00:50:36

10 km

05:04 p/km (11.86 km/h)

25. Csunya kupa - Pécel

Jó kis verseny volt. :) Sajnos az én útvonalam elterelték, mert állítólag nagyon felázott a héten a terep, ahol eredetileg mentünk volna. Ez kicsit fura, mert Rematiék útvonala (25 km) az eredeti úton ment. Na, mindegy, majd megkérdem, mennyire volt az gáz.

Szóval az én versenyem:

Az első kanyar után rögtön egy baró emelkedő következett. Hú, hát ekkor éreztem, hogy ez nem az én versenyem lesz, mert szerintem szintes pályán én elég gyenge vagyok.

Az elején mindenki csak úgy száguldott, néztem, hogy mivan, itt mindenki terminátor? :D De aztán volt aki 5-600 méter után már sétált. Minket egyszerre indítottak az 5 km-es futókkal, és ahogy láttam azon nagyon sok fiatal és nem túl edzett futó is elindult, de így legalább később jól esett, amikor lekörözhettem őket.

A második kör után (10 km-en amúgy 4 kör volt), kiszálltak az 5 km-es futók. Na, innentől kezdve nagy légüres térben futottam, csak néha köröztem le egy-egy embert.

Az időm valahol 52-53 perc körül lehet, de mint mondtam, elég szintes pálya volt. Az órám elfelejtettem lenyomni. :)

Viszont amin meglepődtem, hogy 5. helyezett lettem. :) Sajnos érmet csak az első három kapot...nos, majd talán jövőre. :D

Amúgy szerintem a 41 nevezőből (10 km), kb 30 ember érhetett be. Annyira nem rossz az 5. hely. :)

Annak külön örülök, hogy végre megismerhettem RemAtit is személyesen. :)

******** Az időm frissítettem, mert megvan a chipes eredmény. Hm, így még jobb! :D