Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 59 763 097 km-t sportoltatok

Online Edzésnapló Gépház

Létrehozta: sepi  |  2006-11-16 21:51:33-kor

Ebbe a topicba lehet írni, minden az Online Edzésnaplóval kapcsolatos észrevételt, kérést, kérdést, örömöt, bánatot, amire megpróbálunk gyorsan és okosan (no ezt azért nem ígérjükSmile) válaszolni is.

Üdv,

Gépház:-)

sepi 2011-06-27 11:28:53 | 1945
sepi képe

Akárhogy feszülök, nem tudom előidézni magamnál IE8-ban



Előzmény: KoVerA (1943)  
Slybacsi 2011-06-26 08:48:17 | 1944
Slybacsi képe

megoldódott :)



Előzmény: V.Petra (1938)  
KoVerA 2011-06-25 09:17:03 | 1943
KoVerA képe

Ezt látom- a Paksi futók klub neve marad ki, ahelyett van csak a nyíl.

fórumkép



Előzmény: sepi (1934)  
RunKa 2011-06-24 17:27:33 | 1942
RunKa képe

Te csak egészen másra koncentrálj !! Nyelvöltés



Előzmény: Bozót (1941)  
Bozót 2011-06-24 13:25:47 | 1941
Bozót képe

Máshova feltöltött képet is be lehet illeszteni végülis. Kreativitás! Nyelvöltés



Előzmény: RunKa (1935)  
zenoka 2011-06-24 12:35:44 | 1940
zenoka képe

ne kapkodj asszem iden meg ff 8 ig akarjak kiadni:D

"No talán majd a html5."
van itt cinikusan rohogo smiley?:)



Előzmény: sepi (1939)  
sepi 2011-06-24 11:57:44 | 1939
sepi képe

FF5-el még nem néztem össze, megnézem hétvégén. Egyébként meg tele van a hócipőm a böngészőt fejlesztőkkel. Azt hitte volna az ember, hogy minden szép és jó lesz, de nem. No talán majd a html5.



Előzmény: zenoka (1936)  
V.Petra 2011-06-24 11:50:27 | 1938
V.Petra képe

Ezen viszont már nincs! Csak nem frissítettél szerintem! Kacsintás Amúgy azon sem volt dagi fejed, miket beszélsz?



Előzmény: Slybacsi (1937)  
Slybacsi 2011-06-24 11:48:50 | 1937
Slybacsi képe

sziasztok! avatart akarok változtatni, de nem sikerül. hiába törlöm a mostanit és választom ki az újat, ha rákattintok a módosításra visszarakja a régi képet. azon meg még olyan dagi fejem van :(

 
zenoka 2011-06-24 11:40:53 | 1936
zenoka képe

nagyon fronterzekeny ma a clearbox.. valamiert nem rogton tolti be a kepet vagy nem azt amire kattintok vagy randomizal etc.. mondjuk lehet ez az 5.0 FF hibaja is..

 
RunKa 2011-06-24 11:06:18 | 1935
RunKa képe

mondjuk még ez is jó lenne, előfordul, hogy kimarad előtte a feltöltésből olyan kép, amit mégis betennék a blogba, köszi.



Előzmény: sepi (1932)  
sepi 2011-06-24 10:58:44 | 1934
sepi képe

Melyik klub az, meg tudnád mondani?



Előzmény: KoVerA (1926)  
sepi 2011-06-24 10:57:09 | 1933
sepi képe

Ez nem is fog menni ebben a verzióban, csak az azonos lapon csinált dolgok. Az új oldalakon pl üzenetek, már ajaxos a postolás és sokkal profibb. EZ jön a fórumra már a jövő héten (+ új design és új funkciók)



Előzmény: Bozót (1928)  
sepi 2011-06-24 10:55:30 | 1932
sepi képe

Előbb mindenképpen fel kell tölteni sajnos. Ezt még úgy tudnám egyszerűsíteni, hogy közvetlenül a blogíró oldalról is lehessen feltölteni képet. Sajnos a böngészők nem engedik megmutatni saját gépről a képet egykönnyen (csak flashel) biztonsági okok miatt.



Előzmény: RunKa (1927)  
RunKa 2011-06-24 10:55:12 | 1931
RunKa képe

nagyon köszi  !!!



Előzmény: sepi (1930)  
sepi 2011-06-24 10:53:11 | 1930
sepi képe

Topik törölve...

sepi 



Előzmény: RunKa (1929)  
RunKa 2011-06-24 10:50:05 | 1929
RunKa képe

hülyeséget csináltam, kérem a gépházat törölje a topikot.  Szeretnék segíteni Petrának :) Csatlakoznátok ?

 
Bozót 2011-06-24 07:56:34 | 1928
Bozót képe

Mostanság én is újra tapasztalom ezt a hibát, de szinte kizárólag fórumhozzászólásoknál, ha külön lapokon válaszolok az egyes hozzászólásokra. Chrome és Firefox alatt. Simán a válasz gombra kattintva szinte mindig elmegy, de ha új lapon megnyitom akkor kb 90%-ban csak másodjára.



