Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 59 779 309 km-t sportoltatok

Online Edzésnapló Gépház

Létrehozta: sepi  |  2006-11-16 21:51:33-kor

Ebbe a topicba lehet írni, minden az Online Edzésnaplóval kapcsolatos észrevételt, kérést, kérdést, örömöt, bánatot, amire megpróbálunk gyorsan és okosan (no ezt azért nem ígérjükSmile) válaszolni is.

Üdv,

Gépház:-)

Mike01 2010-12-09 19:50:19 | 1695
Mike01 képe

Epp most akartam ez ugyben irni, mert mondom mostmar megkerdezem, hogy mitol van ez. (Kepnyilak hianya.)

 

Illetve masik dolog: miert kell belepni mar 5 perc utan is ujra? A bongeszo pedig megjegyzi a jelszavat es a felhasznalot.

 
Briel 2010-12-09 19:38:38 | 1694
Briel képe

Szia Shrek, nekem se megy.



Előzmény: Shrek (1693)  
Shrek 2010-12-09 17:03:44 | 1693
Shrek képe
Sziasztok, a képek nézegetésénél nincsenek kezelő gombok, nem tudok előre-hátra lapozni. Csak nekem nincsenek?  
atom 2010-12-08 21:52:14 | 1692
atom képe

Megjavult :)!

Örülök hogy neked is jutott egy kis szakmai élvezet :)).



Előzmény: sepi (1689)  
pen 2010-12-08 16:34:26 | 1691
pen képe

Még nincs ilyen funkció, de jó ötlet, és már szerepel is egyébként a fejlesztenivalók listáján.



Előzmény: sigi4306 (1688)  
pen 2010-12-08 16:29:59 | 1690
pen képe

Remélem, megjavult. Bütyköltünk rajta.



Előzmény: atom (1687)  
sepi 2010-12-08 16:28:45 | 1689
sepi képe

Javítva, köszi a jelzést. Wordből copy paste hiba cikkírásnál megöli az IE8-at. Olyan szép kód van benne, hogy az eszméletlen.



Előzmény: atom (1687)  
sigi4306 2010-12-08 15:21:54 | 1688
sigi4306 képe

sziasztok,

 

új vagyok az oldalon. Lenne egy kérdés/kérés. Sehol nem találtam egy olyan lehetöséget aminek a segítségével ne kelljen beadnom mindig ugyanazt az adatot egy bizonyos edzésre. Pl: mindig 10km futok futópadon otthon. Nem lehetne ezt "sablonként" elmenteni és az adott napra csak kiválasztani? Vagy már létezik ilyesmi?

Köszi

Zsiga

 
atom 2010-12-08 14:50:27 | 1687
atom képe

Megerősítem: egyes hírek (pl. http://www.edzesonline.hu/hir/3174/maraton_amator_futok_vegigcsinaljak) esetén csak a trailer jön be, utána vége az oldalnak.



Előzmény: RemAti (1686)  
RemAti 2010-12-06 11:21:43 | 1686
RemAti képe

Szia Sepi,

IE8 alatt nem lehet a híreket olvasni. Firefox és Opera alatt viszont müxik.

 

 
RemAti 2010-12-04 18:49:04 | 1685
RemAti képe

IE8, de most már jó.

köszönöm 



Előzmény: pen (1681)  
monique 2010-12-04 18:38:58 | 1684
monique képe

köszi, megy!



Előzmény: pen (1683)  
pen 2010-12-04 18:38:20 | 1683
pen képe

Megnézdéd, hogy megjavult-e? Bütyköltünk rajta.



Előzmény: monique (1682)  
monique 2010-12-04 18:28:56 | 1682
monique képe

nálam is annyi látszik csak. IE8



Előzmény: pen (1681)  
pen 2010-12-04 18:27:48 | 1681
pen képe

Milyen böngészővel próbáod nézni?



Előzmény: RemAti (1679)  
csigusz 2010-12-04 16:35:13 | 1680
csigusz képe

nem lehetne, hogy a téli sport más színű legyen? (jelenleg csak épp 1 árnyalattal világosabb kék mint az úszás, a sí nálam lehetne akár méregzöld vagy világos kéken kívül bármi más is, köszi, ha lehet:)

 
RemAti 2010-11-30 13:00:05 | 1679
RemAti képe

Pierre tesztjéből csak ennyi látszik a böngészőmben.

<!--[endif]--> 

 
Sneci-ke 2010-11-27 21:31:16 | 1678
Sneci-ke képe

Egy kérés-ötlet-javaslat: a képeknél olyan jó lenne, ha az albumok alatt al-albumokat is lehetne nyitni, tehát 2 szintű lenne a rendszer (például futás/bicaj, stb albumot lehetne létrehozni, és ezek alatt pedig al-albumként a különböző események/versenyek szerepelhetnének)

Megoldható? Köszi.

