00:38:33

10 km

03:51 p/km (15.56 km/h)

Tápiószecső;

Erre a versenyre mindig igyekszünk elmenni. Nagyon jó kis szervezés, alacsony költséggel, családias hangulatban.

A rajtnál való helyezkedésnél nem láttam túl profi ellenfeleket, csak 1-2 fiatal csikó ficánkolt ott az első sorokban. :-) Persze sohasem becsülöm le Őket, mert az azért ha Én most egy 20 évvel fiatalabb lennék .... ! ;-)
Szóval elengedtem Őket, diktálják a tempót, lássuk mit bírunk.

4 körben kellett teljesíteni a 10 kilit, de nem ezért álltam be 4.-nek, hanem mert ez volt az élboly. :-)

Az első kör után a 3. srác elfáradt, így előrébb léptem. Elsőre erősnek tünt a tempó, de aztán beálltunk egy kényelmesre. Nem is akartam előre menni, a 4.-ben akartam "robbantani", de az elöl futóra rászólt az "edzője", hogy ne vezessen Nekünk, így Ő behúzta a kéziféket, Én pedig rögtön ritmust váltottam. :-)

Le is szakadtak, majd visszavettem és futottam a saját tempómat és innen már egyedül ment az utolsó két kör.

Kicsit sajnálom is, hogy nem volt erősebb a mezőny, bár így idén is biztos volt a helyezésem. :-)

Családi futásban Letíciával csíptük meg a 3. helyet.

Sörváltóban, kemény küzdelemben a sörökkel, a 2. helyet értük el(12 percben).