Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 59 772 924 km-t sportoltatok

Online Edzésnapló Gépház

Létrehozta: sepi  |  2006-11-16 21:51:33-kor

Ebbe a topicba lehet írni, minden az Online Edzésnaplóval kapcsolatos észrevételt, kérést, kérdést, örömöt, bánatot, amire megpróbálunk gyorsan és okosan (no ezt azért nem ígérjükSmile) válaszolni is.

Üdv,

Gépház:-)

lilla 2011-02-23 13:56:49 | 1795
lilla képe

Kedves Gépház! nem bírom kicserélni az avatarom. törlöm a jelenlegit, addig működik. aztán kitallózom az újjat (56kb) éééés, megjelenik a régi..:( béna vagyok???

 
pecsenye 2011-02-23 13:05:18 | 1794
pecsenye képe

Hali Gépház!

Ugye nemsokára lehetővé teszitek, h az üzifalon videot is meg lehessen osztani, beágyazni. Tudjátok olyan "iwiw"-esen:)

Köszike!!!

 
zoncsi 2011-02-18 16:39:34 | 1793
zoncsi képe

Sziasztok!

Kerestem a választ a kérdésemre, de nem találtam, ezért felteszem:

Az edzésadatoknál lehetséges szintkülönbséget megadni, ami nagyon remek! (Igazából a szintemelkedést szoktuk naplózni, de az már mellékes.) Lehetséges-e erről az adatról statisztikát kérni valahogy? Éves, havi összszint érdekelne.

Köszi, Zoncsi

 
foldlako 2011-02-16 16:56:20 | 1792
foldlako képe

A Bianchi márkát tegyétek fel a cuccokhoz, pls. ET

 
zenoka 2011-02-16 12:36:18 | 1791
zenoka képe

fuu tudom mar unja a gephaz:D ezzel kapcsolatban tortent elore lepes? meg mindig nem megy iphonerol a beviteli mezok.



Előzmény: sepi (1776)  
pen 2011-02-16 12:10:05 | 1790
pen képe

Térkép még tényleg nincs. Ez egy elég nagy falat fejlesztenivaló, és hosszú a listánk, amit meg kellene még csinálni. De dolgozunk rajta.



Előzmény: csilla* (1789)  
csilla* 2011-02-12 23:09:53 | 1789
csilla* képe

Hahó Gépház!

Még mindig nincs térkép? Vagy csak én nem vettem észre...Tavaly már rákérdeztem egyszer...Lakat a száján

 
monique 2011-02-07 23:27:10 | 1788
monique képe

az alapján h mindenki másnak oké, valszeg nem nálatok van a gond, szóval gépház felejtse el amit írtam. :)

 
monique 2011-02-07 23:11:54 | 1787
monique képe

sajnos nálam az sem jó :(



Előzmény: Bozót (1786)  
Bozót 2011-02-07 23:04:28 | 1786
Bozót képe
monique 2011-02-07 22:38:00 | 1785
monique képe

IE8 és firefoxban is így van

 
monique 2011-02-07 22:37:43 | 1784
monique képe

ha 2-3 mondatot próbálok elküldeni megőrül az oldal, és nem csinál semmit. most is két részletben küldöm ezt

 
monique 2011-02-07 22:37:29 | 1783
monique képe

mi van most, nem lehet egyszerre 1-2 mondatnál többet kommentelni? se fórumon, se blogoknál, se edzéshozzászólásnál.

 
Mike255 2011-02-05 17:37:25 | 1782
Mike255 képe

Hirtelen egy olyan újítás jutott eszmbe, hogy tök jó lenne ha az edzéseknél meg lehetne adni, hogy az ember kivel/kikkel együtt végezte az edzést innen az oldalról! Asszem ilyen lehetőség még nincs, ugye?


 
monique 2011-02-03 21:21:17 | 1781
monique képe

nem, közben rájöttem én is. pedig az előző pár napban annak tűnt :) szerintem most épp "jó napja" van a rendszernek :))



Előzmény: axaxaxasz mlö (1780)  
axaxaxasz mlö 2011-02-03 21:13:32 | 1780
axaxaxasz mlö képe

teszt: ez egy első próbálkozás válasz az előző kérdésre

ezek szerint mégse konzisztens



Előzmény: monique (1779)  
monique 2011-02-03 21:00:23 | 1779
monique képe

két dolog.

1) fórumba ha írok, csak akkor kerül be elsőre a hozzászólásom, ha simán új hozzászólást írok. ha választ írok, akkor csak második próbálkozásra kerül be, és ez nagyon konzisztensen így van, tesztelgettem az előző pár napban a dolgot. IE8 a böngésző, hibaüzenetet nem ír ki.  remélem segít vmit ez az infó. nemcsak nekem nem kerülnek be elsőre egyes hozzászólások.

