179
0
191

I. Kalenji tavaszváró sportfesztivál Nyíregyháza!

Renekül megszervezett verseny, gratulálok a Nyírségi Futók Sportegyesületének a kiválló szervezésért!

Ez a verseny a felkészülésemben pont jól jött a jövő hétvégi maratoni távhoz, így természetesen indultam. A pálya 5 körös volt, és az erdei terepviszonyokat tükrözte. Kis emelkedők, kanyarok, kiálló gyökerek. A szervezés, az útvonal kijelölése tökéletes volt ,minden kisebb kiálló ág,  gyökér meg volt festve, így látható volt.!

Az eslő kör elején kiléptünk Tihor csabával , ekkor még vezetett elöttünk 2-3 futó, de ők 500 m után kifulladtak. Ezt követően Csabával együtt mentünk egészen a 4 kör végéig, ahol Csabi kilépet és 100 m előnnyel előttem ért be a célba 42:50-el. Köszönöm neki, hogy 4 körön kerezstül összedolgoztunk. Én ennyit tudtam ma, ő meg nem segített nekem, mivel a győzelmét nem veszélyeztette semmi.