IX. Rövidpályás Szenior OB – Százhalombatta

200 gyors 2:29,84 (34,05; 1:11,71)

100 pille 1:15,01 (34.98)

100 vegyes 1:17,31

8.00-tól kezdődött a melegítés és 9.00-től a verseny. A tegnapi helyre akartunk ülni a medencetér bejáratához a büfé oldalán, ezért kb. 7.00-re már odamentünk. 8.15 körül kezdtem melegíteni a szokásos 1000 méterrel. Elfogadható állapotban voltam, a már hetek óta fennálló váll fájdalomhoz csak egy kis izomláz társult. :D és ma mindenből csak a tegnapi felét kellett úsznom, úgyhogy nem aggódtam. :D A 200 gyorsot utolsó futam 8-as pályán úsztam, ott ahol tegnap a 400-at :D. Itt annyit terveztem, hogy megpróbálom nem túl erősen kezdeni, a 2. 100-ban meg fokozatosan gyorsítok. Hát nem biztos, hogy ment… az idő alapján nem ment, mert a tegnapi 400on a 2:32-es fordulás után jobbnak kellett volna lennie a mai 200-nak. De lehet, hogy ez a sebességem minden távon… utána 200 lazát úsztam a kismedencében. A 100 pillét nagyon vártam a tegnapi 200 után, mert azt viszonylag jól bírtam, ezért reméltem, hogy ez is fog menni és erősebben is. Ezt az utolsó futam 5-ös pályán úsztam Viki mellett. A rajt jól sikerült, a fordulók is elfogadhatóak voltak, az utolsó 25-öt próbáltam megnyomni, de nem úgy ment, mint szerettem volna. Bár az idő nem lett rossz, az eddigi legjobbam lett, de nem vagyok vele elégedett. Utána úsztam 100 lazát. A 100 vegyest a 2-es pályán úsztam. Itt nem volt terv, mindent úgy úsztam, ahogy csak bírtam. A hátról mellre forduló ma sem sikerült jól… Az idő elmegy. A vízből kiszállva már égtek a karjaim és a lábaim is, 200 méterrel vezettem le.