Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 54 591 978 km-t sportoltatok

Óra

Létrehozta: kralaa  |  2011-03-17 10:29:25-kor

Sziasztok,

 

Segítséget szeretnék kérni, már nagyon régóta futok, viszont most jutottam el arra a szintre, hogy szeretném mérni is, nem csak időben, távban is Vigyor

A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnám mérni? (Futócipőm nagyon jó van, imádom, amit most nem szeretnék lecserélni Sírós ) Ha jól tudom van vmi "kütyü" amit a cipőbe kell rakni, ha jól tudom bizonyos márkáknál van? Láb a szájban

 

Nem nevetni a kérdésemen!Vigyor

 

Ti hozzá értő emberek vagytok, segítsetek nekem kérlek.

 

Köszönöm előre is:

A

 

monique 2011-03-18 12:35:45 | 3
monique képe

jah, csakis manual módban szabad.

a gpsszel vagy footpoddal vagy akármi viszont látod menet közben is a tempót ha kell :)

amúgy nálam ritkán szór a gps, elég konzisztens, de ha belvárosban futnék mindennap akkor lennének szórások, ja....



Előzmény: tzh (2)  
tzh 2011-03-18 08:12:17 | 2
tzh képe

Sőt. Tapasztalat, hogy a gmap-en pontosabban ki lehet mérni egy útvonalat, mint bármilyen GPS-szel, mert utóbbiak képesek elég érdekes szórásokra. Természetesen csak a műholdas képen tisztán jól látható területeken lehet pontosan kijelölni, a sima utcatérképes verzió felejtős.

 
Bozót 2011-03-17 10:41:20 | 1
Bozót képe

Kütyük, cuccok topikot nézd át sztem.   

A Nike gyárt Nike+ kütyüt, ez a cipőbe tehető izéke, nem a legpontosabb. Gps alapú techinkával a Polar és a Garmin órák tudnak mérni, ezek jók, de drágák. A legolcsóbb ha kiméred a google-map térképén, a mapmyrun vagy a futoterkep weblapon a futott útvonalat.