2017.06.17 Szombat, 13:15:00

01:35:58

21 km

04:34 p/km (13.13 km/h)

Igyekeztem amennyire csak lehetett menteni a becsületemet és a legjobb időt szerettem vona megfutni a legjob búszóidő mellé. Ez sajnos nem sikerült, mert Krausz Zoli ( a későbbi győztes ) 37 másodperccel jobbat futottmint én. Nagyon rendes vot ,mert a verseny során mikor szembe jött (egy oda - vissza 5,valamennyi körön kellett menni a leveleki tó partján a töltésen) mindíg tájékoztaott hogyan állok, és , hog yközel van a 3. hely. A 4 kör 2. körében már a 3. helyen futottam.

1. Krausz Zoltán (FTC)  4:53:33

2. Hegyi Lori   5:07:03  barátom és csapattársam, aki egy héttel előtte Keszthelyen gyalulta le magát , így ma  túl fáradt volt.

3. én. 5:24:30   (4kb 40 perc séta a bringán bekövetkezett defekt miatt)

Jó lett volna megtudni, hogy tudtam-e volna versenyezni Krausz Zolival éles helyezetben, ha nem defektelek le. Minden esetre nagyon gratuláok neki,igazi sportember!