2) edzések csillagozásához-értékeléséhez javaslat: a közönség számára csak egy "tetszik" gomb legyen kint, azt lehet nyomogatni, piszkálódásra nincs lehetőség, mert "nem tetszik" gomb nem lenne. :) az edzés tulajdonosa számára pedig lehetne egy külön rubrika, ahol a saját edzését tudja pontozni a saját szempontjai-érzései alapján. ilyet (az utóbbira gondolok) láttam már külföldi oldalon edzésnaplóban.

 
zenoka 2011-02-03 08:13:51 | 1778
zenoka képe

kocka vagyok szeretem a technikai dumat:) felisten vagy! koszi! sokan orulni fogunk ennek!



Előzmény: sepi (1776)  
sepi 2011-02-03 06:47:55 | 1777
sepi képe

ha weben = ha számítógépen



Előzmény: sepi (1776)  
sepi 2011-02-03 06:47:05 | 1776
sepi képe

Szia fenyess!

Utánajártam a problémának részletesen. Az iPhone-os böngészők nem támogatják a contentEditable tulajdonságot sajnos. Az újabb Androidok és a Nokia igen. Frissítem a szövegszerkesztőt, miszerint ki lesz kapcsolva a szövegszerkesztő ha a nem támogatott böngészőkről jössz. Tehát írni tudsz majd, de formázni nem. Ez módosításkor még okozhat gondot (ha weben a beépített szerkesztővel írtál valamit és mobilon módosítanád), de csak annyit, hogy elveszhet a formázásod. Megpróbálom a hétvégén kirakni ezt az új verziót is.
Bocs a technikai dumáért. Bővebb info: http://tinymce.moxiecode.com/forum/viewtopic.php?id=22209

Üdv,

Sepi



Előzmény: zenoka (1761)  
Cicó_ 2011-02-02 18:16:45 | 1775
Cicó_ képe

küldtem a képet

C_



Előzmény: sepi (1770)  
RunKa 2011-02-02 17:48:40 | 1774
RunKa képe

Köszönöm :)))



Előzmény: sepi (1758)  
Skam 2011-02-02 17:12:10 | 1773
Skam képe

Óó, rendkívül hálás vagyok, köszi!



Előzmény: sepi (1769)  
monique 2011-02-02 16:46:11 | 1772
monique képe

hát, a legtöbb fórumon szokás engedni, mert tényleg hasznos. és valóban, egy 5 perces időlimit is már sokat segítene! :)

amúgy, a példában B személy mindig átírhatja a sajátját arra, hogy "nem, te vagy hülye" :)



Előzmény: sepi (1760)  
sepi 2011-02-02 16:01:40 | 1771
sepi képe

Ja és lépj ki és be, akkor javul



Előzmény: sepi (1769)  
sepi 2011-02-02 15:53:21 | 1770
sepi képe

Küzdősportnál pedig ott a kg. Ha tudnál küldeni egy screenshotot emailben az segítene.

sepi



Előzmény: Cicó_ (1765)  
sepi 2011-02-02 15:50:29 | 1769
sepi képe

Kivettem az aposztrófot az edzéstípusodból. Megölte a javascriptet. Javítom és visszaírhatod majd.



Előzmény: Skam (1768)  
Skam 2011-02-02 15:19:22 | 1768
Skam képe

Ja, és az után keletkezett a hiba, hogy felvittem egy új edzéstípust. Hátha ez fontos információ.



Előzmény: Skam (1767)  
Skam 2011-02-02 15:17:52 | 1767
Skam képe

Otthon próbáltam Firefoxot és Explorert, itt a munkahelyen is Explorer van, itt sem működik.

Majd még otthon is megpróbálom azt a billentyűkombinációt, hátha ott hatásos lesz. De ha nem, nem tudom, mit csináljak, még a végén amatőr le fog győzni edzésmennyiségben, ajjaj. :) 



Előzmény: pecsenye (1766)  
pecsenye 2011-02-02 14:26:19 | 1766
pecsenye képe

milyen böngészőt használsz? esetleg próbálj ki egy másikat



Előzmény: Skam (1764)  
Cicó_ 2011-02-02 13:53:52 | 1765
Cicó_ képe

Kedves Gépház!

Kérnék egy kis segítséget. Módosítottam a jan 24., 26.i első edzéseimet és utána nem tudtam elmenteni őket

A program nem ajánlotta fel a Kg:*  - ot. pedig itt ki  kéne  töltenem.

A sport: küzdősport, az edzés tipusa: Krav – Maga lenne. – Így elmentettem  Egyéb – Egyéb címen.

Szeretném  kijavítani, csak nem tudom  mit csináltam rosszul :(

üdv, Cicó_

 
Skam 2011-02-02 12:40:38 | 1764
Skam képe

Nem változott semmi. Más ötlet?



Előzmény: pecsenye (1763)  
pecsenye 2011-02-02 10:21:26 | 1763
pecsenye képe

Chrome: Firefox: Explorer: CTRL-SHIFT-Delete együttes lenyomása



Előzmény: Skam (1762)  
Skam 2011-02-02 09:38:48 | 1762
Skam képe

Ööö... azt hogy kell? :)



Előzmény: sepi (1756)  
zenoka 2011-02-02 08:46:21 | 1761
zenoka képe

most hogy itt vagy felteszem ujra a kerdest hatha :)
lesz olyan modositas hogy iphonerol is lehesssen a forumba hozzaszolni mert jelenleg egy mobilos bongeszorol sem (safari, opera mini) megy a dolog. nem ismeri fel a bongeszo hogy a hozzaszolasban egy "szovegbeviteli mezo" talalhato.



