Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 59 762 955 km-t sportoltatok

Online Edzésnapló Gépház

Létrehozta: sepi  |  2006-11-16 21:51:33-kor

Ebbe a topicba lehet írni, minden az Online Edzésnaplóval kapcsolatos észrevételt, kérést, kérdést, örömöt, bánatot, amire megpróbálunk gyorsan és okosan (no ezt azért nem ígérjükSmile) válaszolni is.

Üdv,

Gépház:-)

sepi 2011-07-14 08:12:07 | 1995
sepi képe

Megtaláltam. Javítottam. Eldugott egy kis hiba volt az url kezeléssel. Nézzétek azért, hogy minden jó-e.

Köszi a jelzéseket.



Előzmény: Hauanita (1994)  
Hauanita 2011-07-13 21:04:11 | 1994
Hauanita képe

A run-ka által felvetett üzenet probléma nálam is (Chrome!) él. Adatlapon lévő levélikonra kattintva nem indít üzenetet. Válaszlevél, vagy üres üzenet megcímezve OK.

 
bibe2 2011-07-13 20:23:33 | 1993
bibe2 képe

köszi, mostmár okés!:)



Előzmény: pen (1991)  
pen 2011-07-13 20:20:04 | 1992
pen képe
Köszi, javítani fogjuk.

Előzmény: zenoka (1986)  
pen 2011-07-13 20:17:45 | 1991
pen képe
A böngésződ eltárolta a régi képet. Nyomj egy F5-öt!

Előzmény: bibe2 (1990)  
bibe2 2011-07-13 19:54:54 | 1990
bibe2 képe

kiléptem meg vissza és még mindig a régi .

 
bibe2 2011-07-13 19:54:17 | 1989
bibe2 képe

én még a régit látom! na ez furcsa! kilépek meg vissza, lehet ez a baj. köszi 

 
mo-ka 2011-07-13 19:52:51 | 1988
mo-ka képe

Nekünk már a tatai képed látszódik!



Előzmény: bibe2 (1987)  
bibe2 2011-07-13 19:46:50 | 1987
bibe2 képe

hogy tudom módosítani az avatarom, törlön a régit , kiválasztom az újat, alul módosít gombot nyomok és újra  a törölt régi jelenik meg!

 
zenoka 2011-07-13 12:57:36 | 1986
zenoka képe

hireknel-cikkeknel jobb oldalt a Cikkhozzászólások ( https://edzesonline.hu/hozzaszolas ) gomb nem mukodik (The requested URL /hozzaszolas was not found on this server.)

 
monique 2011-07-12 16:26:49 | 1985
monique képe

pen: na de ez elég gáz "feature", nem? :) szerintem nagyon kellemetlen. talán valamikor lenne időtök megcsinálni, hogy nézetnél tudja hogy idegen nézi vagy a tulajdonos, és utóbbi esetben engedné



Előzmény: pen (1971)  
monique 2011-07-12 16:25:37 | 1984
monique képe

ez valóban nálam is hiba, szerencsére a sima válaszolás funkció működik

 
pátyalso 2011-07-12 16:05:18 | 1983
pátyalso képe

Ugyanaz a hiba nálam is .



Előzmény: RunKa (1977)  
bibe2 2011-07-12 14:48:23 | 1982
bibe2 képe

run-ka! nekem sem működik, de úgy sikerült használni, hogy lementem piszkozatba és onnan elküldi. átmenetileg próbáld így.



Előzmény: RunKa (1981)  
RunKa 2011-07-12 13:22:53 | 1981
RunKa képe

???

 
RunKa 2011-07-11 19:48:33 | 1980
RunKa képe

talán ez a + üzenettel van a gond ?

ha feljön ez az üres képernyő, ami semmi kattintásra nem reagál, de odakatt a +üzenetre, akkor kéri a nevet írjam be.

Így menne az üzenet, holott már eleve a név alatt szereplő levélikonról indultam.

 
RunKa 2011-07-11 19:27:09 | 1979
RunKa képe

nem jó :(

 
RunKa 2011-07-11 19:25:33 | 1978
RunKa képe

nem tom, most kijelentkezek, aztán vissza, hátha ....

