Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 59 797 808 km-t sportoltatok

Online Edzésnapló Gépház

Létrehozta: sepi  |  2006-11-16 21:51:33-kor

Ebbe a topicba lehet írni, minden az Online Edzésnaplóval kapcsolatos észrevételt, kérést, kérdést, örömöt, bánatot, amire megpróbálunk gyorsan és okosan (no ezt azért nem ígérjükSmile) válaszolni is.

Üdv,

Gépház:-)

sepi 2010-07-15 05:13:16 | 1495
sepi képe

Hiver, monerd2 a rendezés kész. A várva várt új tempaltezni is tudó edzésnaplóban ez már benne volt, csak át kellett vennem.



Előzmény: Hiver (1492)  
pen 2010-07-14 20:37:04 | 1494
pen képe

Sepi szerint: "Ez könnyen megoldható, jövő héttől akkor már így fog rendezni az edzésnapló."



Előzmény: Hiver (1492)  
monique 2010-07-12 23:47:59 | 1493
monique képe

igen, sztem is jobb lenne ha időrendbe tenné :)



Előzmény: Hiver (1492)  
Hiver 2010-07-12 17:35:48 | 1492
Hiver képe

Meg1 erdekesseg: ha egy nap 2 edzesem van, es rossz sorrendben viszem fel oket, elobb az estit, es utana a reggelit, akkor hiaba toltottem ki az edzes idopontjat, az adott napnal nem kezdesi idopont, hanem felviteli sorrend szerint teszi oket egymas utan. Ilyenkor az a workaround, hogy torlom az estit - ami tobbnyire tobb adattal bir :o( - es felviszem ujra, es akkor lesz csak jo sorrendben. Sajnos altalaban az estit viszem fel eloszor lelkesen (mivel az a fontos edzes), es csak utana jovok ra, hogy volt itt meg egy reggeli munkaba kocogas is, igy eleg sokszor bosszantom magam ezzel...

 
monique 2010-07-08 00:19:04 | 1491
monique képe

én azokról az esetekről beszélek, ahol van tárgy és mégse küldi el elsőre...



Előzmény: eftomi (1490)  
eftomi 2010-07-07 17:52:33 | 1490
eftomi képe

Ha nincs tárgy, akkor tuti nem küldi el a program a levelet.



Előzmény: monique (1489)  
monique 2010-07-07 15:00:59 | 1489
monique képe

nem a tárgy miatt, néha csak simán nem küldi el, és ezt abból tudod meg hogy nincs a küldöttek között, már volt belőle probléma... úgyhogy én mindig nézem h ott van-e. ugyanaz a bug lehet, ami kommentet vagy fórumhozzászólást se küld néha :)



Előzmény: RunKa (1487)  
RunKa 2010-07-07 12:21:41 | 1488
RunKa képe

ja értem már, tárgy nélkül nem megy.

 
RunKa 2010-07-07 12:18:49 | 1487
RunKa képe

Nem mennek el az üzenetek :-(

 
Nemo41 2010-07-05 09:02:13 | 1486
Nemo41 képe

Szia!

Ehhez hasonló kérés: 15 hetes maratoni edzéstervet kapok a gépháztól. Ezt nem lehetne valahogy beilleszteni (akár automatikusan) az edzésnaplóm-tervekbe? Nagyon sokat segítene a terv megvalósításában.

Nekem jól használható volna még, ha az edzésnaplómban az edzésem fölé víve a kurzort, a begépelt adataim pop-up szerűen felugranának. Mert így sokkal könnyebben tudom kontrollálnom magam (ui. nem mindegy a 10 km-t télen v. nyáron a kánikulában futom). (De lehet, hogy ez csak a zöldfülüként juthat eszembe? :) )



Előzmény: sepi (1459)  
Hiver 2010-06-29 18:48:02 | 1485
Hiver képe

Esetleg van mar sablon? Elkezdtem a juniusi edzeseket felvinni, es a hulye 3 kilis munkaba/munkabol rohangalasokbol kb. a harmadiknal elegem lett. Duplikalni akarooook! :o)



Előzmény: sepi (1358)  
pen 2010-06-24 16:30:19 | 1484
pen képe

Nekem tetszik. Igazából van is egy Ultrabalatonos aloldal, oda lehetne gyűjteni a linkeket. Megbeszélem az IT Gépházzal.



Előzmény: ripetti (1483)  
ripetti 2010-06-24 11:07:16 | 1483
ripetti képe

Sziasztok Gépházak,

Nem akarnánk egy olyan aloldalt, ahol kimondottan az UB-ról írt blogok linkgyüjtő helye lenne? Az év egyik legemblematikusabb és legnagyszerűbb versenye volt. És ott szépen fel lenne sorolva a bloogk linkjei, amik erről szóltak. Persze az íróknak kéne felétek jelezni, hogy melyik blogbejegyzés releváns. Mert nyilván gépházilag arra nincs kapacitás, hogy ti keresgéljetek.

