Tempó

03:23 p/km (17.78 km/h)

Edzésleírás

Triatlon váltó OB, Deseda

Eddig a versenyeken magamhoz képest ment csak jól a futás, többiek azért el-elhagytak. Erre számítottam most is, de érdekes mód a bolyból senki se tudott megelőzni miután elsőnek mentem ki futni. Végig próbáltam egy erős iramot diktálni, ami sikerült is mert közel 3.20as ezreket futottam. Előző bolyból egy srácot utol is értem, egyet megközelítettem 7mp-re, aki amatőr felnőtt első helyén volt, azaz én másodikként váltottam a Mikit. Chip lábról le, övére fel. Bringa végén amúgy hiába frissítettem, már a futó fordítónál teljesen ki volt száradva a szám.

Többiek hozzám képest kicsit gyengébbek, így negyedikek lettünk. Viszont ami még nekem érdekes, hogy a későbbi futamban induló Bozsó Zolitól csak 14"-et kaptam. (50"-cel úsztam jobbat, viszont bringa végére már 37" lett a hátrányom, futáson viszont sikerült hozni rajta)