Előzmény: sepi (1760)  
sepi 2011-02-02 08:41:47 | 1760
sepi képe

Fórum hozzászólás szerkesztést nem szokás engedni, mert elronthatja az egymás utáni szövegek konzisztenciáját. Max azt tudom elképzelni, hogy korlátozott ideig lehessen változtatni, amíg nincs újabb hozzászólás.

Képzeld el a szituációt:

A személy: Szép az idő
B személy válasza: Igazad van

A személy módosít: Hülye vagy
B személy válasza marad: Igazad van



Előzmény: monique (1749)  
sepi 2011-02-02 08:37:31 | 1759
sepi képe

1. Abszolút, a héten kirakjuk.

2. Ez csak az új edzés rögzítésnél javul terveim szerint, de megnézem, hátha át tudom rakni a mostani verzióba.



Előzmény: pecsenye (1745)  
sepi 2011-02-02 08:35:45 | 1758
sepi képe

Javítom ma, túl szélesek a beszúrt képek.



Előzmény: RunKa (1751)  
sepi 2011-02-02 08:34:59 | 1757
sepi képe

Igaz, de sajnos ebben a stat modulban nincs idő alapú skálázás. Ez elég speciális.



Előzmény: stojesz (1750)  
sepi 2011-02-02 08:33:55 | 1756
sepi képe

Jaja, böngésző cache törlést javasoltam volna én is, mert ez javascript



Előzmény: Skam (1754)  
pecsenye 2011-02-02 08:22:00 | 1755
pecsenye képe

Skam: nincs semmi gáz, töröld a böngésző cache-jét..



Előzmény: Skam (1754)  
Skam 2011-02-01 22:16:27 | 1754
Skam képe

Kedves Gépház!

Nem tudok edzéstípust választani az adott sportágon belül. Csak egy fehér téglalapot ajánl fel lehetőségnek. Én rontottam el? Mit tegyek?

 
sepi 2011-02-01 14:55:49 | 1753
sepi képe

Szia Papku!

Ismétlésszám és sorozatot az edzésszakaszok alatt tudsz az erősportoknál megadni. Kiszámolja magától a szummákat is.

Üdv,

sepi



Előzmény: Papku (1752)  
Papku 2011-01-30 12:15:15 | 1752
Papku képe

 

Sziasztok!

 

Kérni szeretném a gépházat, hogy az „Erősport”-hoz legyen szíves ismétlés számot, sorozatot is hozzárendelni.

 Üdv

Papku

 

 

 
RunKa 2011-01-30 11:01:02 | 1751
RunKa képe

Drága gépház, ennek miért kell ott lennie a blogom jobb oldalán, így egy része olvashatatlan, úgy meg nem tudok írni, hogy láthatatlanul kitaktikázzam, mikor enterezzek egy-egy mondatnál...hogy ne vesszen el a mondat vége.

Megoldanátok? Köszi :))

2011-01 hó (2 bejegyzés)
2010-12 hó (1 bejegyzés)
2010-11 hó (3 bejegyzés)
2010-10 hó (1 bejegyzés)
2010-09 hó (3 bejegyzés)
2010-08 hó (1 bejegyzés)
2010-07 hó (4 bejegyzés)
2010-06 hó (1 bejegyzés)
 
stojesz 2011-01-28 09:05:32 | 1750
stojesz képe

Kedves Gépház,

 

A statisztikákkal kapcsolatban van jelzésem!

Ha pl. az éves részletes havit nézem és az átlagtempót szeretném, ha jelezné a grafikonon, akkor a táblázatban az 5 perc 50 mp-es átlagot 5,5-nél jelzi - mintha 5:30-as lenne - az 5:56-ost közveten az ötfeles vonal felett és nem közvetlen a hatos alatt, stb.

 

Ha nem tiszta, szóljatok :)

 

Üdv,

Balázs

 

 
monique 2011-01-26 18:15:18 | 1749
monique képe

azért én fórumüzenetnél is javasolnám hogy utólag szerkeszthető legyen mondjuk X ideig:)



Előzmény: pecsenye (1748)  
pecsenye 2011-01-26 16:49:40 | 1748
pecsenye képe

természetesen privát. a fórumüzeneteket csak törölje az admin ha úgy gondolja:)



Előzmény: monique (1746)  
monique 2011-01-26 16:49:15 | 1747
monique képe

amúgy szerintem se lenne rossz ötlet.



Előzmény: pecsenye (1745)  
monique 2011-01-26 16:48:40 | 1746
monique képe

pecsenye: mire gondolsz, miféle üzenetek? fórum, vagy privát?



Előzmény: pecsenye (1745)