Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 59 788 321 km-t sportoltatok

Online Edzésnapló Gépház

Létrehozta: sepi  |  2006-11-16 21:51:33-kor

Ebbe a topicba lehet írni, minden az Online Edzésnaplóval kapcsolatos észrevételt, kérést, kérdést, örömöt, bánatot, amire megpróbálunk gyorsan és okosan (no ezt azért nem ígérjükSmile) válaszolni is.

Üdv,

Gépház:-)

pen 2010-08-17 10:59:45 | 1545
pen képe

Ezt is berögzítettem, köszi.



Előzmény: swimmingjoe (1541)  
cole81 2010-08-16 15:43:51 | 1544
cole81 képe

Sziasztok!

A cuccok közé felveszitek az Orbea márkát?

 
ripetti 2010-08-15 11:18:08 | 1543
ripetti képe

Igen, itt sem jeleníti meg.. Pedig néha jó lenne :((



Előzmény: ripetti (1542)  
ripetti 2010-08-15 11:17:26 | 1542
ripetti képe

Sziasztok. Az edzéshozzászólásoknál, ha az editorba áthúzott szöveget írok be, akkor az a felvitel után nem áthúzott lesz, hanem sima. most ide beírok egy áthúzott szót. Kiváncsi vagyok, hogy itt is így működik-e:

 

Ez egy áthúzott szöveg.

 
swimmingjoe 2010-08-12 13:25:36 | 1541
swimmingjoe képe

Szia Gépház!

 

Köszönöm, már látom is.

Van mégegy esemény Szeptember 18-19-én.:

http://www.sportaktiv.hu/index.php?inc=06

 

köszi és üdv:

 

 

 

 

 



Előzmény: swimmingjoe (1537)  
swimmingjoe 2010-08-12 13:24:59 | 1540
swimmingjoe képe

Szia Gépház!

 

Köszönöm, már látom is.

Van mégegy esemény Szeptember 18-19-én.:

http://www.sportaktiv.hu

 

köszi és üdv:

 

 

 

 

 



Előzmény: swimmingjoe (1537)  
monique 2010-08-10 22:44:35 | 1539
monique képe

egy kis tipp arra h mi lehet az oka annak h nem kerülnek be egyes kommentek/stb néha. elment az ADSL, mobilnetet használtam, így nem bírtam 1db hozzászólást se benyomni a fórumba... valszeg a reakcióidő kicsit nagyobb mobilnet esetén, de attól még működhetne... szóval lehet h vmi ilyesmitől függ a dolog. (most már van ADSL megint, azért tudok beírni ide)

 
pen 2010-08-03 17:31:39 | 1538
pen képe

Beraktam az eseménynaptárba, köszi!

pen
(Gépház)



Előzmény: swimmingjoe (1537)  
swimmingjoe 2010-08-03 16:19:43 | 1537
swimmingjoe képe

Szia Gépház!

Nem találtam az idei Szenior Úsz OB-t az eseménynaptárban, így gondoltam beírom ide hátha bekerül a naptárba. Előre is köszi, további jó munkát!

http://www.magyar.sport.hu/uszas/2010/2010-08-27_gyula/2010-08-27_versenykiiras.pdf

 

 
Mike01 2010-08-02 20:31:55 | 1536
Mike01 képe

Meg meg sem koszontuk - Kossz. ;)



Előzmény: sepi (1533)  
sepi 2010-08-02 13:14:58 | 1535
sepi képe

Jaja épp tesztelek egy új kiírási lehetőséget. Kiveszem.



Előzmény: pirgelman (1534)  
pirgelman 2010-08-02 12:39:39 | 1534
pirgelman képe

A képnézegetőben csomó galériában (lehet, hogy az összesben?) az van a nagy kép nézetben a kép alá írva, hogy további Ultrabalaton galériák. Ha rákattintok, akkor elvisz egy ultrabalaton beszámoló cikkhez.

 
sepi 2010-07-30 19:59:41 | 1533
sepi képe

Mike, jogos, ez el volt rontva. Most javítottam, vannak értelmes hibaüzenetek.



Előzmény: Mike01 (1528)  
sepi 2010-07-30 19:42:50 | 1532
sepi képe

Lesz hamarosan tömeges levéltörlés.



Előzmény: pecsenye (1529)  
sepi 2010-07-30 19:42:18 | 1531
sepi képe

Akkor nem törlődik, ha van az edzlstípusra már rögzített edzés, mivel az edzéstípus kötelező elem. Hibaüzenet nincs sajnos, ezt javítom.



Előzmény: RunKa (1530)  
RunKa 2010-07-30 07:44:29 | 1530
RunKa képe

Nem tudok törölni a saját edzéstípusaimól !!!

Miért nem törlődik, ha rákatt a törölre?

 
pecsenye 2010-07-29 11:20:46 | 1529
pecsenye képe

Hali!

Van valami tipp a levelek tömeges letörlésére? Nem csak egyesével?

