50 pille 0:33,75 (VB szint 0:36,15)
50 mell 0:43,00 (VB szint 0:43,55)
100 gyors 1:12,81 (VB szint 1:14,25)
200 vegyes 3:01,9 (VB szint 3:01,5)

12.30-tól már lehetett melegíteni, a verseny 14.00 orakor kezdődott. A választott számaim: 50 pille, 50 mell, 100 gyors, 200 vegyes-ez félkomolyan, inkább csak kedvtelésből.
Az 50 pillével kezdtem, a 7-es pályán úsztam az utolsó futamban. Beugrottam, végignyomtam, 33,75 lett... nagyon orultem az idonek, hihetetlen volt. :) Laci felvette videora, ezen lattam, hogy a rajt es a delfin nem sikerult jol. Ezutan jott egy kis piheno, aztan kovetkezett az 50 mell. Utolsó futam 8-as pálya. Ebben nem ereztem, hogy pörgök, nem ereztem, hogy maximumon uszom. Nem is faradtam ugy el, rendesen kaptam levegőt is a végén. Ez 43,00 lett. Az idő alapján úgy tűnik, hogy sikerült gyorsan uszni. A 100 gyorsig is volt eleg pihenőm. Utolsó futam 1-es pálya. Az első 50 rendben ment, a második 50 már nehezebb volt, fáradt a karom és a lábam is. Ez 1:12,81 lett. Valószínűleg ezért volt nehéz :) ebben már rendesen elfáradtam. Ezután már biztos voltam abban, hogy a 200 vegyest nem úszom maximumon. A kovetkezo futam már a vegyes volt, a ferfiak kezdtek, szerencsere sok futam volt, így végülis volt elég pihenőm, de fáradtnak éreztem magam és ugye még vasarnap is lesznek fontos szamok, ezert a vegyest nem úsztam erősen. 2. futam 6-os palya. Féltem a hátról mellre fordulótól, mert akkor szokott jól sikerülni, ha bal kezzel erek a falhoz, szerencsere pont így jott ki :) ez 3:01,9 lett. Egész jó idő :)
Ezzel nekem vege lett a szombati versenynek. Egy kicsit termáloztunk, elmentunk a közös vacsira (jó volt a hangulat, a vacsi, nyertunk a tombolan, megismertunk mas uszokat, táncolni viszont mar nem volt erom :) ).

A vegyesen kívül minden időm szintidőn belul volt, a vegyeshez is csak fél masodperc hianyzott.

00:00:00 1400 00:00 0.00 0 0 0