 
RunKa 2011-07-11 19:24:51 | 1977
RunKa képe

neked és pennek menne az üzi

firefox, idáig jó volt.

felül: title default

rákatt bárkinek a levélikonjára, kép ez: üres...

üzi



Előzmény: sepi (1976)  
sepi 2011-07-11 18:21:10 | 1976
sepi képe

Mi a tünet? Bögésző?



Előzmény: RunKa (1975)  
RunKa 2011-07-11 17:23:02 | 1975
RunKa képe

ide nekem az oroszlánt, még mindig nem megy Üvöltés

 
RunKa 2011-07-11 14:14:11 | 1974
RunKa képe

Nem megy az üzenetküldés :(

 
azazello 2011-07-09 11:16:51 | 1973
azazello képe

Ah, köszönöm.



Előzmény: pen (1971)  
pen 2011-07-09 08:27:37 | 1972
pen képe
Köszi az észrevételt, következő release-ben javítjuk majd.

Előzmény: monique (1963)  
pen 2011-07-09 08:21:38 | 1971
pen képe
Ha nem publikus az edzésnapló, akkor nincsen az edzéseknek publikus nézete. Csak úgy tudod megnézni az egyes edzéseket, hogy szerkesztésre megnyitod őket.

Előzmény: azazello (1970)  
azazello 2011-07-08 22:15:31 | 1970
azazello képe

Sziasztok,

Észrevettem egy bugot. Privátra állítottam az edzésnaplómat, és ezután és magam sem tudtam megnyitni a korábbi edzéseimet. Miután visszaállítottam publikusra, újra hozzá tudtam férni. Vagy esetleg hidden feature, á la Facebook, ahol a kontent termelése az úristen? :)

Üdv,

L

 
sepi 2011-07-05 17:38:26 | 1969
sepi képe

Nagyon furcsa, egyszerűen nem tudom előhozni.



Előzmény: RunKa (1966)  
pen 2011-07-04 19:02:29 | 1968
pen képe

Köszi szépen az észrevételt, javítjuk rögtön!
Gépház



Előzmény: mo-ka (1967)  
mo-ka 2011-07-04 18:26:48 | 1967
mo-ka képe

A Teliholdfutam a tavalyi dátummal reklámozódik a jobb oldalon!:( Idén júli 16.-án lesz a Teliholdfutam. Tudom, hogy a link a jó versenykiírásra visz, de megtévesztő a dátum!

 
RunKa 2011-07-03 20:32:36 | 1966
RunKa képe

A képnézegetés még mindig nem jó :(

 
Bozót 2011-07-02 23:26:44 | 1965
Bozót képe

Ja, értem már. A blogüzenetek listájából nem visz az adott bejegyzéshez valóban. 



Előzmény: Bozót (1964)  
Bozót 2011-07-02 23:24:29 | 1964
Bozót képe

engem a bloglistából is az adott bejegyzésre viszHatározatlan



Előzmény: monique (1963)  
monique 2011-07-02 23:07:57 | 1963
monique képe

a főoldalon ahol a 3 legutolsó posztot mutatja, lehet kattintani közvetlenül a blogbejegyzésre (a szövegre kattintva), de ha a blogbejegyzések listájában böngészek, akkor csak a blogra lehet (mivel a szöveg nem kattintható). és ha egy régebbi bejegyzés, akkor elég macerás így megkeresni azt a bejegyzést az adott blogon belül.

remélem sikerült érthetően leírni, mi a probléma

 
Bozót 2011-07-02 11:28:13 | 1962
Bozót képe

Tényleg hibás az a link, de kattints a reklám tetején a Nyúlcipőbolt feliratra, az odavisz!



Előzmény: tfszandi (1961)  
tfszandi 2011-07-02 10:54:28 | 1961
tfszandi képe

Sziasztok!

A böngésző jobb oldalán található egy hirdetés, mely szerint az Edzésonlineosok akciós áron vehetnek Nike Lunarglide+2 futócipőt a Nyúlcipőboltban. Ráklikkelek a részletekért, de csak egy üres oldalt ad ki, többszöri próbálkozásra sem hozza be. Tudnátok segíteni, mik a részletek?

