Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 59 770 591 km-t sportoltatok

Online Edzésnapló Gépház

Létrehozta: sepi  |  2006-11-16 21:51:33-kor

Ebbe a topicba lehet írni, minden az Online Edzésnaplóval kapcsolatos észrevételt, kérést, kérdést, örömöt, bánatot, amire megpróbálunk gyorsan és okosan (no ezt azért nem ígérjükSmile) válaszolni is.

Üdv,

Gépház:-)

oleandro 2011-05-29 23:46:04 | 1895
oleandro képe

bocs, én néztem rosszul (hiányzott a szemüvegNevetés)



Előzmény: oleandro (1893)  
aviczian 2011-05-29 22:11:45 | 1894
aviczian képe

Megkérdezhetem, hogy a felhasznált kalória számítása hogyan történik? Két felhasználó két félmaratonja, ugyanannyi szinttel, ugyanolyan tempóban futva, ugyanakkora átlagpulzussal, a különbség mégis 500 Kcal. Biztos még valamilyen változó van, amit nem látok. Testtömeg? Okozhat ez ekkora különbséget?

 
oleandro 2011-05-29 17:58:33 | 1893
oleandro képe

1 kis bibi. Bevittem egy új edzést. Ez persze annak rendje és módja szeriont növelte a heti összes kilit, de a havi összesítés nem változott egy centit se  ... Vigyor Utánaszámoltam, és az jött ki,  hogy már a tegnapi futást se vette be.

 
monique 2011-05-25 17:21:29 | 1892
monique képe

ha rosszul esett, akkor bocs. (attól függetlenül hogy moderátor vagy vagy sem (az pont nem érdekel))



Előzmény: Hauanita (1891)  
Hauanita 2011-05-25 06:57:12 | 1891
Hauanita képe

És van moderátori jogom is, úgy szólogass be :P



Előzmény: monique (1890)  
monique 2011-05-25 00:15:03 | 1890
monique képe

én azt hittem szeretsz hibákat találni :PP



Előzmény: Hauanita (1885)  
Hauanita 2011-05-24 22:25:38 | 1889
Hauanita képe

Imádom az értesítés rovatot :)) Köszönöm!

 
pecsenye 2011-05-24 21:30:29 | 1888
pecsenye képe

köszi. most már télleg műxik.



Előzmény: kkoos (1887)  
kkoos 2011-05-24 21:09:15 | 1887
kkoos képe

Csaba, mukodik ez: eloszor elmented, aztan szerkeszted az edzest es elmented valtoztatas nelkul es utana mar meg fog jelenni.



Előzmény: pecsenye (1863)  
sepi 2011-05-24 19:47:22 | 1886
sepi képe

Ne legyen. Hiba mindig van, ha csinálunk valamit :-)



Előzmény: Hauanita (1885)  
Hauanita 2011-05-24 19:46:16 | 1885
Hauanita képe

Örülök, hogy segíthettem. :-)
Pedig, ha tudnád, milyen lelkifurim volt, hogy már megint hibát találok :( 



Előzmény: sepi (1884)  
sepi 2011-05-24 19:06:53 | 1884
sepi képe

Szép kis bug volt egyébként, Te vagy a legjobb tesztelőnk. :-)



Előzmény: sepi (1883)  
sepi 2011-05-24 19:05:39 | 1883
sepi képe

Reply javítva, my fault. Dátumok is jók, de a reply hiba miatt voltak.



Előzmény: Hauanita (1882)  
Hauanita 2011-05-24 18:10:33 | 1882
Hauanita képe

Írom inkább ide, nem a hír-hez, hogy nincsenek meg a megválaszolt leveleim, éstovovábbá, amiket most a délután folyamán küldtem el, azokra azt írja, hogy 17 illetve 19 órával ezelőtt küldtem. Pedig akkor még kb meg sem kaptam. Vagy nem lehet hogy annak az időpontját tárolja csak, amikor én megkaptam a levelet, és nem amikor én küldtem a választ?

 
sepi 2011-05-24 14:48:54 | 1881
sepi képe

Igen, sajnos te nem látod az elrejtett formázást abban amit másolsz. Valami apple-es stílusok voltak benne.

A formázást egyébként a radír gomb helyrerakja a szerkesztőben. (töröl minden formázást)

Tehát ha másolás után kijelölöd a szöveget, rányomsz a radír gombra, akkor biztosan jó lesz. Külső forrásból másolásnál érdemes megtenni.



Előzmény: oroby (1880)  
oroby 2011-05-24 14:35:44 | 1880
oroby képe

Még akkor is, ha a szöveg ahonnan másolom nem tartalmaz ilyet?

