Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 59 762 568 km-t sportoltatok
Futó, kerékpáros, úszó és szabadidős fórum | edzesonline.hu

Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

fulopszabi fórum hozzászólásai

Kütyük, cuccok, felszerelések topic

fulopszabi 2012-05-22 20:22:52 | 1058
fulopszabi képe

Sziasztok!

Futócipőt vennék, de nem tudom eldönteni, hogy milyen a járásom-futásom: pronáló vagy szupináló. Azt olvastam, hogy a lúdtalp pronálást eredményez, ami a cipőtalp belső részét koptatja inkább. Nekem lúdtalpam van, de a régi cipőm (mely esetében még ilyen kérdésekkel nem foglalkoztam) egyértelműen a külső talpélen kopott el. Valaki tudna ötlettel szolgálni, hogy milyen cipőt vegyek? Köszi!