1.5 km

Tempó

00:00 p/km (0.00 km/h)

Edzésleírás

VI. Fedett Pályás Nyílt Szenior OB, Hódmezővásárhely, Gyarmati Dezső uszoda (50)

50 mell 0:41,82
50 pille 0:33,16

10.30-kor kezdődött a verseny 400-as és 800-as számokkal. A megnyitót ezek utánra, 13.00 órára tervezték, ezért mi 11.30 körül mentünk oda. Az 50-es medencében ment a verseny, ezért egy kb. 20-25m hosszú, kb, 1m mély, elég meleg vizű tanmedencében, illetve egy 33-as medencében keresztben volt lehetőség melegíteni. Először a tanmedencében kezdtem el, de amikor néhány hossz után kiültem "hűlni", megláttam, hogy van még egy medence, a 33-as :), szóval átmentem. Kb. 1000 m-t úszhattam. 13.30kor nyitották meg végül a versenyt. Először a 10. számban, 50 mellen úsztam, addig a lelátóról néztem a futamokat. 7. futam 1-es pálya. A rajtot jónak éreztem, egész jól bírtam végig, a benyúlás is jól jött ki, az idő is nagyon jó lett. Átmentem a 33-asba atvezetni, kb 200m-t úsztam. Az 50 pille a 14. szám volt, 5. futam, 7-es pálya. A rajtot nem éreztem olyan jónak, mint a mellnél, a delfinezést jónak éreztem és bírtam végig hajtani. A benyúlás is egész jól jött ki, de az utolsó néhány méteren is duplázva úsztam, levegővel nem bírtam olyan jól, hogy több tempót ússzak egy levegővel. Szerettem volna 33-on belül úszni, kicsit több lett, de nem baj, mert szintidőn belül van. A pille után úsztam még lazán kb 300 métert. Végignéztük a váltókat aztán elindultunk. Holnap folyt. köv.