5 km

Tempó

04:44 p/km (12.68 km/h)

Edzésleírás

Oberpullendorf - Ausztria Szilveszeri futóverseny: 4-en mentünk: Binder Tomi, Makár Laci, Áki, én. Nem is akartam volna futni, de ha már elmentem, akkor én is be lettem nevezve. Jó sokan voltunk ebben a hangulatos településen, nem messze a magyar határtól. Volt egy -két e.ü. problémám, és formában sem voltam, de a versenykedvem megjött a rajt előtt. 3 kört kellett futni, eléggé erős volt a mezőny, de megpróbáltam megtenni minden tőlem telhetőt. Nem futottam a legjobb időmet, de a végeredménnyel elégedett voltam. Az már csak hab volt a tortán, amikor a korosztályos eredmények hirdetésénél,  30-asok női kategóriájában az én nevemet hallottam meg először: I. helyezést értem el, így a dobogó legmagasab  fokára állhattam. :) Kaptam egy szép serleget meg egy pulzusmérő órát. A fiúk is nagyon jól szerepeltek, csapatban a II. helyezést érték el, ezen kívül Running Laca absz 2, lett, korosztályában is 2. lett. Áki pedig 2. vagy 3. helyezést érte el 90 kg felettiek kategóriájában. Ez az év is jól végződik, remélem a jövő évi is hasonlóan eredményes lesz mindenkinek! Kitartásban, szorgalomban, versenyekben, és sikerélményekben gazdag Boldog Új Évet kívánok minden Sporttársamnak! :)2011.12.31. Oberpullendorf szilveszteri futóverseny-korosztályos I. hely