Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 59 779 406 km-t sportoltatok

Online Edzésnapló Gépház

Létrehozta: sepi  |  2006-11-16 21:51:33-kor

Ebbe a topicba lehet írni, minden az Online Edzésnaplóval kapcsolatos észrevételt, kérést, kérdést, örömöt, bánatot, amire megpróbálunk gyorsan és okosan (no ezt azért nem ígérjükSmile) válaszolni is.

Üdv,

Gépház:-)

pen 2010-10-06 18:05:45 | 1645
pen képe

Ha ötösre szeretnél értékelni valaki, csak a legszélső (az 5.) csillagot klikkeld be!



Előzmény: Szőke Boszi (1643)  
Mike01 2010-10-06 18:04:45 | 1644
Mike01 képe
Szőke Boszi 2010-10-06 17:34:05 | 1643
Szőke Boszi képe

Sziasztok! Majdnem új vagyok itt az edzesonline-on és lassan tanulgatom, mi merre, ki,kivwl és hogyan, mit illik és mit nem. Nem tudom, nálam van-e gond, vagy félre értem azt az opciót, hogy értékeljem társaim edzését. Értelmezésemben 5 csillagot adhatok, az szuper, ha kevesebbet, az egyre kevésbé szupert jelentene. Így van?

Nos, elem a következő történik: fellelkesülök, 5 csillagosra akarok értkelni valakit, klikkelgetek, csilagocskák színesednek, homokóra, minden eltünik majd kijön, 1 csillagra értékeltem vagyis 1/1-et adtam. Ez olyan ciki.

Mi lehet a gond? előre is köszönöm.

 
sepi 2010-10-06 11:08:24 | 1642
sepi képe

edzesonline.hu

Visszaraktam a régi designt, csak teszteltem.



Előzmény: Mike01 (1641)  
Mike01 2010-10-06 08:55:43 | 1641
Mike01 képe

csak nem jo. Majd nezzetek mar ra legyszives.



Előzmény: Mike01 (1640)  
Mike01 2010-10-05 13:23:53 | 1640
Mike01 képe

Az edzesfeltoltesnel, de mostmar mukodik nekem is, igaz csunyabb lett az ablak-design. Tehat valami valtoztatas csak volt. A lenyeg, hogy mostmar megy, koszi.



Előzmény: pen (1639)  
pen 2010-10-05 13:20:24 | 1639
pen képe

Hol próbáltad használni?  (Nálam működik.)

 
Mike01 2010-10-05 10:19:51 | 1638
Mike01 képe

A link beszurasa/szerkesztese gomb nem mukodik. Eddig mukodott. Nalam semmi nem valtozott.

Mi lehet a baj?

 
Shad2000 2010-10-04 17:35:07 | 1637
Shad2000 képe

Nagyon köszönöm!



Előzmény: pen (1636)  
pen 2010-10-04 17:14:19 | 1636
pen képe

Szia!

Ebben a témában már van egy topik, javaslom, hogy olvass bele, találsz hasznos tippeket:
http://www.edzesonline.hu/forum/124/3200_meter_ill_2000m/&action=viewtopic

És persze hajrá!



Előzmény: Shad2000 (1635)  
Shad2000 2010-10-04 16:42:35 | 1635
Shad2000 képe

Sziasztok!

 

A segítségeteket szeretném kérni, katonai vizsgára készülök fel, immár másodszor (sikerült az első is) és a futással nem állok olyan jól mint szeretném. 3200 métert kell lefutni minél jobb idő alatt. Tavaly 17.20 alatt futottam le, de le kellene szorítanom 15:00 alá. Eddig eszembe sem jutott, hogy létezhetnek futó technikák, de most ahogy olvasgatok egy kicsit meglepődtem. Alapvetően az lenne a kérdésem, hogy hol találok olyan tippeket, amikkel javíthatom a futás teljesítményemet? Esetleg ismertek e edzőt Budapesten aki fel tudna készíteni arra, hogy jobban teljesítsek a felvételin (november eleje)?

Legutóbb futópadon 16.16ot sikerült hoznom 3200-on.

 

Előre is köszönök minden segítséget!

Üdv,

Shad

 
Mike01 2010-10-04 10:37:49 | 1634
Mike01 képe

Most jottem ra, hogy amit manualisan szamoltam magamnak pulzusatlagokat/ho, az nem pontos, mivel nem sulyozva szamoltam. Szoval jo lesz majd a fejlesztesetek nagyon. :)



Előzmény: sepi (1629)  
csilla* 2010-10-01 10:27:00 | 1633
csilla* képe

hahó Pen, Sepi!

van már futós térkép és még én nem vettem észre? Egyszer már kérdeztem, azt írtad Pen, hogy tervben van...

 
lbtibsz 2010-09-28 22:10:50 | 1632
lbtibsz képe

Köszönöm, sajnos erre számítottam.

Legközelebb jobban figyelek...



Előzmény: pen (1627)  
Tobika 2010-09-28 17:54:34 | 1631
Tobika képe

Köszönöm! :)



Előzmény: sepi (1628)  
Mike01 2010-09-28 13:42:42 | 1630
Mike01 képe

woaw. Szuper lesz. Varjuk turelmesen.