Köszi

 
Mike01 2010-07-25 12:53:07 | 1528
Mike01 képe

Fuuu, de merges lettem. Irtam 20percig egy uzenetet, es a targy ures maradt veletlen, es az elkuldes gombra kattintottam, es elszallt az egesz. Nem lehetne inkabb valami figyelmezteto uzenetet dobatni a rendszerrel, hogy ures a mezo, mert ez nagyon bosszanto igy, vagy menjen el ures targgyal, vagy figyelmeztessen, vagy mentse le az elkuldottekbe mashogy, de IGY ez pont a legrosszabb, most irhatom ujra a 70sort. :(

 
pen 2010-07-23 17:46:49 | 1527
pen képe

Sepi este lesz gépközelben, akkor majd kitörli a rontott verziót.



Előzmény: pecsenye (1523)  
monique 2010-07-23 02:54:08 | 1526
monique képe

nah az előző kivételesen bekerült elsőre is:D



Előzmény: monique (1525)  
monique 2010-07-23 02:53:56 | 1525
monique képe

nekem meg ma éjjel KONZISZTENSEN minden MÁSODIKAT küldi el!! na lássuk h megtörik-e a pechsorozat most :)



Előzmény: Bozót (1522)  
pecsenye 2010-07-22 22:10:14 | 1524
pecsenye képe

öööö.. még annyit: a blogbejegyzésket nem lehetne szintén megosztani az iwiwen, facebook-on, etc?

 
pecsenye 2010-07-22 22:06:18 | 1523
pecsenye képe

Lett egy kis gondom: írtam a blogot, aztán vmiért nem tördelte a sorokat, Aztán törölni szeretném a blogbejegyzést, nem tudom. Ha megnyitom csak üresség van törölni nem engedi. Érdekes, mert ha a főoldalon nyitom meg a blogot, ott látszik a szöveg.. Mit szúrtam el?

 
Bozót 2010-07-22 09:13:04 | 1522
Bozót képe

Az előbbi néhány percben blogkommentekkel jártam így. Látszik, mert a Ctrl+C Ctrl+V miatt fehér háttérrel mentek el aztán másodszorra....



Előzmény: Bozót (1519)  
monique 2010-07-22 00:05:45 | 1521
monique képe

most egy priv. üzenet nem ment el elsőre, 00:04-kor, és csak egyetlen fülön volt az edzésonline megnyitva.



Előzmény: sepi (1518)  
monique 2010-07-21 20:08:39 | 1520
monique képe

nem hiszem hogy ez okozza mert sztem volt már olyan h csak 1 lap volt megnyitva. ja, nem személyes üzenet volt, hanem edzéshez komment. de persze privát üzenetnél is előjön a hiba pont ugyanúgy. a hibaüzenet viszont lehet segítene. :)



Előzmény: sepi (1518)  
Bozót 2010-07-21 16:03:09 | 1519
Bozót képe

Nálam ez nem valószínű. Csak egy fülön/ablakban nézem egyszerre, ez tuti :)



Előzmény: sepi (1518)  
sepi 2010-07-21 06:41:49 | 1518
sepi képe

Találtam egy valamit, ami okozhatja. Pl, ha két edzés meg van nyitva külön fülön, vagy ablakban, vagy egy edzés meg van nyitva és onnan klikkelsz egy személyes üzenetre. Dolgozom kicsit rajta, hogy ne kavarodjon össze és ellátom értelmesebb hibaüzenetekkel.
(Másik eset, ha üres üzenet van elküldve, de ez itt nem valószínű.)



Előzmény: monique (1516)  
sepi 2010-07-21 06:36:30 | 1517
sepi képe

Nem nyúltam semmihez.:-)



Előzmény: mjoci (1514)  
monique 2010-07-21 02:12:53 | 1516
monique képe

megint megtörtént: a második alkalommal küldte el, edzéskommentnél. 02:11:25-ös az elküldött komment dátuma, amit nem küldött el, az értelemszerűen néhány mp-cel korábbi.
(egyébként még van párszor h nem küldi el de nem jut eszembe mindig megnézni az időt)

remélem ez segít!



Előzmény: sepi (1505)  
monique 2010-07-20 22:39:01 | 1515
monique képe

nekem is IE8 van, de műxik a dolog



Előzmény: mjoci (1514)  
mjoci 2010-07-20 21:25:24 | 1514
mjoci képe

Jobban mondva expoler 8-nál zömében csak üres ablakot hoz fel az edzéseknél, minden más megy, firefox-nál nincs gond.



Előzmény: mjoci (1513)  
mjoci 2010-07-20 20:16:10 | 1513
mjoci képe

Sepi csinálsz valamit, mert egy edzést se tudok megnézni???

 
Bozót 2010-07-19 11:38:28 | 1512
Bozót képe

Detto. Különbség a böngésző, Tűzróka illetve Chrome.



