Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 55 402 338 km-t sportoltatok

Pulzusmérő órák mellkasi jeladójának - övének - takarítása, karbantartása

Létrehozta: robcsi1979  |  2010-07-15 14:09:27-kor

Sziasztok!

 

No ismét egy új topic, remélem sokan hasznát veszik majd a hozzászólásoknak.

Köztudott, hogy a sok edzéstől, sós izzadtságtól a pulzusmérő órák mellkasi öve le szokott koszolódni. Így az élettartamuk csökken, illetve hülyeségeket mér. "Szakszerű" takarítással, karbantartással mindez feltételezhetően elkerülhető.

Tehát a nagy kérdés:

 

Ki hogyan és mivel takarítja pulzusmérő órája övét, mellkasi jeladóját? (első sorban itt nem a mosható típusokra gondolok mert az egyértelmű) 

robcsi1979 2010-07-16 00:39:45 | 4
robcsi1979 képe

Köszi, én azt hittem abban a topicban csak beragadt kulacsdugókkal foglalkoznak!MeglepettNevetés



Előzmény: eftomi (3)  
eftomi 2010-07-15 15:59:50 | 3
eftomi képe

Ajánlom figyelmedbe a már meglévő „Sporteszközök tisztítása, karbantartása, javítása” topicot.

 
monique 2010-07-15 15:28:24 | 2
monique képe

1) mosógépben mosható típus: azt is le kell tisztítani minden egyes alkalommal, márpedig a mosógépbe nem fogom bedobni mindennap... szóval egy kis folyékony szappan + víz aztán hadd száradjon.
2) műanyag szíj (nemmoshatós): víz rá, aztán törülközővel letörlöm, ez is minden edzés után, bár kezdetben semmit nem csináltam, csak amikor láttam h már nem olyan tiszta, mint első nap. ez elég volt neki, szappan sose kellett (4 hónapig használtam ezt, tehát annyi ideig biztos nem kell :) ).

 
Mike01 2010-07-15 14:26:44 | 1
Mike01 képe

En egyszeruen vegigtorlom egy szaraz kendovel, 2x vegigmegyek rajta es kesz.