Előre is köszi!

 
RunKa 2011-07-01 06:36:23 | 1960
RunKa képe

Ha előhívom az edzéslistát csak kedvencek nézetben, akkor lehetne valahogyan megjelöltté tenni, amelyiket már lecsekkoltam ?

 
sepi 2011-06-29 08:49:34 | 1959
sepi képe

Én hibám volt, mert nem verzióztam az új filet. Akkor nem kellett volna cachelned :-) Többieknek már jó lesz.



Előzmény: zenoka (1958)  
zenoka 2011-06-29 08:29:05 | 1958
zenoka képe

megoldotta koszi.. miert nem gondoltam ra..



Előzmény: sepi (1957)  
sepi 2011-06-29 08:25:49 | 1957
sepi képe

Ez nekem nem jön elő. Esetleg törölj egy cachet.



Előzmény: zenoka (1956)  
zenoka 2011-06-29 08:19:28 | 1956
zenoka képe

FF5 alatt meg mindig problemas hogy a plusz jelre kattintva clearboxban nem mindig az adott kep jelenik meg uj ablakban hanem vagy az elotte vagy az utana levo..



Előzmény: sepi (1955)  
sepi 2011-06-29 07:42:50 | 1955
sepi képe

FF5 volt a hibás. Javítva.



Előzmény: RunKa (1954)  
RunKa 2011-06-29 07:10:13 | 1954
RunKa képe

Nálam is van ilyen gond.



Előzmény: stojesz (1953)  
stojesz 2011-06-28 16:47:52 | 1953
stojesz képe

Az utóbbi időben nem tudok rendesen képeket nézegetni. Hol ugyanaz a kép jön be a következő képre váltáskor, hol torzítva jön be, mert egy fekvő képet állókép helyére tesz be.

Nálam lehet a gond?

 
monique 2011-06-28 13:34:12 | 1952
monique képe

ja igen, az kimaradt h telefonról írva nem tudok rákattintani egyáltalán az új hozzászólás gombra, azért nem próbálhattam azt ki



Előzmény: monique (1951)  
monique 2011-06-28 13:33:02 | 1951
monique képe

fura h nincs semmi a logokban :(

 

ha jól rémlik, akkor fórumban valóban csak a válaszoláskor jön elő ez a probléma. (ha netán mégis előjönne a sima új hozzászóláskor, akkor szólok)

 

amúgy ezzel kapcs. megjegyezném, hogy telefonról csak akkor tudok hozzászólni, ha válasz funkciót használom, és akkor is csak a legutolsó hozzászólásra válaszolva (különben lenyeli, második próbálkozásra is). persze tudom, hogy nem feltétlenül lehet minden mobil böngészőt támogatni :) csak hátha ez is ad infót a problémával kapcsolatban.



Előzmény: sepi (1949)  
RunKa 2011-06-28 10:35:25 | 1950
RunKa képe

Ha előhívom az edzéslistát csak kedvencek nézetben, akkor lehetne valahogyan megjelöltté tenni, amelyiket már lecsekkoltam ??

 
sepi 2011-06-28 08:53:11 | 1949
sepi képe

Nézem de nem találok semmit. Mindenesetre megnyugtató, hogy nem az új hozzászólás funkcióknál jön elő. Igyexem minél gyorsabban kirakni mindenhova az újat.



Előzmény: monique (1948)  
monique 2011-06-27 23:51:24 | 1948
monique képe

ja meg fórumban is volt párszor 20:37 körül (futéria topic)

sőt, most ez az üzenet se akart átmenni (23:51).



Előzmény: monique (1947)  
monique 2011-06-27 23:49:40 | 1947
monique képe

előfordult!=)

itt próbáltam kommentelni, nem ment át elsőre, csak másodikra: https://edzesonline.hu/blog/8402/&item_id=6116&action=comment#comment

23:47:xx volt az idő.



Előzmény: sepi (1925)  
KoVerA 2011-06-27 17:08:51 | 1946
KoVerA képe

Kipróbáltam, a fiam gépén is ilyen- de ha egyedi probléma, akkor hagyd, ez nem olyan nagy gond! Köszi.



Előzmény: sepi (1945)