Köszi Sepi!



Előzmény: sepi (1879)  
sepi 2011-05-24 14:34:34 | 1879
sepi képe

A bemásolt szövegben van helytelen formázás oroby, ami elnyújtja a hozzászólást. A white spaces bejegyzést kiveszem belőle mindjárt és jó lesz. Csak óvatosan a copy/paste-el, mert minden marhaságot képes bemásolni.



Előzmény: oroby (1878)  
oroby 2011-05-24 13:13:56 | 1878
oroby képe

Sepi! Az edzésnaplóba a leírás részbe bemásolt szöveg nem tördelődik a szövegablaknak megfelelően.

 
RunKa 2011-05-24 12:48:59 | 1877
RunKa képe

igen, okés :)



Előzmény: sepi (1876)  
sepi 2011-05-24 12:46:02 | 1876
sepi képe

Javítva. Ki/belépés segít.

 
RunKa 2011-05-24 12:34:27 | 1875
RunKa képe

nálam detto :(



Előzmény: eftomi (1873)  
zenoka 2011-05-24 12:28:38 | 1874
zenoka képe

ott a link lesz rossz a sima https://edzesonline.hu/uzenetek oldalon bejonnek az uzeneteid:)



Előzmény: eftomi (1873)  
eftomi 2011-05-24 11:52:28 | 1873
eftomi képe

Az "Üzeneteim" gomb megnyomására egy üzenet "The requested URL /uzenetek&action=list was not found on this server." jelenik meg. Pedig a csöcsit is ürítettem.

 
sepi 2011-05-24 10:06:52 | 1872
sepi képe
Iphone teszt, mert már jó  
sepi 2011-05-24 08:34:23 | 1871
sepi képe

3 böngészővel és userrel voltam belépve. Adminon javítottam magam, csak cachelve volt. Itt bent már jó.



Előzmény: Skam (1869)  
Skam 2011-05-24 08:31:35 | 1870
Skam képe

Ez is megoldódott, mert már én vagyok az utolsó hozzászóló. :)



Előzmény: Skam (1869)  
Skam 2011-05-24 08:29:49 | 1869
Skam képe

Hurrá, hurrá, látok! :)

Még annyi rejtély van, de ez nem annyira zavaró, hogy utolsó hozzászólónak a fórumlistában az EoFoto látszik, pedig igazából te voltál.



Előzmény: sepi (1868)  
sepi 2011-05-24 08:23:20 | 1868
sepi képe

Most jó. Sikerült bevezetnem egy új változót az üzeneteknél (message_count), ami szépen felülírta a fórumos egy oldalon megjeleno message countot. Béna. Tipikus hiba, mivel a fórumhoz hozzá sem nyúltam :-)



Előzmény: Skam (1867)  
Skam 2011-05-24 08:12:22 | 1867
Skam képe

Üdv Gépház! Nálam nem látszanak a fórum hozzászólások, egy sem. Megkérdezném, hogy mit tegyek, dehát ugye nem fogom tudni elolvasni... :)

 
sepi 2011-05-24 08:00:32 | 1866
sepi képe

Épp release van. Visszajönnek...



Előzmény: forgi (1865)  
forgi 2011-05-24 07:57:47 | 1865
forgi képe

Nem tudom milyen jellegű módosítások történtek ma reggel, de bejelentkezést követően eltűntek a fórumhozzászólások mind Firefox 4.0.1. mind IE8 alatt. Kilépve újból láthatók a hozzászólások. 7 órakor még minden rendben látszódott.

 
pirgelman 2011-05-22 09:07:23 | 1864
pirgelman képe

Nálam nem működik az Éves részletes statisztika hetente (Grafikon!!!) összes idő című üzemmódjában a grafikonrajzolás. Végig 0-k vannak a grafikonban. Úgy tűnt, mindegy, hogy a többi beállítás micsoda. A többi grafikon megy.

 
pecsenye 2011-05-20 13:11:03 | 1863
pecsenye képe

Szia Sepi!

edzésleírásnál nem megy a beágyazás. html kód megnyit, beilleszt, frissítés, oszt semmi.

itten egy példa:

<iframe width='465' height='548' frameborder='0' src='http://connect.garmin.com:80/activity/embed/86762919'></iframe>

 
supakjz 2011-05-19 14:01:49 | 1862
supakjz képe

Jobban szemrevételezve: csak benézem és az lenne a legkisebb érték?



