184
181
192

Futás. A 7. legjobb időt mentem a korosztályomban!

A saját mérésem 21:19, A hivatalos és a saját között a depóidő lehet a difi. Mindegy. Az első köröm 10:40, a második 10:39. Ebből átszik sikerült egyenletesen futnom, és jó tempóban. Ez 4:15 körüli ami egy jó félmaraton tempója nálam.

Összességében örülök, mert a futamban ugyan csak a 29. lettem (57-ből legalább), de korosztályomban 7. a 19-ből. Ez azért jó, mert ebben a korcsoportban sok olyan induló van (meg a többbiben is persze) akik régebben (vagy nem is túl régen) még elit kategóriások voltak, vagy régóta triatlonoznak.

Egyébként a korcsoportomat 1:00:32-vel nyerték. Érdekesség,hoyg az egyel fitalabb korosztályban (30-34 ) jobb helyezést értem volna el, ott 5. lehettem volna. A 25-29-ben pedig 6. lettem volna :-)