Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 59 787 912 km-t sportoltatok

Online Edzésnapló Gépház

Létrehozta: sepi  |  2006-11-16 21:51:33-kor

Ebbe a topicba lehet írni, minden az Online Edzésnaplóval kapcsolatos észrevételt, kérést, kérdést, örömöt, bánatot, amire megpróbálunk gyorsan és okosan (no ezt azért nem ígérjükSmile) válaszolni is.

Üdv,

Gépház:-)

RunKa 2010-09-09 14:10:43 | 1595
RunKa képe

és ha belejavítanék az edzésembe, akkor miért feltételzi a program, hogy pont a km-t szeretném javítani, mert hogy az tűnik el...

Ne tünjön el, majd én lejavítom amit szeretnék :-)

 
Kopi Zoli 2010-09-09 13:02:02 | 1594
Kopi Zoli képe

Sepi!

Írtam korábban emailt is a témában, de lehet hogy így gyorsabban jön a válasz.
Lehetséges nicknév váltás anélkül, hogy elvesznének az edzésadataim?

Köszi,

 
Bozót 2010-09-09 12:56:55 | 1593
Bozót képe

Megoldható volna, hogy a felvitt edzések csak egy végleges mentés után jelenjenek meg? Elég zavaró, hogy miközben még az edzésszakaszokkal babrálok, a félkész edzés már megjelenik a naplómban.......

 
Eperszem 2010-09-09 09:03:03 | 1592
Eperszem képe

Csatlakozom, ezt én is szeretném nagyon! Ipodról is szeretnék írni! :)



Előzmény: zenoka (1591)  
zenoka 2010-09-09 08:39:53 | 1591
zenoka képe

En szeretnem hogy iphonerol nezve safari mobillal is lehessen hozzaszolasokat irni mert most nem lehet:)

 
monique 2010-09-08 22:47:37 | 1590
monique képe

tudom, de hátha... :P



Előzmény: Bozót (1589)  
Bozót 2010-09-08 22:47:01 | 1589
Bozót képe

Ez elég régi ügy, már többször volt téma.



Előzmény: monique (1588)  
monique 2010-09-08 22:42:14 | 1588
monique képe

már akartam említeni de bugos a pulzustartomány feature, mert mások edzését nézve is az enyémmel számol ;) vagy ha az enyémet nézi más, akkor neki meg az övével számol. nem lenne rossz ezt kijavítani, sok félreértés volt már ebből :S

 
Shrek 2010-09-08 11:39:19 | 1587
Shrek képe

Talált. Köszi.



Előzmény: sepi (1586)  
sepi 2010-09-08 10:21:41 | 1586
sepi képe

Szia Shrek!

Javítottam az edzésedet. Nem-e véletlenül úgy szoktad csinálni, hogy egy másik edzésedből a böngészőben egérrel kijelölöd a leírást és bemásolod az új edzés leírásába? Csak mert ezzel minden extra formázást is másoltál. Segít ilyenkor ha használod a radír (formázás eltávolítása) gombot másolás után, ami minden felesleges formázást eltüntet. Ennél az edzésnél például belemásoltál egy széles keretet is a leírásba, ami alálógott a hirdetésnek.

sepi



Előzmény: Shrek (1583)  
pen 2010-09-08 09:57:51 | 1585
pen képe

Látom, sepi meg fogja nézni.



Előzmény: Shrek (1583)  
pen 2010-09-08 09:57:23 | 1584
pen képe

Igyekszünk, már szinte csak tesztelni kell. Talán a hétvégén.



Előzmény: Eperszem (1582)  
Shrek 2010-09-07 22:46:38 | 1583
Shrek képe

Sepi, a mai edzésem liírását nekem is félig takarja a SANONPLAS.