Előzmény: monique (1510)  
atom 2010-07-19 10:07:57 | 1511
atom képe

Mé' nem lehet naplóbejegyzést (a másét) megosztani? És ha má' nem lehet, mé' nem lehet legalább egy közvetlen URL-t kapni egy adott naplóbejegyzéshez (kommentek nélkül)?

 
monique 2010-07-19 02:03:59 | 1510
monique képe

most megtörtént megint. edzéshez írtam kommentet, 2:00 körül, 2:01-kor, 2. próbálkozásra bekerült az üzenet. javascript errort nem láttam sehol a böngészőben kiírva. internet explorer 8, és amúgy már régebben észrevettem, hogy amikor bekerül rendesen, akkor az oldal tetejére is kiírja a szövegemet amikor újratöltődik a kommentelés után az oldal (de gondolom a tetején csak én látom ilyenkor) :)



Előzmény: sepi (1505)  
Mike01 2010-07-18 11:11:51 | 1509
Mike01 képe

woaw, es tenyleg, koszi szepen.



Előzmény: sepi (1508)  
sepi 2010-07-18 07:21:10 | 1508
sepi képe

előtte jelöld ki a szöveget, amit linkké akarsz átalakítani, a többit jól csinálod.

sepi



Előzmény: Mike01 (1507)  
Mike01 2010-07-17 22:21:02 | 1507
Mike01 képe

Hogy kell linket beszurni? Ott van hogy link beszurasa, elojon egy ablak, bemasolom a linket, Ok-ra kattintok, es kitorli a sorbol a linket.

 
monique 2010-07-17 16:39:33 | 1506
monique képe

hol: mindenhol: fórumüzenet, privát üzenet (ez a legkellemetlenebb!), blogkomment, edzésnapló-komment.

nem nyitom meg több ablakban u.azt az oldalt. és megvárom amíg letöltődik az oldal. tehát nem ez az oka.

oké, legközelebb felírom az időpontot! figyelem a javascript dolgot is. (böngészőfüggetlen a dolog viszont, legalábbis eddig négy böngészővel használtam az oldalt, mindegyikkel megvolt.)



Előzmény: sepi (1505)  
sepi 2010-07-16 18:08:53 | 1505
sepi képe

Hol nem megy el az üzenet? Két lehetséges esetről tudok, amikor ez előfordulhat.

1. Több ablakban nyitod meg ugyanazt az oldalt

2. Nem töltődik le teljesen az oldal és már ekkor elkülditek az üzenetet

Napi több száz üzenetet küldenek az emberek és mindenhol ugyanaz a program fut. Ettől még persze lehet hiba, de nekem még sosem fordult elő, hogy nem ment el üzenet.

Segítsetek nyomozni picit. Amikor nem megy el az üzenet, akkor írjátok fel a pontos időpontot, hogy megnézhessem mi történik, szintén kell a pontos böngésző típus és esetleg az, hogy láttok-e javascript hibát a böngészőben. (alul szokta kiírni)



Előzmény: monique (1504)  
monique 2010-07-16 01:23:27 | 1504
monique képe

az üzimentés nem a safari hibája. nem működik se firefoxban se operában se internet explorerben (8-asban se)



Előzmény: Mike01 (1503)  
Mike01 2010-07-15 19:48:25 | 1503
Mike01 képe

Koszonom a valaszokat, a fo hogy ki tudtam exportalni a biztonsag kedveert. Igy jobban biztonsagban erzem magam, mindenrol keszitek backup-ot, igy errol is.

Amugy Safari bongeszo van, es ezen kivul (es hogy neha nem megy/ment el az uzenet) minden OK.

 
sepi 2010-07-15 18:47:34 | 1502
sepi képe

Ismert hiba ez Mike01, sajnos böngészőfüggő. Valamiért néha nem eszi meg ugyanazt a javascriptet.

Ezt a részt is nulláról újraírtam, hamarosan ti is élvezni fogjátok (remélem :-))



Előzmény: Mike01 (1499)  
Bozót 2010-07-15 17:19:31 | 1501
Bozót képe

Bocs, akkor csak elbénáztam :P



Előzmény: pen (1497)  
pen 2010-07-15 17:14:08 | 1500
pen képe

Szia,

Igen, van rá mód, a Statisztikák menüpont alatt találod az edzések exportálása opciót.



Előzmény: Mike01 (1499)  
Mike01 2010-07-15 13:55:46 | 1499
Mike01 képe

Tisztelt gephaz,

 

van esetleg mod arra, hogy az edzesnaplomat valahogy exportaljam, vagy lementsem? A mai nap ilyet produkalt az oldal egy edzes feltoltese soran:

 

http://kepfeltoltes.hu/100715/Picture_2_www.kepfeltoltes.hu_.png

 

A weboldal kulonben kituno, tovabbi sikeres munkat kivanok.

Koszonettel:

 

Mike

 
Hiver 2010-07-15 10:43:49 | 1498
Hiver képe

Koszi, ez gyors volt! :o)))



Előzmény: sepi (1495)  
pen 2010-07-15 10:06:19 | 1497
pen képe

Nincs alsó korhatár. Vannak egészen fiatal felhasználóink is :o)



Előzmény: Bozót (1496)  
Bozót 2010-07-15 08:19:59 | 1496
Bozót képe

Lusta voltam tezstelgetni, így kérdem: regisztráláshoz mi az alsó korhatár? Meg akartam lepni a csajszimat, hogy csinálok neki edzésnaplót, de nem fogadja el a rendszer a születési évét...(2004)

(tudom, hazudni is lehet, de azé' azt mégse....)