Hmmm?

 
Shrek 2010-06-23 08:47:15 | 1482
Shrek képe

Köszi, megjavult.



Előzmény: sepi (1476)  
eftomi 2010-06-22 21:16:37 | 1481
eftomi képe

Igen, amikor beütöm a két tizedest, akkor jól számolja ki. De amikor visszanézem az edzést, akkor már csak a kerekített egy tizedes jegyet látom, s ha modosítom az edzést, akkor a kerekített tizedes jegy értékét mutatja már kilométerben.



Előzmény: sepi (1480)  
sepi 2010-06-22 20:40:07 | 1480
sepi képe

Nekem jó. 0.11-et néztem egy kilométerrel és 0.11 a vége



Előzmény: eftomi (1479)  
eftomi 2010-06-22 17:50:32 | 1479
eftomi képe

Már pontosabb, de még mindig kerekít. pl.: 0,75-öt 0,8-ra.



Előzmény: sepi (1477)  
sepi 2010-06-22 17:30:17 | 1478
sepi képe

Ez azért durva, mert vagy csak edzésszakaszhoz adjuk meg, vagy edzéshez. Ugyanis a kettő ütheti egymást. Statisztikázni pedig rémálom :-)



Előzmény: Pierre (1472)  
sepi 2010-06-22 17:29:17 | 1477
sepi képe

Két tizedes a köröknél készen van.



Előzmény: eftomi (1475)  
sepi 2010-06-22 17:20:33 | 1476
sepi képe

volt nem látható release shrek, ami a gubancot okozta, most már jónak kell lennie.



Előzmény: Shrek (1473)  
eftomi 2010-06-22 15:21:22 | 1475
eftomi képe

Már majdnem jó sepi. Elfogadja a két tizedest, csak kerekíti azt egy tizedesre. Ne tegye.
Pl.: Háromnegyed kör az 0,75 és nem 1.



Előzmény: eftomi (1470)  
HarcsaBarna 2010-06-22 15:07:30 | 1474
HarcsaBarna képe

benned van a hiba!

az én gépem is ezt csinállya, ha a Te edzésedet nézem 

Király



Előzmény: Shrek (1473)  
Shrek 2010-06-22 14:43:46 | 1473
Shrek képe

Sepi, nálam tegnap este óta haldoklik az oldal. Vagy meg sem nyilik, vagy hiányosan nyilik meg, lemarad az oldal alja, stb. Több gépen is próbáltam, ugyanaz a jelenség.

 
Pierre 2010-06-16 00:57:58 | 1472
Pierre képe

A "Cuccok" funkciót arra használom, hogy a rendszer számolja nekem, melyik cipőmben hány km-t futottam. Sokszor előfordul, hogy egy edzésen kettő, esetleg három féle cipőt is használok. Jelenleg ilyenkor csak azt tudom csinálni, hogy külön edzésként viszem fel őket (pedig valójában egyetlen edzésről van szó). Erre megoldás lehetne pl. az, ha cuccokat edzésszakaszokhoz is meg lehetne adni külön. Mi a véleményetek erről?

 
monique 2010-06-16 00:47:08 | 1471
monique képe

csatlakozom. régi kérés ez már :)



Előzmény: eftomi (1470)  
eftomi 2010-06-15 18:19:13 | 1470
eftomi képe

T. Gépház! Lehessen az edzésfelvitelnél a körök megadásakor két tizedesjegyet is regisztrálni!

 
eftomi 2010-06-13 19:22:57 | 1469
eftomi képe

Milyen új verzió?



Előzmény: sepi (1464)  
RunKa 2010-06-13 18:51:25 | 1468
RunKa képe

ok,meg van, rendben, köszi !!!!



Előzmény: sepi (1467)  
sepi 2010-06-13 18:50:16 | 1467
sepi képe

Bocs, lépj ki és be és jó lesz.



Előzmény: RunKa (1466)  
RunKa 2010-06-13 18:49:30 | 1466
RunKa képe

NEM JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ :-(((((



Előzmény: sepi (1464)  
RunKa 2010-06-13 18:48:02 | 1465
RunKa képe

Köszönöm szépen, gyors munka  :-))))



Előzmény: sepi (1464)  
sepi 2010-06-13 18:47:21 | 1464
sepi képe

Szia!

Javítottam. A Vivicitta edzéstípusod végén volt egy aposztróf, ez okozta. Ismert hiba, az új verzióban javítva lesz.

Üdv,

Sepi



Előzmény: RunKa (1463)  
RunKa 2010-06-13 17:43:13 | 1463
RunKa képe

SEGÍTSÉÉÉÉG!!!!!!!

Semmit nem tudok csinálni az edzésnaplómban, törölni sem, javítani sem, és olyan mező sincs, hogy mennyi km-t futottam !!!!!! Eltünt az edzéstípus választhatósága, ill. van, de nincs benne semmi :-((( Már tegnap is ilyen volt !

