Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 59 773 021 km-t sportoltatok

Online Edzésnapló Gépház

Létrehozta: sepi  |  2006-11-16 21:51:33-kor

Ebbe a topicba lehet írni, minden az Online Edzésnaplóval kapcsolatos észrevételt, kérést, kérdést, örömöt, bánatot, amire megpróbálunk gyorsan és okosan (no ezt azért nem ígérjükSmile) válaszolni is.

Üdv,

Gépház:-)

pecsenye 2011-01-26 08:21:59 | 1745
pecsenye képe

Szia Sepi, Pen!

Két kérdésem lenne:

1. Üzenetek tömeges törlése várható az elkövetkezendő időben?

2. Az edzésadataimban vannak a cuccaim. Ha "nem aktívnak" jelölöm meg, akkor nem lehetne azt megcsinálni, h az edzésnél a cuccok felvitelénél a legördülő menüben ne jelenjenek meg? huhhhh ez igen magyarosra sikeredett:D Röviden: a legördülő listában csak az aktivak szerepeljenek

 

Üdv pecsenye

 
oroby 2011-01-20 12:07:27 | 1744
oroby képe

Új edzéstipusként te is fel tudod vinni... nekem is úgy van fenn.

 
KRUPÁR 2011-01-20 11:34:30 | 1743
KRUPÁR képe

KETTLEBELLT A NAPLÓBA!!!!!!

 
sepi 2011-01-20 08:49:04 | 1742
sepi képe

Zoli akárhogy nézem nem látok problémát. Annyira kell figyelni, hogy a sport már ki legyen választva a távolság pedig ki legyen töltve, mielőtt megnyomod a számol gombot.



Előzmény: Kopi Zoli (1739)  
sepi 2011-01-20 08:47:09 | 1741
sepi képe

Most hogy mondod nekem is furcsa Vigyor Megcsináljuk.



Előzmény: supakjz (1740)  
supakjz 2011-01-12 16:23:58 | 1740
supakjz képe

Sziasztok Gépház!

Csak nekem furcsa a fórumoknál elhelyezett gombok "iránya"? Az "Előző 50 hozzászólás" számomra azt jelenti, hogy a korábban elhangzottak felé fogok haladni és vica versa, azaz a "Következő 50 hozzászólás" használatával az időben később történteket láthatom. Ez most pont fordítva van (mondjuk a feliratok elhelyezése konzekvens).

Üdv!

 
Kopi Zoli 2011-01-11 21:13:06 | 1739
Kopi Zoli képe

Azt felvittem, most újra, de semmi.



Előzmény: pen (1737)  
KRUPÁR 2011-01-10 21:32:33 | 1738
KRUPÁR képe

Fel lehetne venni az űzhető sportágak közé a kettlebellt? Megérdemelné!!!!!

 
pen 2011-01-10 17:08:10 | 1737
pen képe

Ahhoz, hogy kiszámolja a kalóriát, meg kell adnod a testsúly adatodat.



Előzmény: Kopi Zoli (1727)  
oroby 2011-01-10 14:30:50 | 1736
oroby képe

Meglepett és tényleg, mennyire vak vagyok Király

 
Sneci-ke 2011-01-10 14:27:10 | 1735
Sneci-ke képe

A kiválasztott ember adatlapján a fénykép mellett "Kedvencekhez"



Előzmény: oroby (1734)  
oroby 2011-01-10 14:13:26 | 1734
oroby képe

Hol lehet felvenni kedvenceket?

 
Mike01 2011-01-10 11:20:14 | 1733
Mike01 képe

Fuu, tenyleg, koszi. Hat ez gyorsan ment. :)



Előzmény: mjoci (1732)  
mjoci 2011-01-10 11:10:58 | 1732
mjoci képe

A statisztikák fül alatt már nagyon régen van ilyen funkció.



Előzmény: Mike01 (1731)  
Mike01 2011-01-10 08:31:01 | 1731
Mike01 képe

Hello,

en valami olyasmire gondoltam, hogy lehetne beepiteni egy szamlalot, ami azt szamolja, hogy az adott cuccban hany km-t tettunk meg. Ciponel, illetve guminal, lancnal ez kulonosen hasznos, mert cserelgetve is vannak a cuccok. Vagy van valahol ilyen funkcio?

Csak egy otlet, koszi az atgondolasat.

 
Mike255 2011-01-08 17:14:56 | 1730
Mike255 képe

Szerintem érdekes lenne ha lehetne rákeresni, hogy adott évben, meg összesen is melyik sportágból kicsinálta a legtöbbet. Pl le lehetne kérni ki futotta, bringázta, úszta a legtöbbet. Stb.  Mit gondoltok?

 
futor 2011-01-07 19:15:34 | 1729
futor képe

Bocsi fel lehet venni. Tévedtem.



