XXVII. Palóc triatlon (0.75-20-5);

össz idő: 1:08:25;

Abszolút 60, korosztályos 1 hely. :-)

Úszás

170-en indultunk egyszerre a vízből. Mivel csak 750m volt a táv, így senki sem akart lemaradni. Volt egy kis csihi-puhi, nagyon kellett figyelni, de aránylag jól ment ez a szám.

A depó is aránylag jól sikerült.

Bringa

Már az elején látszott, hogy nem itt kellene tekernem. Jobban kellene úsznom és előbb kijönni a vízből, mert így a bringán nincs partnerem. Az első 5 kilcsin (inkább itt emelkedett) sorba maradtak le az emberek, a fordító után (inkább lejtett) rajtam tudtak maradni, de a 2. kört megkezdve azok is leszakadtam. A 2. kör 2. felén ismét rajtam maradtak. Nem volt semmi gond. A pénteken meghúzodot combhajlítom is mindent bírt.

Futás

Sajna a sűrű depóban valaki összerúgta a neonzöld törülközöm és nagyon nehezen találtam a helyem. A köv. probéma 500m után jött, egy homokos részen berándult a combhajlítóm - pénteki sérülésem. Innen a bal lábam húzva mentem végig, de senki nem előzött meg. Igaz, Én sem értem utol senkit. Egy kellemes kocogásra sikeredett, egyáltalán nem fáradtam a futás közben, de nem bírtam gyorsabban futni és nagyobb sérülést sem akartam összeszedni.

A nyagyobb ellenfelek a korcsoportból nem jöttek el, így bírtam magam behúzni a korosztályos első helyre.

A lábam persze jobban fáj, mint pénteken, de van 1 hete pihenni. Akkor Szombathelyen olimpiai távú verseny.