SEGÍTSÉÉÉÉÉG!!!!!!!

 
Hauanita 2010-06-11 21:36:35 | 1462
Hauanita képe

Sepi! 

Megint megjelent a hosszú kód az edzésbeírásnál. De el is küldtem, ahogy egyszer kérted.

 
Bozót 2010-06-08 13:48:44 | 1461
Bozót képe

Az igencsak megszaporodott blogbejegyzések kapcsán merészelek előhozakodni újból egy régi kéréssel:

Megoldható volna, hogy a bloglistában a szerző mellett az adott bejegyzés címe (is) legyen olvasható és ne a blog alapcíme? Lehet, hogy csak engem zavar, akkor nyugodtan küldjetek el melegre az ötletemmel, de jelen állapotában szerintem kaotikusnak tűnik.

Üdv,

Bozót

 
oleandro 2010-06-07 08:47:13 | 1460
oleandro képe

Mindegyikkel, de csak volt. Elmúlt. Valamiért nem sikerült a kurzort odarakni a helyére. De műr megy, köszi. Amúgy  csak azt az élményemet szerettem volna megosztani a Rákos-patak klubbal, hogz az árvíz miatt visszafelé folyik a patak



Előzmény: sepi (1458)  
sepi 2010-06-07 07:22:42 | 1459
sepi képe

Nem minden eseményt rögzítünk úgy, hogy átemelhető lehessen a naptárba sajnos. Hamarosan végigmegyük rajtuk újra, csak nagyon sok van. Utána fogod tudni másolni...



Előzmény: RunKa (1457)  
sepi 2010-06-07 07:21:31 | 1458
sepi képe

nekem megy a klubos chat is. Melyik klubnál van gondod oleandro?



Előzmény: oleandro (1456)  
RunKa 2010-06-07 05:47:21 | 1457
RunKa képe

Hogyan kell az eseménynaptárból beilleszteni az edzésnaplómba egy eseményt? A 6É futásnál láttam leheetőséget máshol nem.

 
oleandro 2010-06-07 00:00:09 | 1456
oleandro képe

Nem, hanem ami a klub oldalakon van.



Előzmény: monique (1455)  
monique 2010-06-06 22:29:27 | 1455
monique képe

az a chat ami kint van a főoldalon? :) nekem megy :)



Előzmény: oleandro (1454)  
oleandro 2010-06-05 18:04:18 | 1454
oleandro képe

Kedves gépház, tényleg nem lehet klubchat-elni, v. csak nekem nem sikerül?

 
mci 2010-06-04 18:36:51 | 1453
mci képe

Bezárás nélkül tényleg legalább 1 óráig bejelentkezve marad. Viszont a bezárásos kilépés ellen lehet tenni valamit? (én ki-be szoktam kapcsolgatni a böngészőmet, és bizony ez eléggé meghosszabbítja a fórumra íráshoz szükséges időt :( )



Előzmény: sepi (1452)  
sepi 2010-06-04 16:21:02 | 1452
sepi képe

mci, Ha nem zárod be a böngésződet, akkor nem szabad, hogy kijelentkeztessen, csak órák után.

 

Sepi



Előzmény: mci (1451)  
mci 2010-06-04 12:59:58 | 1451
mci képe

Hogya lehetne megoldani, hogy ne jelentkezzen ki egyfolytában? Nem találtam meg sehol ezt a beállítást, és így kb 10percenként mindig be kell jelentkeztem, azt sem látom hozzászóltak-e a topikhoz, amihez akarok írni :(

 

Köszi!

 
Kopi Zoli 2010-06-04 10:58:46 | 1450
Kopi Zoli képe
ripetti 2010-06-04 10:54:35 | 1449
ripetti képe

Olyat nem lehetne, hogy nem csak a kedvencek közé veszek fel valakit, hanem valahogy bejelölöm, hogy arról is kapjak mail értesítést, ha új edzést visz fel? Mert mondjuk valakinek az edzéseit figyelemmel akarom kisérni.

Vagy miután bejelentkeztem, akkor valahol jelezné a felület egy listában, hogy az általam bejelölt emberek milyen új edzéseket csináltak az utolsó bejelentkezésem óta. És mikor megnézem az adott edzést, akkor azt törölné az én listámból.

Vagy ez hülyeség?

 
sepi 2010-06-01 14:29:13 | 1448
sepi képe

Látom már a hibát. Amatőr... Mármint én meg a hiba :-)



Előzmény: Sipi (1447)  
Sipi 2010-06-01 13:51:27 | 1447
Sipi képe

Így van ,ezt már én is észrevettem !



Előzmény: Pierre (1445)  
sepi 2010-06-01 09:04:55 | 1446
sepi képe

öööö. Megnézem.



Előzmény: Pierre (1445)