Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 54 591 671 km-t sportoltatok

garmin

Létrehozta: lala  |  2010-08-05 11:48:13-kor

Üdvözlök mindenkit!
Én egy teljesen új tag vagyok itt, és ügy látom , a fórumba csak topic nyitással lehet bekerülni?! Ha nem, bocsánat.
Garmin kérdésem lenne, nevezetesen, hogy az edzésnaplóba hogyan lehet csatolni v linkelni a Garmin Connecten tárolt adataimat ? Egyrészt megszabadítana némi gépeléstől, másrészt sokkal részletesebb infókat szolgáltat, mint az itteni táblázat.
Azért volna jó, ha láthatnánk egymás adatait, mert mások edzéseiből is tanulhatnánk, milyen távon milyen ütemmel milyen pulzussal ment az illető, volna mihez hasonlítani a magam teljesítményét
Nekem két éve van Forerunnerem, és teljesen elégedett vagyok vele, nem is tervezem lecserélni ( nem is volt olcsó az én pénztárcámhoz) Nem úszok, nem ultrázok, tehát a Forerunner 301 teljesen jó nekem, öregedő szememnek a nagy kijelző is kényelmes.
Mindenkinek jó nyaralást! Lala

monique 2010-08-05 18:42:11 | 1
monique képe

hát simán beírod a linket a garmin connecten levő edzésedhez...

én amúgy nem használom a garmin connectet, de szerintem teljesen felesleges mások pulzusához ill. teljesítményéhez viszonyítanod.

egyrészt mindenkinek más a max pulzusa, tehát a pulzusértékeket is máshogy kell értelmezni (jah és az a pulzustartomány izé bugos, azzal ne foglalkozz).

másrész, és ez a fontosabb, minek mérnéd a teljesítményed másokhoz??