0
0

1:44 depózás után irány a bringapálya

Most mivel az első sorból depóztam, csak pár métert kellett megtennem a vonalig futva ahol el lehetett kezdeni a bringát, így most nem  gumiztam fel a cipőt, nem akartam menet közben a cipő bekapcsolásával bajlódni, és ezzel kockáztatni egy bukást vagy valami szerencsétlenkedést. A tervem bevállt, a 2. km-ben már a tervezett 36 km/h átlagot tudtam menni.

Az első köröm, a 75 km 1:58:07 lett :-) Éreztem nem nem rongyoltam le magam, jól ment a bringa. Itt azért teker mindeki jobb átlagot a későbbi köröknél (3 x 35) mert többet lejt a pálya 'atádig, még hűvösebb is van a későbbiekhez képest,és ilyenkor még szél se nagyon fúj. Ekkor a 28. helyen álltam.

A 2. kör, amiből 3-at kellett teljesíteni (3 x 35 km) 0:58:48 lett, ezzel a 25. helyen álltam.

3. kör: 0:58:50 a 22. helyen gurultam

4. kör 0:59:28 a 18. helyen szálltam le a bringáról. Ekkorra felerősödöt a szél, kicsit belassultam, de semmi vész, mert semmi különösebb fáradtságot nem éreztem, és az 5 óra alatti tervezett bringaidő meg is volt. Tavaly az utolsó körre megzuhantam, most nem! Korosztályomban az első helyen szálltam le a bringáról! :-)

2. depó 2':03"  a futócipőt kicsit nehezen vettem fel, de a futást a 17. helyen kezdtem így is :-) Egy versenyzőt megelőztem a depóban!