00:16:37

5 km

03:19 p/km (18.05 km/h)

Bocsi, bepaliztam a fészbúk posztomat (de magamtól lehet lopni, nem?:-))

Az őszi verseny után, a mai ELTE 5vös 5km futóversenyen is elhoztam az egyik tombola fődíjat (a 2 közül:-), egy Nike cipőt. Remélem ezzel sikerült hagyományt teremtenem:-)) Amúgy a verseny érdekes volt, Gepárdosan majdnem lekéstem a rajtot, a mezőny végéról kellett előreverekednem magam, aztán meg hirtelen a 2. helyen találtam magam, mert az eleje eltévedt. Végül az 5. helyen értem be 16:37-el, ami 5 kilin nem is olyan rossz eredmény a Mátrabérc után 2 héttel.

Egyébként úgy álltam oda, hogy lekocogom, de amikor a mezőny elején találtam magam, nyilván vérszemet kaptam és elkezdetm nyomni, de persze azért csak óvatosan....:-))

A mai nap sztárja azért Pierre volt, még nálam is több Nike cipőt nyert, és meg is dolgozott érte.....:-)