 
Mike01 2010-11-23 11:07:45 | 1677
Mike01 képe

Megcsinaltam magam Numbers-ben.



Előzmény: Mike01 (1667)  
zenoka 2010-11-17 08:51:04 | 1676
zenoka képe

altalaban a bongeszoknel a sima F5 az oldal frissitese de a tuti a ctrl+F5 mert az az oldalhoz tartozo cachet torli es ugy tolti ujra az oldalt..

mas: van arra mod hogy kapjunk arrol ertesitest ha valakinek az edzesehez hozzaszolunk es a tulajdonosa valaszol?:) jovobeli fejlesztes?:)

 
Bozót 2010-11-12 21:51:15 | 1675
Bozót képe

Igen, a bibi ott volt, hogy ürítettem cache-t, csak valamiért mégse ürítette elsőre.... 



Előzmény: pen (1674)  
pen 2010-11-12 18:43:02 | 1674
pen képe

Sepi ezt szebben le tudja írni, de valahogy úgy van ez az avatar csere ügy, hogy lecserélődik az a szegény kép már elsőre, csak ott marad a böngésződ "cache" memóriájában eltárolva a régi, és ezért azt dobja neked vissza, amikor megnézed. De egy idő után a böngésző automatikusan frissíti a "cache-t", és akkor bumm megjelenik az új kép :o)



Előzmény: Bozót (1673)  
Bozót 2010-11-11 19:12:11 | 1673
Bozót képe

De tudok :P



Előzmény: Bozót (1672)  
Bozót 2010-11-11 19:10:09 | 1672
Bozót képe

Most sem tudok avatart cserélni :(  Kiírja, hogy mentettem a változtatásokat, de bármit teszek a régit rakja vissza...ha elvileg töröltem, akkor is. Frissítettem, stb.



Előzmény: pen (1671)  
pen 2010-11-05 17:11:42 | 1671
pen képe

Képfeltöltés újra működik, köszönjük a türelmet!

 
pen 2010-11-05 12:52:42 | 1670
pen képe

Gépház üzen: Elnézést kérünk, a képfeltöltés nem megy. Légyszi pár óráig ne kísérletezzetek vele, a hibát nap végéig kijavítjuk. Köszi a türelmet.

 
Bozót 2010-11-05 08:21:37 | 1669
Bozót képe

A képfeltöltés en bloc nem működik, úgy tűnik :(



Előzmény: Bozót (1668)  
Bozót 2010-11-04 14:50:22 | 1668
Bozót képe

Ugyanez a hiba itt is!   Chrome, IE és Mozilla alatt egyformán.



Előzmény: Hauanita (1666)  
Mike01 2010-11-04 14:34:06 | 1667
Mike01 képe

Hello sepi, pen,

Ezt be tudnatok majd epiteni a statisztikaba? Koszi a valaszt.



Előzmény: Mike01 (1604)  
Hauanita 2010-11-04 12:59:47 | 1666
Hauanita képe

Halihó!

Hogy bírok avatart cserélni?
Próbálom értelemszereűen, vagyis avatar törlése (amire megerősítés után, ill. módosítások mentése után se tűnik el a törölni kívánt kép), ill. a másik kép (100×100-as, picike) kiválasztása, de erre meg a módosítások mentésekor rendre azt írja ki, hogy "hiba a képfeltöltés során 3". Ezeket két böngészőben Chrome és Explorer is ugyanúgy játszottam el. Mit bénázok el? Help!!!

 
swimmingjoe 2010-11-04 09:17:00 | 1665
swimmingjoe képe
csigusz 2010-10-29 20:31:29 | 1664
csigusz képe

igazad volt, a zoom is el volt állítva + a stílus is... köszönöm!



Előzmény: sepi (1657)  
pen 2010-10-28 11:40:01 | 1663
pen képe

Írtam ezügyben üzenetet neked.



Előzmény: Bozót (1651)  
pen 2010-10-27 09:07:36 | 1662
pen képe

Sepi már javítja ezt, hétfőre elkészül (állítólag :o))



Előzmény: RunKa (1652)  
pen 2010-10-27 09:06:28 | 1661
pen képe

Köszi, hogy szóltál, ez tényleg hibás, meg fogjuk nézni. Lehet, hogy a skálázással lesz a baj.



Előzmény: axaxaxasz mlö (1648)  
pen 2010-10-27 09:03:54 | 1660
pen képe

A jelenleg leggyakrabban statisztikázott évek vannak felül. Legalábbis mikor beállítottuk, még ez volt a helyzet :o)



Előzmény: Kopi Zoli (1647)  
zenoka 2010-10-25 08:40:47 | 1659
zenoka képe

tuti nem:S neha azt csinalja az oldal hogy nem jelenik meg a hozzaszolas amit irok igy tolok egy vissza az elozo oldalra es ujra katt a hozzaszolasra.. nem lehet ez a problem?