Előzmény: sepi (1629)  
sepi 2010-09-28 13:28:59 | 1629
sepi képe

Külön pulzustartomány statisztika lesz, ahol sávonként lehet látni, hogy mennyit töltöttél melyik zónában.



Előzmény: Mike01 (1626)  
sepi 2010-09-28 13:27:05 | 1628
sepi képe

suunto, felvéve.

sepi



Előzmény: Tobika (1624)  
pen 2010-09-28 13:13:44 | 1627
pen képe

Sajnos ha rányomtál a törlés gombra, akkor az edzésed és a hozzá írt üzenetek is véglegesen törlődtek, nem tudjuk őket visszahozni.



Előzmény: lbtibsz (1625)  
Mike01 2010-09-27 21:10:44 | 1626
Mike01 képe

Koszonom.



Előzmény: pen (1623)  
lbtibsz 2010-09-27 20:48:56 | 1625
lbtibsz képe

A SPAR Maratont már régebben beírtam az edzésnaplómba, tervként, majd átírtam "tény"-nek. Később nekiálltam bevinni a részidőket is, de úgy belekeveredtem, hogy (ahelyett, hogy gondolkodtam volna) botor módon kitöröltem az egész edzést... :( ... majd beírtam ismét, most már a részidőkkel együtt.

Sajna, az edzéssel együtt az addigi edzésüzeneteket is eltüntettem. :(:(

Azok most már végleg törlődtek, nem lehet valahogy visszahozni?

 
Tobika 2010-09-27 20:05:21 | 1624
Tobika képe

pen, légyszives a Suunto márkát felvenni a cucok közé! Köszönöm!

 
pen 2010-09-27 18:00:56 | 1623
pen képe

Erre sepi-admin tud majd neked válaszolni, hamarosan.



Előzmény: Mike01 (1620)  
pen 2010-09-27 18:00:15 | 1622
pen képe

Köszi, látjuk, este javítjuk.



Előzmény: Eperszem (1621)  
Eperszem 2010-09-27 09:50:36 | 1621
Eperszem képe

Pen, Sepi,

 

Ha chrome alatt nézem run-ka blogját(http://www.edzesonline.hu/blogview.php?blog_id=5644) a széle olvashatatlan :( Rácsusznak a szövegre a blog hosszászólások és reklámok.

Megnéztem i. e -vel és azzal sem jó.

 
Mike01 2010-09-23 15:31:51 | 1620
Mike01 képe
HarcsaBarna 2010-09-21 21:04:25 | 1619
HarcsaBarna képe

köszi a gyors reagálást, de ennyire nem tervezek előre:-)



Előzmény: sepi (1616)  
acsaba 2010-09-21 10:36:47 | 1618
acsaba képe

Huha, koszonom szepen a nagyon gyors valaszokat. Kiprobaltam, mukodik :)

Viszont most kicsit szegyelem magam, hogy nem neztem bele a GYIK-ba sem a tartalom keresessel nem probalkoztam pedig mindketto mukodott volna.

Ui. respect ezert a feature-ert.



Előzmény: pen (1613)  
zenoka 2010-09-21 10:08:12 | 1617
zenoka képe

szuper mukodik rendesen!



Előzmény: sepi (1616)  
sepi 2010-09-21 09:09:05 | 1616
sepi képe

2013-ig már lehet nézegetni.



Előzmény: HarcsaBarna (1610)  
sepi 2010-09-21 08:46:23 | 1615
sepi képe

Aha, a Firefox nem ette meg a szóközt a filenévben. Javítottam aláhúzásjelre, most nem kell átnevezni.

 

Sepi



Előzmény: zenoka (1614)  
zenoka 2010-09-21 08:35:59 | 1614
zenoka képe

jaj ezt mar irni akartam firefox 3.6.6 alatt ott a letoltesre kattintva csak egy online nevu kiterjesztes nelkuli file-t lehet letolteni amit ha kesobb atnevezek marmint a kiterjeszteset xls-re meg lehet nyitni (bar hisztizik az excel egy kicsit) de mukodik csak nem biztos hogy mindenki at tudja irni a kiterjeszteset a file nak.



Előzmény: pen (1613)  
pen 2010-09-21 08:23:22 | 1613
pen képe

Szia!
A Statisztikák menüpont alatt az "Edzések exportálása" lehetőséget választva tudod Excelben exportálni az összes ide bejegyzett edzésedet.



Előzmény: acsaba (1611)  
monique 2010-09-21 02:06:23 | 1612
monique képe

xls-ben exportálható, másról nem tudok



Előzmény: acsaba (1611)  
acsaba 2010-09-21 00:29:04 | 1611
acsaba képe

Sziasztok. Uj vagyok az oldalon, de a napokban eleg sokat olvastam innen, es nagyon tetszik ez a portal.

