00:41:27

10.5 km

03:57 p/km (15.20 km/h)

Szálka, M táv.

a leszállásnál a kis incidens eléggé megzavart, így a depóban sikerült rossz sorban elindulnom. még nem volt bent sok bringa, így a vas alatt átbújva nem buktam sokat, de a futást 8-10 mp-es hátrányból kellett megkezdenem. a fordítóig aztán nőtt is a táv, hamar fél perc, majd kör végére inkább 50 mp lett a hátrányom. de azért próbáltam nem feladni. pláne mert fél kör múlva Módos Lacin hirtelen elkezdtem hozni, és a fordítónál újra 30 körül volt a különbség, így elkezdtem hosszú hajrát nyitni, de a záró km-ig nem igazán csökknet tovább a hátrány, így beletörődtem a 4. helybe, és az uccsó kilin már jócskán visszavettem, hogy ne 4kézláb kelljen célbaérnem. így abszolútban és felnőttben is lecsúsztam a dobogóról, és az üveg Bodriról, de legalább a ranglistapontok megvannak. bár jobban örültem volna, ha normális verseny alakul ki kerékpáron is, akkor lehetett volna más a végeredmény...