Előzmény: sepi (1658)  
sepi 2010-10-25 07:33:36 | 1658
sepi képe

Másoltad az oldal egy részét egérrel és beillesztetted a szerkesztőbe. Így bekerült a gomb is.



Előzmény: zenoka (1649)  
sepi 2010-10-25 07:30:29 | 1657
sepi képe

Ezt nem nagyon értem csigusz. Képernyőt esetleg tudnál küldeni. Elsőre egy tippem van, hogy a böngésződben elállítottad a nagyítást (nézet/nagyítás menü)



Előzmény: csigusz (1653)  
sepi 2010-10-25 07:28:02 | 1656
sepi képe

Szia Hiver!

1 és 2 is nagyon hamarosan menni fog.

sepi



Előzmény: Hiver (1654)  
Gálné Országh Mária 2010-10-22 22:50:11 | 1655
Gálné Országh Mária képe

Kedves és tisztelt Szervező- és Úszótársaim!

Ismét kiválóan megkomponált vetélkedésben lehetett részünk, aminek köszönhetően gördülékenyen csobbant mindenki. Köszönet ezért még egyszer Tominak (és a Többi elszánt jó léleknek a kulisszák mögött). Megint erőre kaptam köztetek. Nagyon kellemes hétvégi emlékként őrzöm - az előzővel együtt. Remélem, a következőn is Veletek úszhatok!

Szeretettel gondolok Rátok :-)

 
Hiver 2010-10-22 20:28:06 | 1654
Hiver képe

Sziasztok, Pen+Sepi!
Két kérdés:
1. Régi kérés, edzés sablon lesz-e valamikor? (Vagy már van esetleg, csak én nem vettem észre?) Azaz az, h lehessen megadni bizonyos edzéstípusokat, és ott csak az egyedi adatokat (pl. időpont, idő) kelljen be ill. átírni.
2. edzőpartner keresés hogy működik? beírok egy jövőbeni edzést, becsekkolom, hogy terv, meg hogy partnert keresek, és várom a sültgalambot? Mások hasonló kereséseit hogyan tudom listázni?

 
csigusz 2010-10-18 21:06:56 | 1653
csigusz képe

elnézést, "elállítódott" (nem tudom, miért+hogyan) az edzésnaplónál a sortávom a duplájára, szeretném, ha  visszaállítódna az eredetire, én nem jöttem rá, hogy kell:) köszönöm!

 
RunKa 2010-10-11 13:07:58 | 1652
RunKa képe

Segítség !

Javítgatni szeretnék az edzésnaplómban, megoldható, hogy ha régebbi hónapkban javítgatok cuccokat, akkor ha egy köv. napra mennék, ott maradna abban az évben és hónapban?  Mindig visszaáll az aktuális dátumra. Elég idegtépő így javítgatni :((

Köszi !

 
Bozót 2010-10-11 13:04:52 | 1651
Bozót képe

Szeretnék feltenni egy tesztet, de a Rockrider márkát még nem tartalmazza a lista. Felvennétek? 

Köszi!

 
Eperszem 2010-10-11 10:25:28 | 1650
Eperszem képe

Igen, az nekem is megjelent chrome alatt.

 
zenoka 2010-10-11 10:04:43 | 1649
zenoka képe

Hali

ebben a topicban Futéria, a futós dumahely az 5935  hozzaszolasom alatt megjelent egy szep nagy hozzaszolok gomb:) az mi?:) (firefox 3.6.6  verzio alatt szoltam hozza)

 
axaxaxasz mlö 2010-10-10 20:27:44 | 1648
axaxaxasz mlö képe

Kedves Gépház!

 

Egy hibát szeretnék bejelenteni:

A "Statisztikák/Éves részletes statisztika hetente" menüpont az "Összes idő" opciót választva nem rajzol grafikont.

Ugyanez a "Éves részletes statisztika havonta" alatt kitünően működik.

 
Kopi Zoli 2010-10-09 21:25:36 | 1647
Kopi Zoli képe

Az miért van, hogy a statisztikáknál az évek nem sorrendben jönnek elő a legördülő menüből?
Nem teljesen össze vissza van, de nem a 2010 van legfelül, de nem is a 2012.

 
Szőke Boszi 2010-10-07 16:01:27 | 1646
Szőke Boszi képe

Köszönöm szépen, kipróbáltam és sikerült. Most már kiélhetem ebbéli ösztöneimet is.Hurrá!



Előzmény: pen (1645)