00:00 p/km (0.00 km/h)

Gyula Szenior OB

100 pille 1:17,36
200 mell 3:15,42

8.30-kor kezdődött a verseny 400 gyorssal, ezért mi kb 8.45kor érkeztünk az uszodába es már pénteken Gyulára. A verseny nyitott medencében volt, de Melegítesre rendelkezésre állt egy 25-os fedett tanmedence. 1000m-rel melegítettem a szokasos módon (400 tetszőleges,400technika, 200sprintekkel). A lelátó árnyékos részein mar nem volt hely, a napon nem akartunk üldögélni, ezért lementunk a medence melletti árnyékos, füves területre, ami mar a strand. :) kényelmes volt, es a hangosbemondonak köszönhetően tudtuk követni a verseny állását is. A pillen utolsó, 4.futamban indultam az 1-es pályán :) ismét szélső pálya :) a rajt jól sikerült, a delfinezes is. Jól esett a tűző napról vízbe ugrani. Próbáltam tartalékolni az erőmet, hogy végig bírjam. 50-ig egész szépen ment, elkaptam a ritmust. A forduló szörnyen sikerült és innen jött a zuhanó repülés: rossz delfnezes es a falhoz közeledve fokozatosan szét esett a mozgásom es ezzel fokozatosan lassultam. :( bar nem volt olyan vészes, mint Békéscsabán. Az idő ennek ellenére nem lett rossz. Mindenem fajt amikor kimasztam a vízből, le is kellett ülnom mielőtt elmentem átvezetni, 200m-rel, ami nagyon jól esett. A pille es a 200 mell között volt az 50hat, + 200 mellbol is sok futam volt, így volt elég pihenőm a két szám között. 6. futam 7-es pálya :) a rajt jo volt, a letolas is jól sikerült, a fordulok is jól jöttek ki es bár az utolsó után nem akartam letolast csinálni, mégis sikerült. érzésre ment végig egyenletesen, az utolsó 50-et meg is tudtam nyomni, az idő is jo lett ( 3:20-szal neveztem). Ahogy kimasztam a vízből, kezdődött a 100 pille eredményhirdetése, de 100 lazat úsztam azért :) harmadik lettem, utana úsztam még 300-at. A korai kezdés miatt korán is végeztünk, 13.00 körül számomra véget ért a verseny. Strandolunk kicsit, este megyünk a közös vacsira, holnap meg folytatjuk. Mellen is 3.lettem.

00:00:00 1.9 00:00 0.00 0 0 0