2010.05.16 Vasárnap, 15:40:00

00:25:38

5 km

05:08 p/km (11.70 km/h)

Az abszolút csalódás a futás. Hiába hittem jól megyek, az időeredmény miatt nem vagyok elégedett (kb 20 perc körül kellett volna futnom). Persze lejön a depóban töltött idő, ami nem tudom mennyi lehetett (Lookpedál le, futóciő fel, és azt bekötni meg ilyenek... )
Szil próbált rólam képet készínei a futás alatt is (úszásnál is csinált) és bíztatott. A célála Triaktívosok is szurkoltak. Igazából egyedül futottam, Előttem messze senki, és mögöttem sem. Ez van....

Konzekvencia:
-rövid távra megfelelő öltözet kell.
-kell kísérő, hogy legyen kire bízni a csomagot, fényképezzen, filmezzen,  stb.

A gyengusz eredményen kívül (35-ből a 28- lettem, korosztályomban a 9. a 12-ből) taasztalatszerzésnekjó volt. Ez volt életem első triatlon versenye. A tempó miatt nem igazán illeszkedik bele a felkészülési tervbe (itt lehet magas pulzuson nyomni a versenyt, míg hosszú távon alacsonyan kell tartani, hogy bírja az ember végig), de mindeképpen szerettem volna ilyen sprint távot is csinálni. Meg egyáltalán. Elmondhassam, már triatlonos  (is) vagyok :-)

És még valami. Ez itt ranglistaverseny volt, tehát rajtam kívül nem sok amatör és kezdő lehetett. A sportág krémje itt volt, velük versenyeztem :-)