Előzmény: monique (1923)  
RunKa 2011-06-24 06:55:50 | 1927
RunKa képe

Plíz :)))

Nem lehetne  saját gépről tallózni a bloghoz ??? Ez így elég rossz, hogy előbb feltöltögetni, átnevezgetni, lassú és olyan izééé így :((((

Plííz !!!!

...és giorno :)

 
KoVerA 2011-06-24 06:30:08 | 1926
KoVerA képe

Felvettem még egy klubot, most az új előtt van egy dupla nyíl, ami a Paksi Futókra visz- de nem írja ki most sem a klubjaim között a nevet. IE8-at használok.



Előzmény: KoVerA (1914)  
sepi 2011-06-20 11:44:31 | 1925
sepi képe

Értem. Annyit kérnék, hogy legközelebb amikor előfordul írd fel és küldd el nekem az óra/percet, hogy logokból bányászhassak.



Előzmény: monique (1924)  
monique 2011-06-19 20:19:29 | 1924
monique képe

(nem használok semmilyen formázást, nem használok wordöt, ide gépelem be az üzenetet, remélem így érthetőbb.)



Előzmény: sepi (1922)  
monique 2011-06-19 20:18:58 | 1923
monique képe

bocs, félreértetted, amit írtam!

erről van szó:

simán csak beírom az üzenetet. aztán néha nem megy el, lenyeli a rendszer csendben, hibaüzenet nélkül.

ekkor ctrl+v-vel bemásolom az üzenetet (mivel olyan előrelátó vagyok, hogy előtte kirakom vágólapra az üzenetet, mivel már máskor is előfordult h "lenyelte").

és ekkor elmegy az üzenet, tehát a második próbálkozásra általában mindig átmegy.



Előzmény: sepi (1922)  
sepi 2011-06-19 09:47:05 | 1922
sepi képe

Sejtettem, hogy Ctrl+v a ludas. JAvaslom használd a T betűs (szöveges) beillesztés ikont. Nincs az az isten, hogy jól működjön minden speciális wordos formázásra a normál beillesztés. Ne tudd meg milyen Microsoft specifikus kódokat látok beillesztve.



Előzmény: monique (1921)  
monique 2011-06-19 02:57:03 | 1921
monique képe

ebben az esetben nem értem, miért rakja be második próbára ugyanazt az üzenetet (módosítás nélkül, Ctrl+V)? amikor aposztrófos hiba van, az amennyire észrevettem, nem csendben nyeli le a hozzászólást hanem kiírja h hiba van az aposztrófnál (beidézi a szöveg azon részét, ahol az aposztróf van)



Előzmény: sepi (1920)  
sepi 2011-06-18 11:08:25 | 1920
sepi képe

Aposztrófot írsz be. Sok helyen már javítva van, de nem mindehol. Már megírtam a globális új szuperjól működő hozzászólást, csak még nem mindenhol cseréltem le a régit.



Előzmény: Hauanita (1916)  
monique 2011-06-17 22:27:53 | 1919
monique képe

ez ősrégóta létező probléma. ez vonatkozik a privát üzenetekre is időnként. böngészőfüggetlen probléma.

Ctrl+C-t érdemes használni :)



Előzmény: Hauanita (1916)  
Hauanita 2011-06-17 22:26:19 | 1918
Hauanita képe

Én meg Chrome alatt böngészek. Már csak, hogy elég pontos adatai legyenek Sepinek :)



Előzmény: mjoci (1917)  
mjoci 2011-06-17 20:59:16 | 1917
mjoci képe

Ilyen már nekem is volt Firefox alatt.



Előzmény: Hauanita (1916)  
Hauanita 2011-06-17 20:55:51 | 1916
Hauanita képe

Sepiiii!

Miért lehet az, hogy néha nem jelenik meg egy-egy fórum- vagy edzéshozzászólásom???
Ma már egy edzésnél is jártam így, akkor csak később vettem észre, hogy elveszett, amit írtam, most pedig egy hosszabb fórumhozzászólásom tűnt el majdnem az éterben, szerencsére a visszalépéskor még meg volt az üzenet, nem csak az üres űrlap. 

 
monique 2011-06-17 01:25:39 | 1915
monique képe

javaslatok:

1) az edzésnél a cuccokat jó lenne ha fel lehetne vinni az edzéssel együtt és nem csak utána.

2) edzésszakaszok véglegesítéséig ne jelenjen meg az edzés a naplóban.

2) preview/előnézet edzés beírásakor, hogy pl. tudjam az elgépeléseket javítani rögtön.