Eddig nem irtam edzesnaplot, viszont mar egy ideje akartam. Ez a hely eppen megfelelonek tunik erre, de nem akarom egy eletre elkotelezni magam. Szoval az a kerdesem hogy ha itt vezetgetem egy ideig a naplom, azutan rajovok arra hogy valamiert ez nekem nem olyan jo, akkor tudom exportalni amit ide beirtam? Ez alatt azt ertem hogy valami konnyen ertelmezheto formatban megszerezzem amit mashova majd feltolthetek meg ha kicsit kell is szenvedni vele. 

Ennek parja is erdekes lehet, marmint ha valakinek mar van valamilyen formaban naploja akkor azt ide feltolthesse es itt folytassa, de ez most engem nem erint. (persze formatum heggesztessel itt is kellhet vacakolni)

 
HarcsaBarna 2010-09-20 20:13:16 | 1610
HarcsaBarna képe

igen,  2011 mikor lesz tervezhető?

 
Bozót 2010-09-17 16:30:20 | 1609
Bozót képe

Lehetne kérni Kalenji és Quechua márkát a cuccokhoz?

 
Shrek 2010-09-17 13:56:39 | 1608
Shrek képe

Hi again, ... és ugyanez megoldható lenne duatlonra is ...



Előzmény: Shrek (1603)  
RemAti 2010-09-16 21:16:18 | 1607
RemAti képe

Szia Sepi!

Sikerült ! -:) A bemásolt információ link körül volt a gond. Valamiért nem engedte elmenteni.



Előzmény: RemAti (1606)  
RemAti 2010-09-16 21:01:13 | 1606
RemAti képe

Szia Sepi!

Futás: Félmaratonon találkozik Gebre és Martin Lel hírhez nem tudok hozzá szólni.-:(

 
Mike01 2010-09-16 15:30:05 | 1605
Mike01 képe

Valahogy meg lehetne oldani, hogy az atlagpulzust is le lehetne kerni? Koszonom.



Előzmény: Mike01 (1604)  
Mike01 2010-09-16 15:18:47 | 1604
Mike01 képe

A statisztikaknal az elegetett kaloriat le lehet kerni, de az atlagpulzus tablazatot nem. Nem pont forditva kene? A pulzus sokkal fontosabb, mint a kaloria. Vagy valahol elneztem valamit?

 
Shrek 2010-09-16 14:29:40 | 1603
Shrek képe

Szia pen, sepi,

Volt már szó az üzik csoportos törléséről, meg arról, hogy valamikor lesz. Fejlemény ez ügyben?

Szintén volt már szó az edzés másolásáról. Megoldható?

A triatlon szerintem is jó ötlet, mint aspiráns nagyon tudnám támogatni. Szerintem megoldható lenne úgy, hogy a sportágak közé felvenni a triatlont, a főoldalon az összeredményt mutatni és külön be lehetne irni a résztávokat. Ehhez csak az kellene, hogy az edzésszakaszok kitöltésénél a résztávok beirásakor válsztható legyen mind az úszás, a kerékpár és a futás, valamint a hozzájuk tartozó edzésszakasz tipusok is megjelenjenek.

 
felician 2010-09-16 13:17:37 | 1602
felician képe

hogy a 2011. évet el lehetne-e érni az edzésnaplóban.

 
potther 2010-09-12 17:22:13 | 1601
potther képe

Vagy akár csak összidőt a 3 távval.



Előzmény: potther (1600)  
potther 2010-09-12 16:42:22 | 1600
potther képe

Sziasztok!
Nagyon bonyolult lenne megcsinálni, hogy legyen a sportok között a triatlon és ha azt választom akkor le legyen osztva a 3 sportra és a 2 depóra táv és idő függvényében? Ez csak egy ötlet részemről, ami szerintem sok triatlonos verseny naplózását segítené, de ha bonyolult megcsinálni, akkor nem szóltam. =)

 
monique 2010-09-09 17:52:15 | 1599
monique képe

wow köszi a tippet, király! :)



Előzmény: Shrek (1597)  
monique 2010-09-09 17:51:46 | 1598
monique képe

a legszebb hogy ilyenkor sunyin törli a hőmérsékleti adatot is :)) (szerencsére mást nem. de fura bug ez a hőmérséklettel, az biztos.)
egyébként valszeg azért törölgetné a km-ed, mert gondolom beírtál 1 edzéshelyet de 0 kört írtál be ezért 0 km-nek akarja számolni edzésmódosításkor.



Előzmény: RunKa (1595)  
Shrek 2010-09-09 14:59:57 | 1597
Shrek képe

Bozót, a megoldás, hogy amig nem véglegesited, jelöld meg, mint "terv". Akkor nem publikálódik. Én is mindig ezt csinálom, hasonló zavaró okok miatt.



Előzmény: Bozót (1593)  
pen 2010-09-09 14:26:50 | 1596
pen képe

Lehetséges a nickváltás. Írj egy emailt sepinek (peter.seprenyi@edzesonline.hu) arról az emailcímedről, amivel nálunk regisztráltál, és ebben írd meg a mostani felhasználóneved, és hogy mire szeretnéd módosítani, és megcsinálja neked.



Előzmény: Kopi Zoli (1594)