Futócipőt vennék, de nem tudom eldönteni, hogy milyen a járásom-futásom: pronáló vagy szupináló. Azt olvastam, hogy a lúdtalp pronálást eredményez, ami a cipőtalp belső részét koptatja inkább. Nekem lúdtalpam van, de a régi cipőm (mely esetében még ilyen kérdésekkel nem foglalkoztam) egyértelműen a külső talpélen kopott el. Valaki tudna ötlettel szolgálni, hogy milyen cipőt vegyek? Köszi!
Sziasztok!
Futócipőt vennék, de nem tudom eldönteni, hogy milyen a járásom-futásom: pronáló vagy szupináló. Azt olvastam, hogy a lúdtalp pronálást eredményez, ami a cipőtalp belső részét koptatja inkább. Nekem lúdtalpam van, de a régi cipőm (mely esetében még ilyen kérdésekkel nem foglalkoztam) egyértelműen a külső talpélen kopott el. Valaki tudna ötlettel szolgálni, hogy milyen cipőt vegyek? Köszi!