlon-világbajnokságon.

Triatlon - ITU hosszútávú világbajnokság Motalában

Bozót | 2015-06-26 | 8 hozzászólás

Svédország már harmadik alkalommal ad otthont az ITU hosszútávú világbajnoki küzdelmeknek, a triatlonvilág sztárjai ezúttal Motala városában mérkőznek meg egymással.

Triatlon - Balatonman eredmények

Bozót | 2014-09-17 | 2 hozzászólás

Igazán embertpróbáló időjárási körülmények közt rendezték meg az elmúlt hétvégén a Balatonman Triatlon és Futófesztivált. A szinte folyamatosan szakadó eső ellenére, a szervezők és a versenyzők is kitartottak, minden versenyszám meg lett tartva és a körülményekhez képest szép eredmények születtek.

Triatlon - eXtreMan Nagyatád eredmények

Bozót | 2014-07-28 | Nincs hozzászólás!

Július utolsó hétvégéjén került megrednezésre a 25. jubileumi hosszútávú triatlon OB Nagyatádon. A férfiaknál Flander Márton, a hölgyeknél Zelinka Gabriella lett a bajnok.

Itt a szabadtéri pályaszezon, 10 000 méter OB vasárnap

Bozót | 2014-05-02 | Nincs hozzászólás!

A hétvégén az év első szabadtéri pályabajnokságai következnek Budapesten. Vasárnap a 10 000 méteres OB Pasaréten, a Vasas Sportcentrumban; az Ifjúsági és Serdülő Ügyességi- és Gátfutó Csapatbajnokság pedig két napon át Mátyásföldön, az Ikarus Atlétikai Központban kerül megrendezésre.

Hazánkba jön a WTC - Ironman 70.3 verseny jövőre Budapesten

Bozót | 2013-10-11 | 8 hozzászólás

A hosszú távú triatlon versenyek legértékesebb versenysorozatát, az Ironman márkát birtokló amerikai WTC magyar idő szerint péntek hajnalban Hawaii-ban közölte, hogy jövő augusztusban versenyt tartanak a magyar fővárosban. Szakértők szerint ahová a WTC beteszi a lábát, az a település gazdaságilag is igen jól jár.

Gelana-t választotta az AIMS az év női atlétájának

Bozót | 2013-02-05 | Nincs hozzászólás!

Jócskán elmúlt már a 2012-es év, de az AIMS csak most adta át az év atlétájának járó elismerést. E szerint 2012 AIMS/ASICS női atlétája Tiki Gelana, akinek személyében először kapta a díjat etiópiai hölgy.

Úszás: lesz magyar hosszútávúszó Pekingben

pen | 2008-06-01 | 2 hozzászólás

Óriási bravúrt hajtott végre Gercsák Csaba, a Jövő SC versenyzője: a pekingi előolimpián 10 km-es úszásban második helyen végzett, és ezzel megszerezte az olimpiai kvalifikációt.

atlétika balaton bringa bsi budapest dopping eb edzés egyéb sport fogyatékkal élők sportja frissiteni futás félmaraton gyalogtúra hegyikerékpár hosszú katinka iaaf ironman itu kerékpár london maraton mob mtb olimpia országos bajnokság országúti kerékpár parasport szabadidősport teljesítménytúra terepfutás tour de france triatlon túra ultrafutás vb világbajnokság világcsúcs világkupa úszás