Előzmény: futor (1728)  
futor 2011-01-07 19:14:37 | 1728
futor képe

Szeretném magamat is felvenni a kedvencekhez...

Nem vagyok ennyire önimádó, csak szeretem együtt látni a saját edzésemet a kedvenceim edzéseivel.

Szerintem teljesíthető kérés.

Szerintem.

 
Kopi Zoli 2011-01-05 21:39:36 | 1727
Kopi Zoli képe

Nekem nem akar kalóriát kalkulálni az edzésedatokból futásnál.
Én rontok el valamit vagy a rendszer nem akarja?

 
sepi 2011-01-02 17:31:15 | 1726
sepi képe

RemAti, Sneci kösz a jelzést, javítottam. Új kis featuret írtam bele a kódba, miszerint arra a hónapra ugrik a napló, ahova beviszed az edzésedet és itt vétettem egy kis hibát.

 
Sneci-ke 2011-01-02 17:07:38 | 1725
Sneci-ke képe

Én is ezt tapasztaltam tegnap és ma is, nem látni az új bevitt edzést - de a heti összesítésben megjelenik (vagyis beszámítódik). Frissítés után viszont látni az edzést.



Előzmény: RemAti (1724)  
RemAti 2011-01-02 16:17:37 | 1724
RemAti képe

Szia Sepi,

IE8. Felvittem a mai edzés és nem jelent meg az edzésnaplóban miután a mentés gombra kattintottam! Amit a menüpontra kattintattam megjelent! -:) Mi lehet a gond? a kalória sem számolódik egy idő óta nálam. -:(

 
aviczian 2011-01-01 23:36:35 | 1723
aviczian képe

Köszi a választ. A statisztikaromlást meg kibírom valahogy. Bár ha ezekre a napokra beszámítana a rendszer egy maratont, nem nyafognék :-)



Előzmény: pen (1720)  
RunKa 2011-01-01 11:46:47 | 1722
RunKa képe

Megoldható lenne, hogy ha cuccokat viszel fel az edzésedhez, akkor ctrl-al többet is kiválaszthatnál egyszerre? Szar így egyesével...

Köci :)))

 
pen 2010-12-31 20:08:07 | 1721
pen képe

Köszönjük szépen a különféle elektronikus csatornákon felénk küldött újévi jókívánságokat. Mi is mindenkinek egy egészségben, sportolásban és klassz élményekben gazdag 2011-es évet kívánunk!

Gépház+Malacka

 
pen 2010-12-31 20:06:21 | 1720
pen képe

Ez igazából az idei 0. hét (azaz a tavalyi utolsó hét idénre átcsúszó napjai) miatt van. Kerestünk már rá megoldást, de még nem találtunk. Bocs a statisztika rontásért :o)



Előzmény: aviczian (1716)  
tapirka1014 2010-12-31 20:06:07 | 1719
tapirka1014 képe

Hali Gépház!

Az edzéscuccaim között, ha valamit nem aktívra állítok, az edzésnél, amikor kiválasztom, hogy mi volt rajtam, a nem aktívakat is berakja a listába. Jobb lenne, ha az aktuális edzésemnél csak az aktív cuccaim közül választhatnék.

BUÉK nektek!

köszi

tapír

 
RunKa 2010-12-31 18:13:11 | 1718
RunKa képe

BUÉK a gépháznak !!!!

 
Eperszem 2010-12-31 16:33:21 | 1717
Eperszem képe

Kedves géphát, köszönjük hogy van az edzésonline, köszönjük a cipőtesztelési lehetőséget, nagyon ügyesen csináljátok a dolgokat! Nagyon boldog új évet nektek. remélem már 2011 ben csak oda érek egy eo talira! :)

 
aviczian 2010-12-31 15:18:00 | 1716
aviczian képe

Hello Gépház!

Az edzésstatisztikáim nézegetésekor tűnt fel, hogy egy 5 km-es edzést tart nyilván a rendszer az idei 53. héten. Ez furcsa, mert ha jól tudom, akkor most az év 52. hete van, előre beírni meg egyébként sem szoktam semmit. Isssssszonyatosan rontja ez a rövid táv az éves statisztikáimat :-))

 

BÚÉK,

András

 

 

 

 
miki 2010-12-30 13:10:54 | 1715
miki képe

Javasolnám megfontolásra, hogy vegyétek fel a gyaloglást az edzésnaplóba, mint új sportágat. Lehetnének alkategóriái is, mint nordic walking, versenygyaloglás, séta, stb. Én mostanában elég sokat csinálom edzésképpen, futógépen és a szabadban is, és kicsit furcsa ezt túraként bevinni.

