01:05:02

21 km Szint: 150 m

03:06 p/km (19.37 km/h)

Cyclocross verseny Kazincbarcikán.

Úgy döntöttem, hogy versenyzői pályafutásomat tovább szélesítem és jelenlétemmel tovább emelem a fényét a kazincbarcikai cyclocross versenynek. A futam előtt Fari gyakorlatban is megismertetett a palánkon való áthaladás trükkjável, a kerékpárról való menetköznei leszállással, majd kis gyakorlás után bátran álltam a rajtvonalhoz. Edzőmmel (Vinnai Zsolttal) azt a taktikát beszltük meg, hogy a mezőny végén kezdek, és ezt a pozíciót erősen, mindent beleadva tartom. A rajt után eszeveszett tempóban megindult mezöny hamar távolodni kezdett tőlem (és nem mögöttem ) de tartottam magam a megbeszéltekhez, teljes erőmből tekertem. Erőmet igyekeztem beosztani, már amennyire egy ilyen versenyen lehet. Végig teljes erővel mentem, sajnos képzetlenségem miett a technikás részeknél én jobban belassultam. Egy versenyzőt azét megelőztem, valamint voltak defektesek is, így hátulról kb 5. lettem. A főmezőny is csak 1 kört vert rám. Én 6 kört mentem , ők 7-et. :-)  (Egy kör 3,5 km volt) Eredméynlista:http://www.salgotarjanihke.hu/supercross/download/sc1_kazincbarcika_20101024_eredmenyek.pdf