Tempó

04:53 p/km (12.29 km/h)

Edzésleírás

Ábrahámhegy - Rövid táv - Depó 2

Futás viszonylag eseménytelenül telt. Úgy érzem mehetett volna kicsit gyorsabban, de szerencsére így sem előzött meg senki futáson, sőt még itt is megelőztem 3-4 embert. A meleg ma egyáltalán nem hatott meg.

A futás 4 körös volt, viszont a pálya eléggé el volt mérve. Az órám szerint 7.83 km lett csak. Azt hittem Balatonfürednél jobban nem lehet elmérni, de lehet! :D

Összeségében jó kis verseny volt, habár a 7000 Ft-os nevezési díjat kicsit sokallom, így utólag. Útlezárás egyáltalán nem volt, csak 1-2 versenybíró a kereszteződésekben. A bringán nem volt frissítés. A futáson is csak víz volt egy helyen, igaz az oda-vissza használható volt. A célban egy fél literes ásványvizet kaptunk, valamint volt kirakva banán. A rajtcsomagban (szerintem szponzori felajánlásból) egy üveg bor, valamint egy Intersport-os dinamós zseblámpa volt. Pólót további 1500 Ft-ért lehetett volna venni, habár volt olyan aki akart venni, de már nem jutott neki, vagyis nem készülhettek túl sokkal.

Ezek ellenére örökre emlékezetes marad számomra a verseny, mert életemben először álhattam dobogóra egyéni sport versenyen, ahol nem csak egyedül indultam. :D

A korcsoportomban 2. lettem, igaz csak 4-en voltunk. Az első Petsuk Zoli lett, aki amúgy a versenyt is megnyerte. Jobb érzés amúgy így egy 2. hely, mintha 1. lettem volna 2-ből vagy 1-ből! :)

Az össz. időm 2:26:28 lett, amivel a férfiak között 15./69 lettem, míg abszolútban 17./79. A két Szakály lány előzött meg a hölgyek közül!