Nagy Attila 81 csapatsport

2013.03.09 Szombat, 14:00:00

01:35:00

II. bajnoki mérkőzésünk,Balkány csapatát fogadtuk.Sajnos az esőzések miatt a pálya talaja nagyon felázott,így nehezebb volt rajta játszani,+ energiákat vett el a lábakból ez a csúszós,mély talaj.

Az első félidőben vezettünk 1:0 arányban,de ha jobban odafigyelünk ez az arány több is lehetett volna.Az ellenfél csak szabadrúgásokból veszélyeztetett.Gól:Kirner Jani
A második játékrészre visszaesett a támadójátékunk.Érzésem szerint hamarabb kellett volna cserélni.Ezt az edzőnk  10 perccel a mérkőzés vége előtt tette csak meg.Addig az ellenfél egy kb. 23 m-res szabadrúgásból egyenlített.Pepe még hozzáért a labdához,de már hárítani sajnos nem tudott(a mély talaj+ a sorfalban csak 4-en álltak).

Nekünk még volt egy nagy helyzetünk Dani révén,amit a kapus hárított.

Ismét egy megnyerhető mérkőzésen vesztettünk két pontot.A félidőben történt öltözői magatartás a lecserélt Bihó részéről nem tett jót a csapatnak.A következő két idegenbeli bajnoki mérkőzésünkön javíthatunk.