100 mell 1:29,75

100 pille 1:19,22

50 gyors 32,15

100 vegyes 1:19,40

A mai verseny 9.00kor kezdődött, 8.00 körül értünk az uszodába. A tegnapitól lett egy kis izomlázam. A szokásos 1000 méterrel melegítettem (400 tetszőleges, 400 tech., 200 sprintekkel és rajt gyakorlás). Nagyon álmosan ébredtem és az uszodába érve is álmos voltam, ezért a reggeli után elfogyasztott kávé után még ittam kólát is. Nem tudom, hogy ezért, vagy más miatt, a bemelegítés közben nagyon gyorsan vert a szívem, szerencsére mire jött az első számom, már helyre állt a dolog. 100 mellen az 5ös, utolsó futamban úsztam az 1-es pályán. Ez egész szépen ment, jól sikerült a rajt és a fordulók is jól jöttek ki, a letolásokhoz is volt elég levegőm. Az utolsó 25ön mondjuk nagyon fájtak a karjaim és a lábam is, leginkább a lábszáram. Az időnek viszont nagyon örültem :) jól esett az átvezetés.
A 100 mell és a 100 pille között volt még egy szám, így volt elég pihenőm. Pillén a 3., utolsó futam 2-es pályán úsztam. Az első 50-en próbáltam visszavenni és hosszú tempókkal úszni, a második 50-et pedig megnyomni. A második 50 nagyon nehezen ment, az utolsó 15 méter pedig szörnyű volt, még vizet is nyeltem. Az időm nem is lett jó. 36-tal fordultam, annak ellenére, hogy lassúnak éreztem az elejét. Pille után Gyors átvezetés, mert már kezdődött az 50 gyors. 5-ös, utolsó előtti futam 5-ös pálya. A rajt ebben is jól sikerült, és Matyi tanácsát megfogadva nem levegővétellel kezdtem a kartempót + a második 25öt kevés levegővétellel úsztam és bírtam is végig. Ennek ellenére nem lett jó az időm... a vegyes előtt még gyorsan úsztam néhány hosszt a kis medencében.
100 vegyesen az 5., utolsó előtti futamban a 6-os pályán úsztam. Nem volt még időm, 1:25-tel neveztem. A rajt ebben is jó lett és jól ment végig. Háton még mindig fura ez a sprintelés. Ez egy nagyon jó szám, nagyon tetszett. Ami meglepett, hogy mondta Laci, hogy pillangón 3.nak fordultam, háton viszont elsőnek...

Mellen, pillén és vegyesen is második lettem, gyorson pedig 4.
Összességében úgy érzem, hogy jól ment mindkét nap, jól rajtoltam és egész jól is bírtam minden számot, és nagyon jól éreztuk magunkat. A 100 pillét sajnálom nagyon, hogy nem lett jobb.

00:00:00 1.8 00:00 0.00 0 0 0