 
KoVerA 2011-06-17 00:04:53 | 1914
KoVerA képe

Szia Sepi! Most nézem, h a klubok listájában nem írja ki a Paksi futókat, pedig amikor nem voltam belépve, akkor még szerepelt... Meg akartam nézni a tagokat, amit persze nem engedett, beléptem, megnéztem, aztán a listához lépve eltűnt a klub. :(

 
sepi 2011-06-07 11:02:13 | 1913
sepi képe

Javítva. My fault. Kösz a jelzést mindkettőtöknek.



Előzmény: sepi (1912)  
sepi 2011-06-07 10:26:31 | 1912
sepi képe

Mármint felül nem tűnik el a fejlécben, vagy a levél mellett? Megnézem mindenesetre.



Előzmény: Hauanita (1911)  
Hauanita 2011-06-07 06:21:12 | 1911
Hauanita képe

Dettódettó! Ezért jöttem én is :)



Előzmény: RemAti (1910)  
RemAti 2011-06-06 20:03:08 | 1910
RemAti képe

Szia Sepi,

Ha kapok egy új üzenetet és azt elovastam nem tünik el az olvasatlan "jelzés".(IE8)

üdv.

RemAti

 
sepi 2011-06-06 17:45:44 | 1909
sepi képe

Forgi kösz a jelzést. Kikaptam a robotot a rendszerből. Kell egy captcha minimum a regisztrációra + emailes megerősítés



Előzmény: forgi (1904)  
sepi 2011-06-06 17:41:08 | 1908
sepi képe

Javaslok egy cache ürítést, mert ez már javítottam egy ideje. Légy szíves szólj ha még mindig hibásnak találod cache ürítés után.



Előzmény: stilden (1905)  
sepi 2011-06-06 17:40:03 | 1907
sepi képe

Szia pecsenye!

Nice catch, akkor jött elő, ha nem voltál bejelentkezve. Javítottam.

sepi



Előzmény: pecsenye (1906)  
pecsenye 2011-06-04 19:57:03 | 1906
pecsenye képe

Szia Sepi!

Ha e-mail-ből kattintok az értesítőre ez a kép fogad (cache ürítés megvolt, böngésző Chrome, Fiefox):

uzi

 
stilden 2011-06-04 17:10:59 | 1905
stilden képe

Sziasztok!

Sajna nem tudok "lapozással" több képet megnézni, mert a képeken nem jelennek meg a kicsi ikonok (következő, előző, bezár, stb). Mozilla 4-et használok, amióta telepítettem, van ez a gond.

Tudna vki segíteni?

Előre is köszi:

 

Dénes

 
forgi 2011-06-03 09:47:35 | 1904
forgi képe

Sziasztok!

Kérlek nézzetek utánna ennek az egyelőre egy hozzászólós fórumlakónak. (jake333)

Az az érzésem kaptunk egy "robotot".

 
sepi 2011-06-03 05:59:34 | 1903
sepi képe

Globálisan nem megy sajnos, tudom. Vagyis megy az, csak a megjelenítés kavar be.



Előzmény: Skam (1902)  
Skam 2011-06-02 21:19:26 | 1902
Skam képe

Az edzéshozzászólásban sem működik az aposztróf.



Előzmény: sepi (1900)  
sepi 2011-06-02 08:52:52 | 1901
sepi képe

monique tökéletesen írta. Testsúlyfüggő a kalória számolás. Elvben pulzusmérőknél is meg kell adni a testsúlyt és azzal számolnak az órák is. Persze van eltérés, mert különbségek vannak az edzés intenzitás figyelembevételénél is.



Előzmény: aviczian (1899)  
sepi 2011-06-02 08:51:14 | 1900
sepi képe

Most gyúrom az új fórumot. Javítom benne az aposztróf kezelést. 



Előzmény: monique (1898)  
aviczian 2011-05-30 22:20:48 | 1899
aviczian képe

Ez lehet a magyarázat. Mondjuk az én pulzusmérőm szinte mindig ugyanazt az értéket számolja, mint az itteni kalkulátor.



Előzmény: monique (1897)  
monique 2011-05-30 20:55:00 | 1898
monique képe
ha aposztrófot akarok beírni fórumhozzászólásba, ezt dobja ki:
 
 
 
Hiba az topic hozzászólás létrehozási kérésben: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near (és akkor ide beidézi a szövegem azon részét, ahol elakadt, ezt persze nem tudom idézni) 

 

", now())" at line 1
 
 
(az előző sorban a két " helyett is aposztróf volt ott eredetileg.. csak úgy nem engedi bemásolni)
 
monique 2011-05-30 02:03:20 | 1897
monique képe

a másik, h nem mindenki használja az edzésonline kalóriakalkulátorát. én sose használtam, azt szoktam beírni, amit a pulzusmérő ír, de pulzusmérők között is vannak különbségek algoritmustól függően.. szóval ez is okozhat további különbséget.



Előzmény: aviczian (1894)  
monique 2011-05-30 02:01:34 | 1896
monique képe

van itt aki 43kg, meg van aki 86kg. szerintem ez elég nagy különbséget tud okozni. :)



Előzmény: aviczian (1894)