Előzmény: sepi (1568)  
Eperszem 2010-09-07 10:49:41 | 1582
Eperszem képe

Sziasztok,

 

A cipőtesztes oldal mikor várható? :) köszi 

 
Tobika 2010-09-04 14:15:30 | 1581
Tobika képe

Legyetek szivesek a cuccok közé felvenni a Suunto márkát is! Köszi

 
RunKa 2010-09-04 11:25:31 | 1580
RunKa képe

aranyos vagy, túlképpen elférnek :-) Ha nagyon útba lesz valamelyik megírom.



Előzmény: pen (1579)  
pen 2010-09-04 10:27:03 | 1579
pen képe

Pedig elvileg akkor törölhető. Melyik edzéstípusodat szeretnéd törölni? Megnézzük, mi lehet a gond vele.



Előzmény: RunKa (1578)  
RunKa 2010-09-04 09:24:18 | 1578
RunKa képe

pen, én akkor sem tudok edzéstípust törölni, ha nem volt még edzésem.

??.

 
pen 2010-09-03 16:09:17 | 1577
pen képe

Csak annyit jelent, hogy az oldal fejlécében lévő grafika lesz úszós, futós, stb.



Előzmény: iloverunning (1575)  
mjoci 2010-09-03 16:03:14 | 1576
mjoci képe

Egy példa:https://edzesonline.hu/edzes/448333
Munkahelyen IE6, otthon IE8, más böngészövel nem próbáltam.



Előzmény: sepi (1568)  
iloverunning 2010-09-03 15:15:11 | 1575
iloverunning képe

A beállításoknál mit jelent az, hogy be tudok állítáni különböző hangulatú(futás, úszás,...) témákat? Beállítottam az úszást, hátha azt jelenti, hogy akkor kék lesz az EO, de nincs változás.

 
sepi 2010-09-03 13:12:42 | 1574
sepi képe

Nem te baltáztad el. Rakok mellé egy szerkeszt gombot és akkor ilyen nem lesz máskor.



Előzmény: Eperszem (1573)  
Eperszem 2010-09-03 12:08:21 | 1573
Eperszem képe

Köszönöm! bocsánat, ezt elbaltáztam ...



Előzmény: sepi (1572)  
sepi 2010-09-03 12:03:05 | 1572
sepi képe

Kiszedtem a linket. Meg még két másikból is :-)



Előzmény: Eperszem (1571)  
Eperszem 2010-09-03 11:53:13 | 1571
Eperszem képe

Azzal rontottam el, hogy a blogcímét is másoltam így az egy link lett ami a blogomra mutat, így nem tudom szerkeszteni sajnos. 5137-es bejegyzés.



Előzmény: Eperszem (1569)  
pen 2010-09-03 11:52:19 | 1570
pen képe

Szia!

Megnyitod azt a blogbejegyzést, amit törölni szeretnél, majd lemész a legaljára és ott klikk a "Törlés" gombra.



Előzmény: Eperszem (1569)  
Eperszem 2010-09-03 11:49:30 | 1569
Eperszem képe

Sziasztok,

 

Van egy blogom aminek a bejegyzéseit elkezdtem ide átmásolni, de elszúrtam :( Blogbejegyzést hogy tudok törölni? Egyiket rosszul másoltam át :(köszönöm!

 
sepi 2010-09-03 11:27:04 | 1568
sepi képe

Joci, csak neked lóg rá, mert beszóltál Malackának a Nike topicban :-) Sok munkám volt vele :-)

Egyébként még böngészőt is mondj légy szíves.



Előzmény: mjoci (1560)  
sepi 2010-09-03 11:23:13 | 1567
sepi képe

Nem üzlet, hanem oldalfenntartás. Szívesen veszünk minden olyan szponzort, aki nem akar megjelenni az oldalon, csak fizet.:-)



Előzmény: Mike01 (1564)  
pecsenye 2010-09-03 11:22:55 | 1566
pecsenye képe

áááááá.. hagyjad.. csak Joci nem tudott mit hirtelen írni:)



Előzmény: pen (1565)  
pen 2010-09-03 11:21:22 | 1565
pen képe

Joci,

Belinkelnéd, hogy melyik edzésnél láttad, hogy belelóg? Nem találom.