 

Talán az is mellette szólna, hogy növelné ennek az edzésfajtának az elfogadottságát, ahogy a blogokat olvasom, sokszor az az érzésem, hogy sokan futni próbálnak, akiknek pedig egészségesebb lenne a gyaloglás, akár véglegesen, akár addig, míg megerősödnek, lefogynak.

 
monique 2010-12-30 03:05:00 | 1714
monique képe

éérdekes, műxik. :) 3.0.19-es firefox, nem érdekel ha nem a legújabb esetleg :P



Előzmény: monique (1713)  
monique 2010-12-30 03:04:39 | 1713
monique képe

megnézem firefoxszal



Előzmény: Bozót (1708)  
monique 2010-12-30 03:04:25 | 1712
monique képe

nem tűnik áthúzottnak, ezek szerint csak IE-ben működik?



Előzmény: Mike01 (1710)  
Shrek 2010-12-29 20:11:52 | 1711
Shrek képe

Sepi, mi lenne, ha a rendszer az értékelésekről is küldene automatikusn értesítést, úgy, mint a hozzászólásokról?



Előzmény: sepi (1701)  
Mike01 2010-12-29 09:10:18 | 1710
Mike01 képe

Athuzott szoveg Safari 5.0.2. bongeszovel.

 
Bozót 2010-12-29 08:42:53 | 1709
Bozót képe

az előbbi a szerkesztőben még áthúzott szöveg volt :(



Előzmény: Bozót (1708)  
Bozót 2010-12-29 08:42:34 | 1708
Bozót képe

Itt Google Chrome és Firefox van



Előzmény: monique (1707)  
monique 2010-12-28 21:12:29 | 1707
monique képe

itt IE8 van, ezzel működik ahogy nézem



Előzmény: monique (1706)  
monique 2010-12-28 21:11:48 | 1706
monique képe

áthúzott szöveg teszt

 
Bozót 2010-12-28 20:03:29 | 1705
Bozót képe

Van ötletetek rá, hogy az áthúzott szöveg miért nem jelenik meg? (megjelenik, de nem tudom áthúzottá tenni sehogy sem) se itt, se blogban, se fórumban, se edzésleírásban (vagyis egyik szövegbeviteli mezőben sem)

 
monique 2010-12-15 22:40:58 | 1704
monique képe

nekem oké a nyíl (IE8, meg itt a firefox 3.6.11 is oké)

 
Mike01 2010-12-15 13:28:52 | 1703
Mike01 képe

Hat akkor majd dobj at belole valahogy, mert itt meg mindig nem mukodik megfeleloen. :)



Előzmény: pirgelman (1702)  
pirgelman 2010-12-13 06:48:39 | 1702
pirgelman képe

Úgy látszik, a ti hiányzó nyilaitokat én kaptam meg, nekem mostanában az volt többször, hogy egy galériában 3-4 léptetés után kétszer kell megnyomni a nyilat egy továbblépéshez. Az első pár képnél minden rendben. Majd egyszer csak megnyomom a nyilat, elkezdi tölteni a képet, mintha menne a következőre, de ugyanazt tölti be mégegyszer. A második gombnyomásra már tényleg továbbmegy. Firefox.



Előzmény: Mike01 (1695)  
sepi 2010-12-12 16:15:15 | 1701
sepi képe

A nem tetsziket elsősorban negatív témáknál szokás használni, úgymond sajnálkozást kifejezni.

De telán nem is tetszik/nem tetszikelni kellene, hanem valami más szinonímát keresni.

Pl Bejön/Gáz

Vagy ilyesmi. Jöhetnek ötletek.

Atom jár egyébként nagyon közel a tervekhez



Előzmény: monique (1699)  
pen 2010-12-12 15:07:40 | 1700
pen képe

Ez jól hangzik. Persze nem én döntök :o)



Előzmény: atom (1698)  
monique 2010-12-11 18:15:35 | 1699
monique képe

na és mi lenne ha nem lenne "nem tetszik" egyáltalán. minek az?

 
atom 2010-12-11 16:50:01 | 1698
atom képe

A csillagozásról a véleményem: szerintem ketté kellene bontani. A saját edzés értékelésére maradjon az 5 fokozat, mások (regisztrált felhasználók) pedig csak Tetszik-et nyomhassanak (Nem tetszik nem kell), névvel megjelenítve és összesítve, ahogy Sepi javasolta. Aztán úgyis az lesz, amit ő megcsinál :).

(A saját edzés szubjektív skálázását eddig is hiányoltam, a jelenlegi csillagozás erre nem alkalmas, mert a többiek eltérítik.)

 
atom 2010-12-11 16:45:01 | 1697
atom képe

Nekem működnek a nyilak (W7/IE8)



Előzmény: Mike01 (1695)  
Shrek 2010-12-10 15:29:20 | 1696
Shrek képe
sepi, pen, légyszi a Cressi márkát felvenni a listába. (Olasz, főleg úszás, búvárkodás.)