Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!
Shad2000 fórum hozzászólásai
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni, katonai vizsgára készülök fel, immár másodszor (sikerült az első is) és a futással nem állok olyan jól mint szeretném. 3200 métert kell lefutni minél jobb idő alatt. Tavaly 17.20 alatt futottam le, de le kellene szorítanom 15:00 alá. Eddig eszembe sem jutott, hogy létezhetnek futó technikák, de most ahogy olvasgatok egy kicsit meglepődtem. Alapvetően az lenne a kérdésem, hogy hol találok olyan tippeket, amikkel javíthatom a futás teljesítményemet? Esetleg ismertek e edzőt Budapesten aki fel tudna készíteni arra, hogy jobban teljesítsek a felvételin (november eleje)?
Legutóbb futópadon 16.16ot sikerült hoznom 3200-on.
Előre is köszönök minden segítséget!
Üdv,
Shad
Nagyon köszönöm!
Előzmény: pen (1636)