Előzmény: mjoci (1560)  
Mike01 2010-09-03 11:13:19 | 1564
Mike01 képe

Le kell tiltani a bongeszobol. :) Nekem semmilyen reklam nincs, de ez a Salonplas csak torekszik elore: a fejlecbe bele van integralva a kek tubus. Nagyon figyelemfelkelto a szine miatt. Jo reklam, viszont az oldal stilusat rontja. De hat ez mar uzlet... :)



Előzmény: mjoci (1560)  
pen 2010-09-03 11:04:18 | 1563
pen képe

Jaj. Megnézzük.



Előzmény: mjoci (1560)  
RunKa 2010-09-03 10:56:40 | 1562
RunKa képe

köszönöm szépen !!!!



Előzmény: pen (1558)  
pecsenye 2010-09-03 08:15:00 | 1561
pecsenye képe

És? Következtess:D:D:D



Előzmény: mjoci (1560)  
mjoci 2010-09-03 08:08:43 | 1560
mjoci képe

A salonpasos reklám rálóg az edzéshozzászólások végére, ott ahol rövidebb az edzés leirása.

 
atom 2010-09-02 11:06:37 | 1559
atom képe

Köszi, jobb mint új korában :)!



Előzmény: pen (1555)  
pen 2010-09-02 08:55:30 | 1558
pen képe

Orbea és Garmin felvéve a márkák közé.



Előzmény: RunKa (1546)  
sepi 2010-09-02 08:35:01 | 1557
sepi képe

Aha segít, köszi...



Előzmény: monique (1551)  
monique 2010-09-01 22:53:34 | 1556
monique képe
pen 2010-09-01 21:11:52 | 1555
pen képe

Ikonok visszavarázsolva.



Előzmény: pen (1553)  
Mike01 2010-09-01 19:46:58 | 1554
Mike01 képe

iPhone alatt sem mukodik a hozzaszolas, de a HTML gombra kattintva az uj ablak elojon, es azzal mar tudok bejegyzeseket irni. Igen... ezt jo lenne javitani, de most fontosabbak az ikonok visszatetele.



Előzmény: atom (1550)  
pen 2010-09-01 19:42:22 | 1553
pen képe

Köszi az észrevételt, holnapra megjavítjuk az eltűnt ikonokat.



Előzmény: monique (1552)  
monique 2010-09-01 18:59:33 | 1552
monique képe

csatlakozom, baromi zavaró h nick adatlapokon nincs ott az edzésnapló stb linkek/ikonok



Előzmény: atom (1549)  
monique 2010-09-01 18:12:47 | 1551
monique képe

sepi! az előbb beírt nekem egy olyat egy komment küldésekor hogy duplikált... és nem rakta be. utána megpróbáltam újra, berakta.
lehet h vmi ilyesmi volt eddig is a probléma, csak most beraktál egy hibaüzenetet is? :) remélem segít az infó.

 
atom 2010-09-01 18:11:19 | 1550
atom képe

Ja és esetleg majd egyszer, a távoli jövőben, esetleg, a droidomról is tudok edzést rögzíteni, meg hozzászólni? Ez a kontrol amelyikbe éppen most írok, nem működik rajta. Igaz, a WM6 IE alatt se működött, amíg azt használtam...

 
atom 2010-09-01 18:09:11 | 1549
atom képe

Hova tűntek a kedvenc nick adatlapról az ikonok (edzésnapló, stb)?

 
Mike01 2010-09-01 14:49:48 | 1548
Mike01 képe

eltunt a szemelyeknel a fomenu-ikonsor. (viszont az uj design jo lesz)

 
monique 2010-08-18 01:11:17 | 1547
monique képe

garmin +1:)

 
RunKa 2010-08-17 16:33:04 | 1546
RunKa képe

Szia Pen. és a Garmint is lécci.



Előzmény: pen (1545)