verseny(verseny)

Edzés ideje

02:25:00

Edzésleírás

24 csapatos kispályás focitorna Csengerben.6, négy csapatos csoportból az első két csapat jutott tovább 4,három csapatos csoportba.A mi csoportunk vasárnap játszotta az első csoportmérkőzéseit,a többi 20 csapat szombaton.Az első csoportból két győzelemmel és egy vereséggel(Huligánok) másodikként jutottunk tovább.A következő csoportból egy győzelem(Szatmár-vill 1:0) és egy döntetlennel(Tunyogmatolcs 0.0) bekerültünk a 4 közzé.Az elődöntőben egy román csapat,Pusztadaróc ellen(akik végül megnyerték a tornát) hosszabbítás és gól nélküli döntetlen után,büntetőkkel alul maradtunk.A harmadik helyért (Jogiék ellen) a bíró ítélt ellenünk egy vitatható büntetőt,amit az ellenfél értékesített,így a negyedik helyen végeztünk.Itt már mindkét csapat fáradt volt,nekünk aznap 6,nekik 3 mérkőzés volt a lábunkban.A jobb térdem külső szalagja kissé meghúzódott,de nem komoly.Összeségében nagyon élvezetes és emlékezetes torna volt.