Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 59 780 689 km-t sportoltatok
Futó, kerékpáros, úszó és szabadidős fórum | edzesonline.hu

Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Shad2000 fórum hozzászólásai

Online Edzésnapló Gépház topic

Shad2000 2010-10-04 17:35:07 | 1637
Shad2000 képe

Nagyon köszönöm!



Előzmény: pen (1636)  

Shad2000 2010-10-04 16:42:35 | 1635
Shad2000 képe

Sziasztok!

 

A segítségeteket szeretném kérni, katonai vizsgára készülök fel, immár másodszor (sikerült az első is) és a futással nem állok olyan jól mint szeretném. 3200 métert kell lefutni minél jobb idő alatt. Tavaly 17.20 alatt futottam le, de le kellene szorítanom 15:00 alá. Eddig eszembe sem jutott, hogy létezhetnek futó technikák, de most ahogy olvasgatok egy kicsit meglepődtem. Alapvetően az lenne a kérdésem, hogy hol találok olyan tippeket, amikkel javíthatom a futás teljesítményemet? Esetleg ismertek e edzőt Budapesten aki fel tudna készíteni arra, hogy jobban teljesítsek a felvételin (november eleje)?

Legutóbb futópadon 16.16ot sikerült hoznom 3200-on.

 

Előre is köszönök minden segítséget!

Üdv,

Shad