164
0
0

Hajdúböszörmény - Bodaszőlő, terepfutás az erdőben

Elég jól szervezett verseny, sajnos bosszantó hiányosságokkal, de még a km-ek is ki voltak téve itt-ott. 2  kört kellett menni a homokos talajú erdőben, el is tévedtünk alaposan....  Az elős kör 51 perc körül volt... A tempót úgy terveztem, hogy ami az elején adja magát jó lesz. Szerncsére jól is kezdtem, 4:15-4:20-as km-eket mehettem. Ezt pontosan ugye nem tudhatom, mert a kitett k jelzések nem biztos, hoygy pontosak voltak. Ennek ellenére a pulzusom igen jól viselkedett. A mezőny eleje az első körben nagyobbat ment mint kellet volna , mivel látó távolságban voltak mi követtük őket., Mi a másodikban a kb 2. boly ezt korrigáltuk, így hamarabb értünk célba.  :-) Az eleje a második körét is nagyobban nyomatta, nem vették észre hogy letértek a versenypáyáról...Én lepődtem meg a legjobban a korosztályos 3. helyemen Tőlem sokkal jobb futók voltak előttem akik két nagy eltévedt kört mentek, így e tekintetben igazságtalan a bronz, de ha azt náézzük, hogy végül is tájékozódái futást csinltak véletlenül.... :-) Mindegy ez egy kis rendzésű lelekes egyesület által szervezett futóverseny volt, a lényeg a jó edzés értékű futás volt.