166
0
174

OrfűMad, olimpiai táv.

gyors (28 mp) depó után első helyen kezdtem a futást, viszont Szilágyi Peti hamar ott hagyott, de nem is vele kellett versenyeznem :) . Andristól viszont tartottam, neki nem gond a 3:45, nekem viszont rég ment 4p-n belül olimpiai távon a futás. elkezdtem rendesen, és a fordítóknál mindig csekkoltam a különbséget. az első kör rendben ment, a másodikban is csak az emelkedő volt nehéz, és mivel láttam, hogy sokat nem közeledett Andris, így már megnyugodtam. a végétől azért picit tartottam, és okkal is, mert uccsó körre eléggé belassultam, de végül egy számomra is meglepően jó futással sikerült zárnom a napot. a táv kb 9.9 lehetett, de még ez is 39 perces 10 kili lenne, ami a vivicittás 37:46-hoz képest egész jól mutat, pláne mert itt volt benne szint is rendesen. végül a 3. futóidővel így abszolútban 2., korcsoportban 1. lettem. összességében azért örülök az eredménynek, de remélem kenesén ennél jobb úszó és bringás formát mutatok majd, és legalább ilyen futást :) szezonkezdetnek viszont tökéletes!