Előzmény: supakjz (1861)  
supakjz 2011-05-19 13:58:03 | 1861
supakjz képe

Hi,

Az "Éves részletes statisztika havonta" / "Átlagos távolság / sebesség" grafikon a legelső futott hónapomra nulla átlagsebességet rajzol a grafikonra amellett, hogy a táblázatba (a valószínűleg jó értéket) megjeleníti. A távolság jó. Bug vagy feature? :)

 
kkoos 2011-05-16 21:00:12 | 1860
kkoos képe

Szia Sepi,

fel lehetne venni Nathan-t a markak koze ?

 
futor 2011-05-16 12:37:02 | 1859
futor képe

Lehetne a fórumokat hozzászólás (darabszám) szerint (is) sorbarendezni?

Amikor akarom időrend, amikor akarom db. szám.

???

 
RemAti 2011-05-14 21:13:10 | 1858
RemAti képe

Köszönöm!



Előzmény: pen (1856)  
RunKa 2011-05-14 19:57:42 | 1857
RunKa képe

én sem voltam nagyon finom, bocsánat...és köszönöm !



Előzmény: sepi (1853)  
pen 2011-05-14 19:54:58 | 1856
pen képe

Köszi, a versenyt beraktam a naptárunkba.



Előzmény: RemAti (1851)  
sepi 2011-05-14 19:45:57 | 1855
sepi képe

Nekem rendben megy FF4-alatt a képnézegető. POnt az FF4 miatt frissítettem pár hete. Egy cache törlést javaslok.



Előzmény: G.Ildi (1849)  
sepi 2011-05-14 19:44:03 | 1854
sepi képe

Sajna valaki spammel a nevünkben, de nem a mi mailjeinkről. Csak a címét írja át.



Előzmény: futor (1850)  
sepi 2011-05-14 19:43:07 | 1853
sepi képe

Kimoderálva.



Előzmény: RunKa (1852)  
RunKa 2011-05-14 18:39:08 | 1852
RunKa képe

Kérem törölni a futéria 18688-as hsz-ét, nem ide való. Üvöltés fel vagyok háborodva !

 
RemAti 2011-05-14 10:10:02 | 1851
RemAti képe

Szia Pen,

A tavalyihoz hasonlóan betudnátok tenni a naptárba.

2011-06-25 II. Gödöllői Terep félmaraton

http://www.szabadsagnapifutas.hu/

 

 
futor 2011-05-13 22:39:17 | 1850
futor képe

Valaki tudja ezmiez???

A freemailomban volt. Gift johnson- edzésonline.hu címen

Helló
Üdvözlet, A nevem Ajándék Johnson, Nagy örömömre szolgál, hogy Önnel a kapcsolatot után kapok a e-mailt a fenti oldalon, én úgy dönt, hogy kommunikáljon veled több fontos kérdésben, és az üzlet beruházások, én leszek boldog, ha a választ a további részletek és kommunikáció.
Köszönet Ajándék


Hello
Greetings, My name is Gift Johnson, It is my pleasure to contact you after getting your email from the above site , i decide to communicate with you for more important issue and about business investment, i will be happy if your respond for more details and  communications.

Thanks Gift
(Email)
gift.jhonson45@yahoo.com

 
G.Ildi 2011-05-07 12:37:04 | 1849
G.Ildi képe

Sziasztok,

továbbra sem műkszik a képnézegető. FF4. Már régóta fennáll a probléma, reméltem, hogy a böngésző frissítése után helyre áll, de nem. Mit tegyek?

 
Mike255 2011-05-06 21:13:46 | 1848
Mike255 képe

Zoncsi ha ráállsz az adott mezőre és elkezded begépelni az értéket, akkor odaugrik az adott számhoz, így nem kell legörgetni!



Előzmény: zoncsi (1847)  
zoncsi 2011-05-06 13:38:05 | 1847
zoncsi képe

Hali Gépházék!

 

Csak egy megjegyzés egy viszonylag újdonsült naplózótól:

A számbeli adatoknak ez a legördülő menüből való kiválasztása nem túl jó megoldás. Különösen jó példa pl a hőmérséklet, ahol -30-tól kell letekerni, hogy az ember a szokásos adatok közül választhasson. Sokkal könnyebben kezelhető lenne, ha sima szövegablakot használnátok ott, ahová az ember könnyedén beírja, hogy 1, és nem kell ez írnia: 01.

De, gondolom, ezer fontosabb dolgotok van, mégis, ha egyszer ráncfelvarrásra szánjátok el magatokat, ezen is elgondolkodhattok.

 

Jó munkát! Zoncsi

 
swimmingjoe 2011-04-29 13:03:29 | 1846
swimmingjoe képe

Szia Gépház!

A heti statisztikánál az össz idő opciót választva nem jelenít meg grafikont. Tudsz esetleg segíteni. Köszönöm ! :)